HP iPAQ 614/614c Orjinal rom...

Sponsorlu Bağlantılar

sguneys

sguneys

Üye
    Konu Sahibi
HP iPAQ 614/614c Orjinal rom...
Arkadaşlar belki ikinci el olrak alanlar için hp IPEQ 614-614c cihazın orjinal cd Belki lazım olur dye paylaştım işine yarayanlara hayrlı olsun :sopa::sopa: :sopa::sopa:

Rar şifresi : ruzgarser :oke:

• Beğen
Tepkiler: mc191

xxlmanxxl

Üye
Slm, arkadaşım, bu cd bana lazımdı ama dosy silinmiş sanırım, bir şekilde bana göndermen mümkün mü acaba?

sguneys

sguneys

Üye
    Konu Sahibi
Linki Yeniledim İndirebilrisn !!!

xxlmanxxl

Üye
Linki yenilediğin için çok teşekkür ederim, işime yaradı. Systracer adlı bir dosya daha var. O ne için?

--------------- Ekleme ---------------

Bu arada ben de 4 yıl Zonguldak'ta görev yapmıştım.

--------------- Ekleme ---------------

Yalnız bu dosyalar yedek ROM'un bulunduğu CD ye ait değil. Bu dosyalar yardımcı programlar ve kullanma kılavuzlarının olduğu Cd'nin dosyaları.

sguneys

sguneys

Üye
    Konu Sahibi
SysTracer Senle alakası yok Zamanında biri için upload etmşitim şuanda sildim zaten...
İkincisi Bende de yoktu ben zamanında bir yerden bulmuştum bu Kaynağı İndirmiştim belki birinin ihtiyacı olur diyerek ve olduğu gibi Paylaştım ..Zaten fazla bi yararı yok kanımca...

İyi günler !!!!

mc191

Üye
birader valla o kadar işime yaradı ki gerçekten çoooook teşekkür ederim

hakohako

Üye
Bu kurulum CD si. Orjinal ROM nerede? DIO dosyasi?

coyfulxx

Üye
selamlar ben yeni hp 614c aldım ingilizce dil türkçe için bana yardımcı olurmusunuzverdiğiniz linki indirdim kurdum ama yapamadım bana [email protected] dan yardım maaili atabilir misiniz şimdiden teşekkürler

sguneys

sguneys

Üye
    Konu Sahibi
selamlar ben yeni hp 614c aldım ingilizce dil türkçe için bana yardımcı olurmusunuzverdiğiniz linki indirdim kurdum ama yapamadım bana [email protected] dan yardım maaili atabilir misiniz şimdiden teşekkürler

Kardeşim hayırlı olsun ama bu işleri bukadar basit sanma biraz araştır..Mesela tamam sana anlatayım ama cihazında wm kaç yuklu biz nerden bilelim dimi..:oke:

caglarrrrr

Üye
sguneys msn im [email protected] sana zahmet olmazsa lütfen eklermsn hp ipaq 614c cihazına sahibim bircok sorum olacak iyi bayramlar :)

ccpasa

ccpasa

Üye
emegine saglık arkadasım..bakalım becerebilecekmiyiz :)

Üst Alt