HTC Desire 816 Kullanıcılar Kulübü Ana Konu( Her Türlü Yardım Ve Destek )

Sponsorlu Bağlantılar

killer53

killer53

Üye
Lollipop sıkıntı çünkü dalvik falan kalktı o yüzden. stabil olmasına stabil ama kullanışlı değil. :D
lolipop kullanışlı değil demişsin ama cm12 de stabil ve rahat çalışıyor sadece ses sorunu var cızırtılı verıyor onuda ekolayzırdan ayarlanabilir zor değil ve sense 6.0 arayüzü stabil ve kullanışlı biraz iyimser ol :)

• Beğen
Tepkiler: galata0185

galata0185

Üye
Lollipop sıkıntı çünkü dalvik falan kalktı o yüzden. stabil olmasına stabil ama kullanışlı değil. :D

samsung da ki gibi oyuncak gibi dyrmuyor en azndan hocam htc arayüzü iyi alışınca daha da iyi oluyor ben sony kullanıyordum yıllardır hala aklımda var bi Z veya Z1 almak ama üni de olunca imkanlar kısıtlı memlekete gidince ilk iş alım satıma devam Z3 e kadar niyetliyim :D:D

OnurErtas

OnurErtas

Üye
    Konu Sahibi
lolipop kullanışlı değil demişsin ama cm12 de stabil ve rahat çalışıyor sadece ses sorunu var cızırtılı verıyor onuda ekolayzırdan ayarlanabilir zor değil ve sense 6.0 arayüzü stabil ve kullanışlı biraz iyimser ol :)
Sıkıntı dedim yani yüklemesi sıkıntı ayrıca stabil olduğunu ve kullanışlılığını biliyorum hemen bombalamaya girme.

• Beğen
Tepkiler: killer53

galata0185

Üye
hocam custom yüklemesi kolay da stock işi sıkıntı htclerde :D

OnurErtas

OnurErtas

Üye
    Konu Sahibi
Dalvik falan değişiyor o yüzden tamamen farklı bi dünya boşuna öylemişlere girmeye gerek yok

galata0185

Üye
Dalvik falan değişiyor o yüzden tamamen farklı bi dünya boşuna öylemişlere girmeye gerek yok

olabilir hocam saygı duyarız sizin görüşünüz yenilik arayanlar için iyi birşey ama :)

samedagacan

Üye
En azindan bi rootlamak lazim haci kullanmadigin uygulamalari falan silersin hafiza artar biraz iyi olur

• Beğen

galata0185

Üye
doğdurudur hocam ama insanda ki merak duygusu var ya o yaptırıyor genelde bunu :) millet yapmış yüklemiş nasıl oldu acaba bende bi yapayım diyor insan öyle öyle uğraşılıyor işte :)

• Beğen
Tepkiler: samedagacan
killer53

killer53

Üye
Sıkıntı dedim yani yüklemesi sıkıntı ayrıca stabil olduğunu ve kullanışlılığını biliyorum hemen bombalamaya girme.
Fayir in di hole :D
En azindan bi rootlamak lazim haci kullanmadigin uygulamalari falan silersin hafiza artar biraz iyi olur
Sistem uygulamalari oyle birsey ki htc nin stock romunda silsen bile yerinde duruyor tekrar
Zaten sense 7 ile lolipop gelir. Belki o zMan daha memnum eder dostum seni HTC zaten lolipop cm12 de nightly denemede gidiyor bugunde haber cikti ram bellek sizintisii var diye google in buna fix yapmasi bekleniyor zaten bizim cihazlarimiza guncellemeyi buyuk ihtimal subat ayina dogru vericektir. Bizim icin ne kadar gec olsada bir yandan iyi olur google tarafindan fix yayimlanir bizim cihazlar zarar gormez m7 m8 i bilemem :) lolipop art motorunda guzel calisiyor sadece nightly oldugu icin deneme ve gelistirilmede oldugu icin sikintili biraz gelistiren arkadas sadece gunluk kullanim icin diyor stock rom gibi olsa her zaman stabil kullanirsin sozun ozu Loading Please Wait...

• Beğen

galata0185

Üye
hboot
os-1.54 de kaldı ne düşüyor ne çıkıyor stock roma dönemiyorum arkadaşlar bi yardım edebilir misiniz acaba ?

killer53

killer53

Üye
hboot
os-1.54 de kaldı ne düşüyor ne çıkıyor stock roma dönemiyorum arkadaşlar bi yardım edebilir misiniz acaba ?

Bende suan stock rom yuklu guncelleme ile hboot os 1.60 idi simdi ise root recovery ivir zivir yukledim hboot os gorunmuyor yazilim yuklemeye musait durumda sizde neden olmuyor anlamiyorum :(

galata0185

Üye
Bende suan stock rom yuklu guncelleme ile hboot os 1.60 idi simdi ise root recovery ivir zivir yukledim hboot os gorunmuyor yazilim yuklemeye musait durumda sizde neden olmuyor anlamiyorum :(
ıvır zıvı derken hocam ?
cm12 yüklü şu an ama hala os görünüyor :\ anlamıyorum bende xda dan birinden yardım alayım dedim ama olmadı onun dediklerini de yaptım ama hala os sürümü gözüküyor :\

killer53

killer53

Üye
ıvır zıvı derken hocam ?
cm12 yüklü şu an ama hala os görünüyor :\ anlamıyorum bende xda dan birinden yardım alayım dedim ama olmadı onun dediklerini de yaptım ama hala os sürümü gözüküyor :\
şuan aynı kişi ile konusuyor olabilirsin :D ıvır zıvır dedıgım root ve xposed için :D suan yine hboot bos görünüyor :)

• Beğen

galata0185

Üye
şuan aynı kişi ile konusuyor olabilirsin :D ıvır zıvır dedıgım root ve xposed için :D suan yine hboot bos görünüyor :)
kesin öyle hocam flameteam:D root bende de vardı xposed olayına tam girmedim de oradan birşeyler yapıp silebilir miyim acaba os 1.54 ü ? :D

killer53

killer53

Üye
kesin öyle hocam flameteam:D root bende de vardı xposed olayına tam girmedim de oradan birşeyler yapıp silebilir miyim acaba os 1.54 ü ? :D

Kara Murat Benim :D biraz ugras valla bilemiyecem bende gidiyor rom yukledikce sizde nasil gitmiyor anlamiyorum

galata0185

Üye
Kara Murat Benim :D biraz ugras valla bilemiyecem bende gidiyor rom yukledikce sizde nasil gitmiyor anlamiyorum
valla bende anlamadım ki hocam :D ne yüklesem duruyo twrp denemedim onu deneyeceğim clash of clans'a güncelleme gelsinde :D
boot
cache
system
data hepsini siliyorum yine duruyo rom flashlamadan hboot giriyorum hala duruyo :)

killer53

killer53

Üye
valla bende anlamadım ki hocam :D ne yüklesem duruyo twrp denemedim onu deneyeceğim clash of clans'a güncelleme gelsinde :D
boot
cache
system
data hepsini siliyorum yine duruyo rom flashlamadan hboot giriyorum hala duruyo :)
Bilemedim valla :(

killer53

killer53

Üye
S-ON s-off cözumu yok suanlık

Üst Alt