Hesabımı Sildim Aynı E-postayla Yeni Hesap Açmak

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Hesabımı Sildim Aynı E-postayla Yeni Hesap Açmak
Hesabımı sildim lakin geri aktifleştirmem gerekti fakat bunu instagram kabul etmedi .
Neyse 1 hafta oluyor . Sildiğim hesabımında kullandığım e-postayı ne zaman kullanabilirim ?

• Beğen
Tepkiler: Dizzy42 ve Baydırman

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Bir hesapta kullandığın e postayı hesabı kapatsan bile başka hesapta kullanamıyorsun sanırım. Ben kullanamamıştım.

• Beğen
Tepkiler: Baydırman ve MAERKEK
Baydırman

Baydırman

Moderator
eski nick kullanılabiliyor mesela bir süre sonra belki bunda da böyle bir şey olabilir :hmmm

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Ozan

Ozan

Admin
Hesabımı sildim lakin geri aktifleştirmem gerekti fakat bunu instagram kabul etmedi .
Neyse 1 hafta oluyor . Sildiğim hesabımında kullandığım e-postayı ne zaman kullanabilirim ?
Maalesef kullanamazsın, kapatılan hesaplardaki kullanıcı adları ve mail adresleri ile tekrar üyelik kabul etmiyor Instagram

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Maalesef kullanamazsın, kapatılan hesaplardaki kullanıcı adları ve mail adresleri ile tekrar üyelik kabul etmiyor Instagram
Sosyal medya bana uygun gelmemişti zaten , bir iki youtuber hesabı takip etmek için açmıştım .

İnstagram böyle darbe vurursa bana tek yol var . Forum sitelerinde paylaşım yapmaya , çözüm yolu üretmeye devam etmek .
Konu kilitlenebilir .

garb02

Üye
Sosyal medya bana uygun gelmemişti zaten , bir iki youtuber hesabı takip etmek için açmıştım .

İnstagram böyle darbe vurursa bana tek yol var . Forum sitelerinde paylaşım yapmaya , çözüm yolu üretmeye devam etmek .
Konu kilitlenebilir .
silinen kapatılan açılabiliyor, ücretli webmaster sosyal medya sitesi oradaki kişiler açtırıyor.
Not: Ücret, takipçi ve takip ettiğin çarpıp ücret çıkartıyorlar.

Üst Alt