Macera Hill Climb Racing Symbian^3 [Macros Flash]

Sponsorlu Bağlantılar

Eduardo58

Eduardo58

Üye
Abi gerçekten @kfahaa arkadaşım haklı, bana da bir-iki ay önce paylaşırım dedin, bekliyorum hala. Bütün oyunlardan sıkıldım şu an telefonda sadece Flappy Bird var. Ne olur artık paylaş da oyun sayısı iki olsun. somuru::agla2:

kfahaa

kfahaa

Üye
M@cros

M@cros

Üye
    Konu Sahibi
Ios için oyun yapmaya başladım.Belki Android için de yayınlayabilirim.Yani benim için her kuruşun değeri var.Para vermeden para kazanılmıyor.Yaptığım oyunları para kazanayım zengin olayım diye yapmıyorum.Biraz daha anlayışlı olmanızı bekliyorum.:oke:

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Yerinde olsam asla ücretsiz paylaşmam macros kardeş

Emre

Üye
M@cros swf Wgz Yapıp Satıyor Kim bilir Sis olsa Kaça Satardı :hmmm
Kolay gelsin MAcros kardeş Android'içinde Swf mi Yapacaksın ?

M@cros

M@cros

Üye
    Konu Sahibi
M@cros swf Wgz Yapım Satıyor Kim bilir Sis olsa Kaça Satardı :hmmm
Kolay gelsin MAcros kardeş Android'içinde Swf mi Yapacaksın ?
Yok flash ile çalışma yapmayı düşünmüyorum.Ama flash oyunlarımı geliştirip farklı programlama diliyle yayınlayabilirim.

98farom98

98farom98

Üye
Arkadaşlar bu oyunu nasıl yükleyeceğim ovi de paralı

kfahaa

kfahaa

Üye
Nasıl ulaşacam indirecem biri yardım etsin
Kardeşim bu hill climb racing oyununu nereden indirebilirim yardım edermisin ovide paralıda
indiremezsin adamın oyun vermiyor adam parayla sadece :) @M@cros

M@cros

M@cros

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl ulaşacam indirecem biri yardım etsin
Kardeşim bu hill climb racing oyununu nereden indirebilirim yardım edermisin ovide paralıda
adresinden ücretli olarak indirebilirsin.:oke:

vefa98

Üye
Hocam çok iyi yapmışsınız ama helal olsun işinize.Fakat android'Dkei gibi benzer yapın böyle tip çizim olmasın ya androiddeki oyunun dosyalarını symbian için ayarlayıp bize hazırlasanız :D

M@cros

M@cros

Üye
    Konu Sahibi
Hocam çok iyi yapmışsınız ama helal olsun işinize.Fakat android'Dkei gibi benzer yapın böyle tip çizim olmasın ya androiddeki oyunun dosyalarını symbian için ayarlayıp bize hazırlasanız :D
Hangi oyundan bahsediyorsun?

samilll48

samilll48

Üye
şu oyunu bi oynayamadıım qitii parayla :(ŞU oyunu bi oynayamdım qitti saten maqazadada parayla :( :( :(

HALILPASA06

HALILPASA06

Üye
baska link verirmisiniz

HALILPASA06

HALILPASA06

Üye
başka link varmı

Üst Alt