Hometech W835 Genel Rehber...

Sponsorlu Bağlantılar

ahsemetvil

Üye
    Konu Sahibi
Hometech W835 Genel Rehber...
1-Biosunuzdaki keyi öğrenmek i Windows 7 Loaderi indirin masaüstünde yönetici olarak çalıştırın keyi gösterir.

2-Tabletinizin mutlaka yedeğini alın harici bir HDD ye ihtiyaç var.

3-Bildiğiniz Pc lere format aynen bundada geçerli yanlız tabletin boot etmesi için FAT32
biçimlendirilmiş bir İSO dosyası istiyor.
###########################################################################################
Hometech W835 Windows 8.1 Pro Türkçe Tablet Sürüm indir:

Kurulumda bu keyi girin:
GCRJD-8NW9H-F2CDX-CCM8D-9D6T9
Hometech W835 Sürücü & Driverler:

##########################################################################################
-UEFI Uyumludur.
-Rufus ile yazdırmanızı öneririm. UEFI (Kurulum örneği)
-HDDde Sadece 7 GB Yer kaplar
Windows 8.1 single language den upgrade yaparak Proya yüks
tilmiş sürümüdür Tamamen Pro dur.

-Kurulum Esnasında 1,2 yerde single language yazıyor sadece yüklenince Pro olduğunu göreceksiniz.

NTFS ile boot etmez. Bunun için RUFUS adlı aracı kullanacağız UEFI GPT bölümlendirme seçeceksiniz. Biçimlendirmede FAT32 olacak...
Not: Yedek almadan kesinlikle yapmayın yoksa benim gibi tableti garantiye göndermek zorunda kalırsınız. Yedek almayan arkadaşlar biosun komut konsolundan tüm logları silsin garantiye göndersinler, eğer bunu yapmazsanız kullanıcı hatası der 40 tl Windows kurulum parası isterler sizden ben tüm logları sildim gönderdim tableti anlayamadılar yeni sıfır tablet gönderdiler :)

3-Biosu Güncelleyebilirsiniz ama pek gerek yok.

4-Office 365 çok yer kaplıyor bunun yerine openoffice kullanın tamamen ücretsiz
türkçe ...

5-Oyunlar kunusunda fena değil LOL, SİLKROAD, METİN2 vb. online oyunları kasma olmadan rahatlıkla oynatıyor.Tabi tablete kurmadan SDkart içerisine kurulumu atıp çalıştıracaksınız...

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve okatur

badem90

badem90

Üye
android yükleyebilir miyiz

okatur

Üye
2 dosyada silinmiş megadan rica etsem tekrar up edebilirmisiniz lütfen

g_18063

linkler ölü

Üst Alt