Heves kıran yazıcı deneyimim/ yardımcı olabilir misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

king662002

king662002

Üye
    Konu Sahibi
Heves kıran yazıcı deneyimim/ yardımcı olabilir misiniz?
Durumu hemen izah edeyim.
Pek araştırmadan ucuz fiyatlı diye Hp 2630 yazıcı aldım.250 ₺ idi.İçinde demo kartuş varmış maksimum 20 sayfa ancak çıkmıştır.Sonra ben bunu doldurmak için 50₺ ye mürekkep dolum seti aldım ki kartuşun demo olduğunu ve doldursan da yazılım yüzünden işe yaramadığını gördüm ikili hp304 siyah ve renkli 200₺ hemen hemen aldığım yazıcı parası.Ben bu işten en fp olarak nasıl çıkabilirim muadil kartuş diye bir şey varmış nereden satın alırım?

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Durumu hemen izah edeyim.
Pek araştırmadan ucuz fiyatlı diye Hp 2630 yazıcı aldım.250 ₺ idi.İçinde demo kartuş varmış maksimum 20 sayfa ancak çıkmıştır.Sonra ben bunu doldurmak için 50₺ ye mürekkep dolum seti aldım ki kartuşun demo olduğunu ve doldursan da yazılım yüzünden işe yaramadığını gördüm ikili hp304 siyah ve renkli 200₺ hemen hemen aldığım yazıcı parası.Ben bu işten en fp olarak nasıl çıkabilirim muadil kartuş diye bir şey varmış nereden satın alırım?
Yazılımı kıran yerler vardır. Araştır bakalım .

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bence mantıklı olan elindekini satıp lazer yazıcı almak. Mesela ben Samsung ML1610 lazer yazıcısını yaklaşık olarak 10 yıldır kullanıyoruz hala herhangi bir yeri kırılmadı bozulmadı sadece malum toneri bitiyor dolduruyoruz.
Fiyat 399 Tl belki daha ucuz yerlerde vardır ilk aldığımız zaman 150 Tl idi sanırım. :)

• Beğen
Tepkiler: Erkin_Cankut
Erkin_Cankut

Erkin_Cankut

Üye
Yenisini almak mantıklı...

king662002

king662002

Üye
    Konu Sahibi
Görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Bende hp 2710 var. hp smart yazılımından kartuş bitti uyarısı verdi. Sonra da hala kullanmak istiyormusunuz diye sordu. doldurdum ve ''evet kullanmak istiyorum'' minvalinde bir şeye tıkladım. Şimdi sıkıntısız kullanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Yazıcı kartuş dolumu yapan yerlerde ikinci el büyük kapasite orijinal kartuş bulabilirsiniz.
Dolumu da 30TL civarında oluyor (Kendiniz hiç uğraşmayın, lateks eldiven bile taksanız çok ince bir mürekkep, bulaştı mı pişman olursunuz).

2007 model HP Deskjet 5940 yazıcımı halen daha sorunsuz kullanıyorum, orijinal mürekkebin çok ekstra bir özelliği yok, yazım kalitesi değişmez.
Yeter ki kartuşunu bozmayın ve aşırı kurutmayın.
Doldura doldura yıllarca kullanabilirsiniz.

Üst Alt