HTC Desire 816 hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

my0606

my0606

Üye
Bu telefonu bende kullaniyorum gercekten guzel bi telefon ama kamera konusunda biraz eksigi var isik altinda gayet guzel fotolar cikartiyor ama ozellikle on kamera az isik altinda cok fazla performans dususu yasiyor telefonun tek eksigi bu ama dusuk isik altinda bazen cok iyi cekimlerde yapabiliyor bunuda not dusmem gerekir yani kisacasi verdiginiz paraya kesinlikle degen bi telefon almanizi tavsiye ederim :)
Kamera ayarlarını yaparsanız ön kamerada problem olmuyor ilk zamanlar bende sorun var sandım ama ayarları yaptıktan sonra probem kalmadı. :) Ayrıca ana kamera (arka) hdr modunda çekim yaparsanız şahane fotolar elde edebilirsiniz. :) :)

• Beğen
Tepkiler: killer53

derhal

derhal

Üye
Merhaba arkadaşlar bende htc 816 kullanıyorum telefonumda whatsapp haricinde hiç bir uygulama olmamasına rağmen bir uygulama yüklemek istediğimde bellek yetersiz diye uyarı veriyor ne yapmalıyım cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

apollo14

apollo14

Üye
Merhaba arkadaşlar bende htc 816 kullanıyorum telefonumda whatsapp haricinde hiç bir uygulama olmamasına rağmen bir uygulama yüklemek istediğimde bellek yetersiz diye uyarı veriyor ne yapmalıyım cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
telefon hafizasindaki fotoğraf video müzik gibi çeşitli dosyalarizi bir hafıza kartı alıp telefona takip bu tür dosyaları hafıza kartına tasirsaniz bir probleminiz kalmaz ..

• Beğen
Tepkiler: derhal
derhal

derhal

Üye
Teşekkürler apollo14
telefon hafizasindaki fotoğraf video müzik gibi çeşitli dosyalarizi bir hafıza kartı alıp telefona takip bu tür dosyaları hafıza kartına tasirsaniz bir probleminiz kalmaz ..

Üst Alt