HOCAM.com

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alphonso

Üye
    Konu Sahibi
HOCAM.com
[h=3]HOCAM-ÜNİVERSİTE[/h]

Hocam.com sosyal sosyal paylaşım sitelerinden farklı olarak sadece öğrencilerini kapsamaktadır. Hocam.com ‘a istediğiniz gibi girip üye olamıyorsunuz mutlaka öğrencisi olmanız ve forumu doldurduktan sonra onay beklemeniz gerekmektedir. Yani sadece öğrencilerinin bulunduğu sahte profillerin olmadığı bir sosyal paylaşım sitesine kim üye olmak istemez ki? Bu sosyal paylaşım sitesinde bende yer almak istiyorum.
Sizde öğrenilerinin katıldığı sosyal paylaşım sitesi olan hocam.com a üye olun! –
Siteyi nasıl bulduğumu ve site hakkındaki fikirlerimi sunmadan önce sitenin kendini tasvirini geçeyim buradan.Site hakkında en açıklayıcı yazı o olur.Hocam.com üniversite öğrencilerini akademik ağlar üzerinden buluşturan online bir platformdur.Hocam, sadece üniversite öğrencilerinin üye olabildiği Türkiye’nin tek sosyal ağıdır.Kısacası üniversite öğrencileri sosyal medyası da denebilir…Daha fazla bilgi için devamını oku buttonuna tıklayınız…
Hocam.Com sitesini ve ‘ten duydum.Bu iki liseli de üniversiteli ( güzel uydu kabul ). öğrencilerinin katılabildiği güzel bir ortam olduğunu söylediler.Bende katılmak istedim.Katılım için baya bi aşamadan geçmek gerekiyor.Önce dağlarda 15-20 km koşturuyorlar.Şaka şaka.Üyelik biraz zor ama abartmamak lazım.Önüne gelenin (bende dahil ama az çok çalıştık şimdi hakkımı yemeyin)üniversiteye girdiği bir devirde üye kabul etmek tabi tek tek inceleyerek biraz zor olsa gerek.Ama düşünce gerçekten çok güzel üyelik için üniversitede olup olmadığınız kesinlikle kontrol ediliyor.Çok mantıklı ve güzel bir üye kabul sistemi gerçekten takdir ettim.İnş kabul edilirim bu arada.Henüz kabul edilmedim.Şuanki sıram : 103311.Baya bi umut verici denebilir.Site içeriği şöyle ki ;
Forumlar “Kendini özgürce ifade et!”
Gruplar “İlgi alanları etrafında gruplaş!”
Etkinlikler “Üniversitendeki etkinlikleri kaçırma!”
Testler “ÖSS’yi kazanmış olabilirsin ama…”
Fotoğraflar “Fotoğraflarını arkadaşlarınla paylaş!”
Videolar “Yoksa hala televizyon mu izliyorsun?”
Oyunlar “Okeye dönmenin heyecanı bir başkadır!”
Hocam Puan “Eğlendirirken kazandıran tek site”
ve dahası…Açıkçası fazla inceleme şansım olmadı.Ama inceledikçe olumlu yorumumum ağırlığı gittikçe artacağını zannediyorum.
Hocam.Com profilimide sizlerle paylaşıyorum ;
Ayrıca Hocam.Com Anasayfası :

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt