HTC Desire 816 Kullanıcılar Kulübü Ana Konu( Her Türlü Yardım Ve Destek )

Sponsorlu Bağlantılar

galata0185

Üye
anladım hocam tamam bi türlü kurtulamadım os olayından restore yaptım hala aynı :)
1.60.401.1 cwm yedeği paylaşacak bir yiğido aranıyor var mı acaba:)

killer53

killer53

Üye

galata0185

Üye
Bende degisiyor anlamadim gitti :(
bende mi sorun cihazda mı anlamadım bozmaya çalışşam bozulmayacak zıkım :D şeytan diyo sil radio bilmem ne herşeyi öyle dene de geri kaldıramazsam ayağa diye korkuyorum :)

killer53

killer53

Üye
bende mi sorun cihazda mı anlamadım bozmaya çalışşam bozulmayacak zıkım :D şeytan diyo sil radio bilmem ne herşeyi öyle dene de geri kaldıramazsam ayağa diye korkuyorum :)
uyan mamoş dersin :D

killer53

killer53

Üye
Silsem herşeyi ne olur acaba denemeden önce olacaklar hakkında bilgi alabilir miyim mamoşumu severek aldım kıyamıyorumda :)

bi bak bakalım işine yararmı cwm backup galiba

• Beğen
Tepkiler: galata0185

galata0185

Üye

bi bak bakalım işine yararmı cwm backup galiba

sağolun hocam indirip dener bilgi veririm sizlere de
hocam indirdim restore ettim programları kurdum filan sorun yok ama cihaz biraz hantallaştı gibime geldi yavaşlama var sanki yazı yazarken bide dokunmatiğin tepkimesi zayıfladı gibi arada basmıyor dokunmatik bide basılı tutup birşey taşırken ki gibi oluyor bunu nasıl anlatsam bilemedim :)

Son düzenleme:
killer53

killer53

Üye
sağolun hocam indirip dener bilgi veririm sizlere de
hocam indirdim restore ettim programları kurdum filan sorun yok ama cihaz biraz hantallaştı gibime geldi yavaşlama var sanki yazı yazarken bide dokunmatiğin tepkimesi zayıfladı gibi arada basmıyor dokunmatik bide basılı tutup birşey taşırken ki gibi oluyor bunu nasıl anlatsam bilemedim :)

Biliyorum o yasanalari update yaptigimda da bana aynisi olmustu restore yap sonra wipe data&cache ve wipe cache yap 0 sekilde kullan bakalim ne kolacak

galata0185

Üye
tamam hocam yapayım hemen :) olmadı lolipop ruu gelene kadar 1.54 de idare edecem yapcak bişey yok :)

galata0185

Üye
yine aynı hocam restoreya benimki oyüzden olabilir ırzını öptüğüm os hala 1.54 de duruyo sinir oldum iyicene :) tekrar 1.54 backup restore edip lolipop gelene kadar kullanmaya devam edeceğim hocam sağolun herşey için :)

killer53

killer53

Üye
Cm11 kullan sadece gapps kur stabil hizli ama pek bug var mi bilmiyorum log kayitlarina baktigim zman gelisitici kisi tek tuk buglardan guncelleme yapiyor hergun istersen dene

• Beğen
Tepkiler: galata0185

galata0185

Üye
sizin rom hangisi hocam farklı duruyor baya ?
cm11 de sarj süresi nasıl peki hocam cabuk bitiyor stock rom da sarj sıkıntım olmuyor gece %50 sarj ile bıraksam sabah %50 ile alıyorum bi saat filan kullandıktan sonra %49 düşüyor o yüzden stock dan yanayım

killer53

killer53

Üye
sizin rom hangisi hocam farklı duruyor baya ?
cm11 de sarj süresi nasıl peki hocam cabuk bitiyor stock rom da sarj sıkıntım olmuyor gece %50 sarj ile bıraksam sabah %50 ile alıyorum bi saat filan kullandıktan sonra %49 düşüyor o yüzden stock dan yanayım

Xposed modul var oyuzden biraz farkli gelebilir cm11 stabil sarj konusunda o senin kullanimina bagli olacagini dusunuyorum

galata0185

Üye
Xposed modul var oyuzden biraz farkli gelebilir cm11 stabil sarj konusunda o senin kullanimina bagli olacagini dusunuyorum
yok hocam stock rom da daha iyi sarj sürem cm11 ve 12 de günlük kullanıma sabah 7 8 de ceksem sarjdan akşam 8 9 gibi bitiyor sarj stock romra 1.5 gün dayanıyor :)

killer53

killer53

Üye
yok hocam stock rom da daha iyi sarj sürem cm11 ve 12 de günlük kullanıma sabah 7 8 de ceksem sarjdan akşam 8 9 gibi bitiyor sarj stock romra 1.5 gün dayanıyor :)
Guc tasarruf modu yok cm romlarda

galata0185

Üye
biliyorum hocam o yüzden 1.54 de bekleme de kalacağım herşey için teşekkür ederim :)

kartalömer

Üye
slm hocam benim D816 anlatılanlar gibi değil 13 MP kamera diyor ayarlarda 8 var ayrıca ram 1 GB bir bilginiz varmı

evren991

evren991

Üye
Arkadaşlar merhaba ben 3 ay önce desire 816 aldım yaklaşık iki gündür ekran dokunmatiği kendi kendine basıp komutlar veriyor Htc servisini aradığımda güvenli moda alıp bu şekilde çalıştırmamı söylediler.Böyle yapınca problem ortadan kalktı fakat güvenli moddan çıkarıp normal olarak kullanmaya başladım.Servis uygulama kaynaklı bir problem olabileceğine söyledi.Cihaz hiç düşmedi,darbe almadı.Problemin kaynağı sizce ne olabilir?

Üst Alt