HTC Desire 510 resmi olarak duyuruldu: 4.7 inç ekran, 64-bit Snapdragon 410, 5MP kamera

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
HTC Desire 510 resmi olarak duyuruldu: 4.7 inç ekran, 64-bit Snapdragon 410, 5MP kamera
HTC tarafında duyurular devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Windows Phone 8.1 işletim sistemine sahip HTC (M8) for Windows modelini tanıtan firma geçtiğimiz gün ilk 64-bit işlemciye sahip HTC Desire 820 akıllı telefonu ile gündeme gelmişti. Şimdi ise 64-bit işlemci desteğine sahip orta seviye olarak konumlandırılan Desire 510 adlı akıllı telefon duyuruldu.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

LTE desteği ile duyurulan Desire 510 akıllı telefonun teknik özelliklerine bakacak olursak 4.7 inç büyüklüğünde FWVGA çözünürlüğünde ekran ile karşımıza çıkıyor. Gücünü 1.2GHz saat hızında çalışan dört çekirdekli 64-bit desteğine sahip Snapdragon 410 yongasetinden alıyor.

1GB sistem belleği ile gelen akıllı telefonun 8GB microSD kart desteği ile arttırılabilir dahili hafızası bulunuyor. Telefonun arka tarafına baktığımızda 5MP çözünürlüğünde kamera ile karşılaşıyoruz. Ön tarafta ise VGA çözünürlüğünde kamera yer alıyor.

139.9 x 69.8 x 9.99 ölçülerine sahip olan akıllı telefon 158g ağırlığa sahip. Android 4.4 KitKat işletim sistemi ile çalışan telefonun batarya kapasitesi ise 2,100mAh olarak karşımıza çıkıyor.

HTC Desire 510 Avrupa ve Asya'da satışa sunulacak. Ayrıca ABD'de bazı operatörler üzerinden satışa sunulacağı bilgiler arasında yer alıyor. Fiyatı hakkında ise henüz bir bilgi yer almıyor.

Ekli dosyalar

Fenomenon

Fenomenon

Üye
LTE desteği olması güzel. türkiye'de şuan mevcut değil ama yakında gelecektir.
tasarım güzel ama sanal tuşlar bozuyor
fwvga 480x854 çözünürlük fena sayılmaz
en önmlisi fiyatı. 250$'dan fazlası olmaz bu telefon için yani türkiye fiyatı 700-800 en fazla.

KayraBey

KayraBey

Üye
Ekran zaten 4.7" ... Alttaki onca boşluğa rağmen birde sanal tuş. Hooooop ekran 3.7" 500 lira bile vermem...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: _RYUK_
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Batarya güzel fakat alttaki boşluğa anlam vermek çok zor :hmmm

0MG90

0MG90

Üye
Ben cihazı beğendim gayet hoş, tek eksiği flaş

wwwhmz

wwwhmz

Üye
Bu özelliklere göre bataryası bayağı güzel ama sanal tuşlar olmamış :no:

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Snapdragon 410 yongasetinin 64-bit desteği olduğunu hatırlatayım. Orta seviye için gayet iyi bir cihaz olmuş.

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Htc orta segmente güzel telefonlar tanıtıyor.Fiyatları dışında iyi gidiyor.Bu cihazda güzel

fk555897

fk555897

Üye
Tasarımı çok güzel olmuş. Fiyatı uygun olursa zirveye oturur.

Üst Alt