HERŞEYİ GİZLE TÜRKCE SmartGuard.v2.00.S60v3.SymbianOS9.1.unsigned

Sponsorlu Bağlantılar

karakule100

karakule100

Üye
    Konu Sahibi
HERŞEYİ GİZLE TÜRKCE SmartGuard.v2.00.S60v3.SymbianOS9.1.unsigned
bu program telefonunda gizlemek istediğin her şeyi gizler örnek verecek olursamMESAJLAR REHBER RESİMLER MP3 LER VİDEOLAR GALERİ üstelik TÜRKCE ben kullanıyorum çok güzel ve kullanışlı bir program, girişte kendine bir şifre belirle program sürümdür istediğin kadar kullanabilirsin... BİR TEŞEKKÜRÜ COK GÖRMEYİNİZ.. maxicep ailesine saygılar:oke:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: orhan972, pirireisli, umutunlu ve 45 diğerleri

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
teşekkürLer Hasan :oke:

HackerCelik

HackerCelik

Üye
teşekkürler işe yarar bi program:)

safak1903

safak1903

Üye
teşekkürler...:oke:

karakule100

karakule100

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim .....ben teşekkür ederim
ön izlemeler eklendi

osman_sen

Üye
5800 v50.0.005 sürümünü kullanıyorum. yükleme işleminin sonunda güncelleme hatası verdi ve kurmadı
yardımcı olursanız sevinirim

karakule100

karakule100

Üye
    Konu Sahibi
5800 v50.0.005 sürümünü kullanıyorum. yükleme işleminin sonunda güncelleme hatası verdi ve kurmadı
yardımcı olursanız sevinirim

s60 v3 os9.1 uygulamasıdır 5800 s60 v5 os9.4işletim sistemini kullanıyor ......istersen o bölüme bak .5800 hakkında fazla bilgim yok ...n73 _n95 te sorunsuz çalışıyor denenmiştir :oke:

tunga_1910

Üye
n82 telefonuma smartguard programı yukledım ve bütün rehberimi gizleme denemesi yaptım ve rehberdeki numaralar gizlendi şimdi eski haline getırmek ıcın programdan rehber'e girdiğimde açılıyor diyor ama 1 saat bekledım açılmadı son olarak programı kaldırdım ama rehberde numaralar gine yok yardımınızı bekliyorum deli olcam :S:(

karakule100

karakule100

Üye
    Konu Sahibi
n82 telefonuma smartguard programı yukledım ve bütün rehberimi gizleme denemesi yaptım ve rehberdeki numaralar gizlendi şimdi eski haline getırmek ıcın programdan rehber'e girdiğimde açılıyor diyor ama 1 saat bekledım açılmadı son olarak programı kaldırdım ama rehberde numaralar gine yok yardımınızı bekliyorum deli olcam :S:(
ilginç...tekrar kur bir daha dene olmasa telefondaki sürümü kaldır Aims Migital SmartGuard v4.0 S60v3-v5 Turkish Translated By Smallville.zip bu üst sürümü yükle sonucu bana mutlaka YAZZZ

zaferkeskintr

Üye
tesekkürler güzelll emege saygııı

greencity

greencity

Üye
kardeşim benim çok sağol sorunsuz çalışıyor fakat merak ettiğim tam sürüm mü birde resim ve videoları saklaya mıyourm nasıl olacak yardımcı olursan

baveran

Üye
n86 da çalışıyor dosyaları gizliyor ama galeride halen görünüyor ama dosya yöneticisinde görünmüyor önemli olan galeride görünmemesi bunun için bir yol varmı teşekkürler

karakule100

karakule100

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim benim çok sağol sorunsuz çalışıyor fakat merak ettiğim tam sürüm mü birde resim ve videoları saklaya mıyourm nasıl olacak yardımcı olursan

tam sürümdür.....gizlemek istediğin resim yada video nun üstüne gel gizle de ..,(resimlerin bulunduğu klasörü açıp)teker teker gizle o zaman galleride gözükmez)şimdi demedim gayet başarılı

--------------- Ekleme ---------------

n86 da çalışıyor dosyaları gizliyor ama galeride halen görünüyor ama dosya yöneticisinde görünmüyor önemli olan galeride görünmemesi bunun için bir yol varmı teşekkürler

tam sürümdür.....gizlemek istediğin resim yada video nun üstüne gel gizle de ..,(resimlerin bulunduğu klasörü açıp)teker teker gizle o zaman galleride gözükmez)şimdi demedim gayet başarılı

karakule100

karakule100

Üye
    Konu Sahibi

kezban yenge

kezban yenge

Üye
Vallah süper paylaşımların var.Teşekkürler .
Allah Razı Olsun Senden ve Ailenden...

resulemre89

resulemre89

Üye
sağolasın kardeş

karakule100

karakule100

Üye
    Konu Sahibi
Saygılar

Üst Alt