Macera Hill Climb Racing Symbian^3 [Macros Flash]

Sponsorlu Bağlantılar

M@cros

M@cros

Üye
    Konu Sahibi
Hill Climb Racing Symbian^3 [Macros Flash]

3 farklı araç ve 9 farklı harita.Eğlenceli macera oyunu.Benzin bitmeden altınları toplamaya çalışın.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ovi:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan, vru1, Siycey ve 6 diğerleri

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Benimkinden iyi :D

• Beğen
Tepkiler: M@cros

WanWan

Üye
Tam anlamıyla emek ama yinede .ok gibi:birak::sahan2::naughty::naughty::hayalet::dayak:somuru::tşk::zuhaha:

• Beğen
Tepkiler: Pikkaccu ve M@cros
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Ricalar ustam doğruları söylüyorum :D

• Beğen

MaxipmaN

Üye
imaanlıdan iyi :Dsd

• Beğen
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Emek var ama oyunun adıyla alakası yok :D

• Beğen
M@cros

M@cros

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: arukaaa
fatih54102

fatih54102

Üye
fena değil güzel olmuş fakat düzgün bir fizik motoru kullanmalısın böyle olmaz.
Not: Hill climb cocos2d fizik motorunu kullanıyor.

• Beğen
M@cros

M@cros

Üye
    Konu Sahibi
fena değil güzel olmuş fakat düzgün bir fizik motoru kullanmalısın böyle olmaz.
Not: Hill climb cocos2d fizik motorunu kullanıyor.
Oyunu çok alakasız bir oyundaki kodları düzenleyerek yaptığım için bu şekilde oldu.Araçlar çok hızlanınca bir titreşim oluyor.Yer çekimi ve yerin tekerleri itişi birbirine uymuyor.Bu yüzden titreşim oluyor ama bilgisayardaki kadar çok değil.Aslında oyun bilgisayarda bundan birkaç kat daha hızlı telefonda normal oynanması için böyle yapıyorum.cocos2d yi bilmiyorum as2 de oluyorsa bakabilirim.

umitgul18

umitgul18

Üye
Şimdi bize bu böyle oyunların çıkmamasını göz önünde bulundurursak bu oyun çok iyi ama Android'e göre düşünürsek iyi ama kalitesiz. Ben beğendim ve Symbian için çalışmalar yapılması güzel birşey. Nokia hayatının yanlışını yaptı. Neyse bunları tartışmayalım şimdi. Ben senin emeğine hayranım ve destekliyorum. Yani severek izliyoruz :D. Kolay gelsin :)

• Beğen
fatih54102

fatih54102

Üye
Oyunu çok alakasız bir oyundaki kodları düzenleyerek yaptığım için bu şekilde oldu.Araçlar çok hızlanınca bir titreşim oluyor.Yer çekimi ve yerin tekerleri itişi birbirine uymuyor.Bu yüzden titreşim oluyor ama bilgisayardaki kadar çok değil.Aslında oyun bilgisayarda bundan birkaç kat daha hızlı telefonda normal oynanması için böyle yapıyorum.cocos2d yi bilmiyorum as2 de oluyorsa bakabilirim.
box2d ile de yapabilirsin

• Beğen
M@cros

M@cros

Üye
    Konu Sahibi
Dediklerin flashın bir eklentisi gibi birşey sanırım.Bunlar action script 3 destekliyor ancak ben as2 biliyorum ve çok da iyi değil.Titreme olayına bakarım eğer çözemezsem bu şekilde çıkarırım.Zaten şuan da çök kötü durumda değil.
Şimdi bize bu böyle oyunların çıkmamasını göz önünde bulundurursak bu oyun çok iyi ama Android'e göre düşünürsek iyi ama kalitesiz. Ben beğendim ve Symbian için çalışmalar yapılması güzel birşey. Nokia hayatının yanlışını yaptı. Neyse bunları tartışmayalım şimdi. Ben senin emeğine hayranım ve destekliyorum. Yani severek izliyoruz :D. Kolay gelsin :)
Teşekkür ederim.Kalitesiz derken görüntüler ise telefonda çok da göze çarpmıyor.Araçları hazır resimleri düzenleyerek yaptım.Kendim de çizebilirim ve görüntüler çok daha iyi olabilir de bu konuda üşengeç biriyim.:)

• Beğen
Tepkiler: umitgul18
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Dediklerin flashın bir eklentisi gibi birşey sanırım.Bunlar action script 3 destekliyor ancak ben as2 biliyorum ve çok da iyi değil.Titreme olayına bakarım eğer çözemezsem bu şekilde çıkarırım.Zaten şuan da çök kötü durumda değil.
Teşekkür ederim.Kalitesiz derken görüntüler ise telefonda çok da göze çarpmıyor.Araçları hazır resimleri düzenleyerek yaptım.Kendim de çizebilirim ve görüntüler çok daha iyi olabilir de bu konuda üşengeç biriyim.:)
Ben de :D
Bu motor harikaymış da kullanmayı bilmiyoruz işte :'(

• Beğen
M@cros

M@cros

Üye
    Konu Sahibi
Ben de :D
Bu motor harikaymış da kullanmayı bilmiyoruz işte :'(
Örnekten bahsediyorsan kenarlara gitmeyi engellemeyi bende yapıyorum(Macros TEST).Ancak bu dağ tepe olayları farklı oyuyor.Kare gibi köşeli olmadığı için farklı kod yazmak gerekiyor.

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Örnekten bahsediyorsan kenarlara gitmeyi engellemeyi bende yapıyorum(Macros TEST).Ancak bu dağ tepe olayları farklı oyuyor.Kare gibi köşeli olmadığı için farklı kod yazmak gerekiyor.
Bunun yer çekimi de çok etkileyici.Jetpack için çok uygun.Dağ tepe ben bunları hiç bilmiyorum hazır yerçekimi kodlaması var onu kullanıyorum :D

• Beğen
M@cros

M@cros

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan

Üst Alt