HTC Butterfly Root Yapma

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
HTC Butterfly Root Yapma
Merhaba arkadaşlar bu yazımda siz değerli maxicep forum takipçilerine HTC Butterfly Root atma işleminin nasıl yapılacağını adım adım anlatacağım. Öncelikle bu yazıda yer alan root atma işlemleri sonucu cihazınızın başına gelebilecek herhangi bir yazılımsal hatadan ben veya maxicep yönetimi sorumlu değildir. Bu işlemler sonucunca htc butterfly cihazınız root yetkisine sahip olacaktır.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

• İşlemlere başlamadan önce mutlaka htc butterfly cihazınızda bulunan bilgi ve belgelerin yedeğini almanızı tavsiye ederim. ( her ihtimale karşı )
  • Daha sonra tıklayın ve htc sitesi üzerinden cihazınızın bootloader kilidini açın ( eğer açık değil ise )
  • TWRP recovery dosyasını BURAYA tıklayarak bilgisayarınıza indirin ve zip içerisinden çıkartın. ( İçerisinde nasıl kurulacağı yazıyor )
  • Gerekli işlemleri yapın ve TWRP recovery menüsünü cihazınıza kurun.
  • Ardından tıklayın ve supersu dosyasını bilgisayarınıza indirin.
  • İndirmiş olduğunuz supersu dosyasını telefonunuzun hafızasına atın.
  • Daha sonra htc butterfly telefonunuzu tamamen kapatın.
  • Ses kısma + güç tuşlarına basılı tutun ve karşınıza fastboot modu gelince elinizi tuşlardan çekin. Buradan recovery seçeneğine gelin ve güç tuşuna basarak recovery seçeneğini seçin.
  • Karşınıza TWRP recovery menüsü gelecektir. Buradan Install kısmına girin ve daha önceden cihazınıza atmış olduğunuz supersu dosyasını seçin ve kurulumu yapın.
  • Kurulum bittikten sonra cihazınızı yeniden başlatın. Cihaz yeniden başladıktan sonra supersu uygulaması cihazınıza yüklenmiş olacaktır.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Üst Alt