Hiç unutmadiğim bir rüyam var ?

Sponsorlu Bağlantılar

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
Haberim yok demek için henüz zaman çok erken. Etraf alim ulema kaynıyor. Senin tek kurtuluşun yeni Müslüman olmuş olman ile olur. Yani kendini bildin bileli Müslüman isen bunca sene tutmadığın orucu tutacaksın. Ha yok ben yeni Müslüman oldum diyrosan evvel boştur. Anlatabildim mi?

evet anladım bunuda yaptıktan sonra geriye hac kalıyor sadece inş onuda ilerde maddiyat olunca yapacam

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Bende yakın zamanda gördüğüm bir ibretlik rüyayı anlatayım. Lütfen iyi niyetle rüyaları okuyun. Zira rüyalar üçe ayrılır
Şeytani
Günlük ve bilinç altı olaylar
Ve ilahi

Peygamber Efendimiz s.a.wes. der ki
- benden sonra Vahi gelmeyecek lakin uyarıcı rüyalar ümmetim için uyarıcı olacaktır.

Rüya,
Ormanda bir meydanda etrafta muhafızlar veya polisler cüsseli hepsi
Ve meydan ortasında büyük kızgın bir zincir göğe bağlı ve yere bağlı çok korku telaş vardı. Ve bir süre sonra orman yanıyor kıyamet gibi afet oluyor. Rüyayı bir kaç hafta anlatmadım. Sonra bir süre sonra taksim karıştı. Rüyayı bir hocaya anlattım. Taksim ile ilgili olabilir dedi . Ama en iyisini Allah bilir .

ferdi866

ferdi866

Üye
    Konu Sahibi
Bende yakın zamanda gördüğüm bir ibretlik rüyayı anlatayım. Lütfen iyi niyetle rüyaları okuyun. Zira rüyalar üçe ayrılır
Şeytani
Günlük ve bilinç altı olaylar
Ve ilahi

Peygamber Efendimiz s.a.wes. der ki
- benden sonra Vahi gelmeyecek lakin uyarıcı rüyalar ümmetim için uyarıcı olacaktır.

Rüya,
Ormanda bir meydanda etrafta muhafızlar veya polisler cüsseli hepsi
Ve meydan ortasında büyük kızgın bir zincir göğe bağlı ve yere bağlı çok korku telaş vardı. Ve bir süre sonra orman yanıyor kıyamet gibi afet oluyor. Rüyayı bir kaç hafta anlatmadım. Sonra bir süre sonra taksim karıştı. Rüyayı bir hocaya anlattım. Taksim ile ilgili olabilir dedi . Ama en iyisini Allah bilir .

Taksim olayi senin ruyana neden girsin orayla bir baglanti kuramadim ben bence bilinc altinin bir oyunu.

Bende bir gun bir arkadasimla ilgili bir ruya gormustum ruyamda arkadasimla dertlesiyorum (kiz arkadas) ruyamda bana sevgilisinden ayrildigindan bahsediyor uzuldugunu filan anlatiyor ruya oyle bitiyor. Sabah olunca ruya aklima geldi arkadasi arayayim dedim sonra vazgectim beni yanlis anlar diye. Bir kac gun sonra o arkadas beni aradi dert yaniyor ayrildiklarindan bahsediyor benim agzim acik kaldi sonra kendimden korkmaya basladim ne zaman boyle bir ruya gorsem hemen anlatmaya basladim anlatmayinca gercek olur diye

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Bilinç altı olsaydı olaylardan sonra rüya görürdüm. Değerli insan ama dediğim gibi ilgisi olmayabilir

KayraBey

KayraBey

Üye
Gece üzeri açık kalmış o yani :D

somurtukk

somurtukk

Üye
olmaz mı. :(