Hızlı Okuma 1.2 Apk

Sponsorlu Bağlantılar

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Hızlı Okuma 1.2 Apk

Açıklama
Google Play'de yer alan faydalı uygulamalardan bir tanesi.Hızlı Okuma ile okuma hızınızı geliştirebilirsiniz.Bu ne işime yarar diye düşünürseniz sınavlarda daha hızlı okuyup daha hızlı soruları çözebilirsiniz.Tabi burada sadece hızlı okumak önemli değil hızlı okurken aynı zamanda okuduğumuzu anlamakda önemli.
Google Play'de 4.55 $ fiyatında olan uygulamayı ustte verdiğim linkten ücretsiz indirebilirsiniz.

Detaylar
Hızlı okuma, eğlenceli ve öğretici 12 interaktif alıştırması sayesinde okuma hızınızı geliştirirken, beynin hafızaya yerleştirme ve hatırlama becerilerinin geliştirilmesine yardımcı olur. En sevilen hızlı okuma uygulaması şimdi Androidler için!
- Okuma hızınızda belirgin bir artış
- Göz hareketlerinde ve zihinsel kapasitesinde gelişme
Bu uygulamada, bir metni hızlı ve etkin bir biçimde okuyabilmeniz, daha da önemlisi okuduğunuzu daha iyi aklınızda tutabilmeniz için gerekli olan her şeyi bulabilirsiniz.

PowerReader’da bir yandan günlük okumanız gereken metinleri okurken, diğer yandan okuma tekniklerinizi geliştirebilirsiniz.
En etkili okuma tekniklerini öğrenme hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!
Birkaç gün içerisinde okuma hızınızı ikiye katlayın.

Farklı kullanıcılarla yapılan testlerde bu programın on gün içerisinde okuma hızını %143 civarında arttırdığı gözlenmiştir.

Günlük gazeteyi hala yarım saatte mi okuyorsun? Yakında aynı süre içerisinde, iki gazete ve ilginç bir kitabın bir bölümünü okuyacaksınız.
Bu yenilikçi uygulama, en kısa zamanda en iyi sonuçlara ulaşmanız için gerekli ortamı sizlere sunmaktadır.

Tabii ki hepsi bu kadar değil: hızlı ve efektif bir okuma için gerekli olan tüm kabiliyetlerinizi eğlenceli bir şekilde geliştireceksiniz. Yani;
- Sayıları, harfleri ve kelimeleri hızlı algılama
- Esnek göz hareketleri
- Konsantrasyonda artma
- Görme açısında genişleme

Uygulama sizin zayıf ve güçlü noktalarınızı belirleyerek, çalışma programını bu doğrultuda adım adım yönlendirir. Durumunuzdaki ilerlemeleri istatistiksel olarak isteğiniz zaman kontrol edebilirsiniz.
Her bir alıştırmanın sonucu grafiksel olarak değerlendirilecektir. Ne kadar çok yıldız toplarsanız hedefe o kadar yaklaşırsınız: Efektif okuma teknikleri ve böylece yüksek bir okuma hızı.

Okuma hızını, farklı konulardan seçilmiş, çeşitli metinlerle istediğiniz zaman ölçebilirsiniz.
İkinci bir test olarak, her bir okuma parçasının bitiminde gelecek olan soruları cevaplayarak, hafıza gücünüzü test edebilirsiniz. Bu iki test, okuma hızını ve zihinsel kabiliyetleri geliştirebilmek için mükemmel bir birleşimdir.

Yalnız dikkat: Hızlı şekilde kaydedilen gelişmeler, sizi düzenli şekilde çalışmaya motive edeceğinden, uygulama bağımlılık yapabilir.
Bu program ile çalışmak oldukça eğlencelidir, bunun yanında zihinsel fonksiyonlar açısından sizi zinde tutan bir aktivitedir.

Bizim tavsiyemiz: En iyi sonucu alabilmek için, yorucu ve aşırı değil, düzenli çalışmak.

Bu uygulama kimler için?
- Günlük yarım saatten fazla herhangi bir şey okuyan herkes
- Yönetici ve müdürler
- Sekreterler
- Sınavlara hazırlananlar
- Lise ve üniversite öğrencileri
- Satış ve pazarlama elemanları

Bu uygulamadan kimler faydalanabilir?
- Bir metni okurken çok zaman harcadığını mı düşünüyorsun?
- Okurken sık sık, bir noktayı anlamadığınız için bir önceki paragraflara mı dönüyorsunuz?
- Okurken konsantre olamıyor ve dikkatiniz mi dağılıyor?
- Okuduklarınızı hatırlamakta güçlük mü duyuyorsunuz?

Eğer bu sorulardan herhangi birine ‘Evet’ diyorsanız, bu uygulamaya ihtiyacınız var demektir.

Not: uygulamayi kendim denedim zevkli ve faydali bir uygulama :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: erkan4b, virusmurat, nokia3650 ve 19 diğerleri

Anil-D

Anil-D

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
Anil-D

Anil-D

Üye
Abi sen konu AC ben her gün beyenirim

• Beğen
fatih793

fatih793

Üye
:tşk:

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Abi sen konu AC ben her gün beyenirim

Konu acmak sorun degilde... sonu yok dostum :)
Arada faydali gordugum uygulamalari paylasmayi seviyorum bu kadarida yeterli bedava çalışmak zevk vermiyor :P

• Beğen
Tepkiler: Anil-D ve fatih793
Anil-D

Anil-D

Üye
Doğrudur abi

Tianhuang

Üye
Tşk.

• Beğen

Siwaro63

Üye
Teşekkürler Elinize Sağlık Hocam.

• Beğen
BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Eline sağlık

• Beğen
mhmtkrtp

mhmtkrtp

Üye
Eline sağlık mağazada gördüğümde indirmek istemiştim burada bulamayacağımı düşünerek ama sayende gerek kalmadı :) Teşekkürler

• Beğen
caglar b

caglar b

Üye
Güzel bir programa benziyor, paylaşım için teşekkürler

• Beğen
mhmtkrtp

mhmtkrtp

Üye
Bunu sen yaptıysan senden birşey isteyebilir miyim? Yeri değil ama kusura bakma. Ne zamandır aradığım ve bulamadığım Swype keyboard'ı da rootsuz olan telefonlara da yapabilir misin?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Bunu sen yaptıysan senden birşey isteyebilir miyim? Yeri değil ama kusura bakma. Ne zamandır aradığım ve bulamadığım Swype keyboard'ı da rootsuz olan telefonlara da yapabilir misin?

Ben yapimci degilim sadece uygulamayi beles indirmeniz icin canak tutuyom

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG ve mhmtkrtp
sensizkalp3

sensizkalp3

Üye
Hocam emeğinize sagıl cok güzel. yalnıs söyle bir sorun oldu kurduktan 1 hafta sonra lisas hatası verdi. onu nasıl çözeriz.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Hocam emeğinize sagıl cok güzel. yalnıs söyle bir sorun oldu kurduktan 1 hafta sonra lisas hatası verdi. onu nasıl çözeriz.

Bilemiyorum ben kurali 1 ay oldu ama sorun yok.
Silip tekrar yuklemeyi denedinmi?

blade84

blade84

Üye
Arkadaşım program 10 ellerin dert görmesin, sonsuz teşekkürler.

Üst Alt