Faturasız Hız kısıtı hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
ben sınırsızda 40 mb kalınca yapmıştım

• Beğen
Tepkiler: hsno7

_ilyas_

Üye
arkadaşlar eğer forumda yasak değilse size nasıl bedava internet yapılacağını anlatabilirim ve emin olunki bu yorumu bedava internetle yazıyorym net ağır değil 10saniyede maxicep açıldı. Anlatabilirim yasak değilse.

by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
arkadaşlar eğer forumda yasak değilse size nasıl bedava internet yapılacağını anlatabilirim ve emin olunki bu yorumu bedava internetle yazıyorym net ağır değil 10saniyede maxicep açıldı. Anlatabilirim yasak değilse.
anlat herkes anlatıyor

_ilyas_

Üye
[QUOTE="by_aLi_1907, post: 7260537, member: 2470674"

Son düzenleme:
by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
c6 01 üzerinden anlatıyorum hat turkcell ama hız kısutı olanlarında olurmu bilmiyorum TL OLMAYACAK
ayrıntılı anlatıyorum dahasına girmiyecem
ilk önce mobil veri kapalı olacak
ayarlar
bağlantı
net ayarları ya da ayarlar yazar
ağ hedefleri sonra
internet bölümünü açıyoruz
yeni erşim noktqsı
isim: 4everproxy erişim noktası ismide aynı
doğrulama :normal
anasayfa yok
sonra seçeneklerden gelişmiş ayarları açıyoruz
yakın kopya sunucu adresi 4everproxy.com
portno: 80
sonra geri gelip neti açıyoz seçeneklerden ayaraları açıp genele tıklıyoruz eeişim noktasını 4everproxy olarak seçiyoruz. Netten çıkıyoryz tekrar netti açıp bedava girilen bi site yazıyor mesala wap.tonlakazan.com ya da gollercepteyi denedim olmadısite açılınca altta http yanına siteyi yazıyoruz ilk önce bi25sn beklicez olmasa mesaj attın
teşekkürler

_ilyas_

Üye
linkler çalışmasa trcll.im ya da m.t-market.com kullanabilirsiniz yanluz ikincisi daha hızlıdeneyipte yapamayanlar lütfen cevap yazsınyapanlar bensin lütfen sizin için araştırdım vede kendim :D

ilo53

ilo53

Üye
Sınırsız paket alın en ucuzunu alın 500mb 9.9tl alıyorsanız onu alın daha sonra kullanmı bitirin aylık herhangi bir paket alabilirsiniz.. Kullanımınız bitse bile internete sınırsız bir şekilde girceksnız en son aldıgnız paketın hızı kaç mb ise o hızla bağlanacaksınız sınırsız bir şekilde.Ama dikkat etmenız gereken kısım önce sınırsız paket alıp kullanım bittikten sonra aylık bir paket alın..Kendim kullandıgım paket ise öncelik gençturkcell sınırsız 1gb alıyorum bıttıkten sonrada 25tl lik 500dk 1000sms 2gb paket alıyorum yani toplam ödediğim ücret 20+25 =45 sınırsız ınternet aylık ortalama 25gb falan kullandım.

_ilyas_

Üye
linkler çalışmasa trcll.im ya da m.t-market.com kullanabilirsiniz yanluz ikincisi daha hızlıdeneyipte yapamayanlar lütfen cevap yazsınyapanlar bensin lütfen sizin için araştırdım vede kendim :D
özel şifreleri banka falan kesinlikle girmeyin

calypso16

calypso16

Üye
    Konu Sahibi
konuyu ilk açtığımdan bu yana internet hızım 1-3mbit arası ve hiç kesilmedi,bakiyem -7tl civarı

calypso16

calypso16

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi mesaj geldi sınırsız 2gb internet paketim 3 gün sonra 35tl olarak yenilenecekmiş.tl yüklemedim faturasız hattım böyle devam edeyim mi ilerde bir sorun cikmaz heralde

jonezz

Üye
simpleserver live kapalı pc ayarı isteynler öm atsın.

Üst Alt