HERE WeGo - Offline Maps & GPS v2.0.13629 [Mod]

Sponsorlu Bağlantılar

özüt

Üye
    Konu Sahibi
HERE WeGo - Offline Maps & GPS v2.0.13629 [Mod]

HERE WeGo sayesinde, şehrinizde gezinmenin tüm yollarını tek bir yerden görebilirsiniz. Bisikletle gitme, araçla ulaşma, araç paylaşımından yararlanma, taksi çevirme veya otobüse atlama: HERE WeGo, varış noktanıza ulaşmanız için en çok seçeneği içeren en iyi rotalara sahiptir. Alternatiflerinizi karşılaştırın ve sizin için en uygun olanı seçin.

Yola çıkmaya hazır olduğunuzda, adım adım sesli rehberlik ile yolunuzdan şaşmayın, durağınızı kaçırmayın ya da yanlış yöne girmeyin. Koşulların değişmesi durumunda, yolunuza stressiz devam etmeniz için canlı güncellemeler ve önerilen alternatif yol bildirimlerini alırsınız.

Ücretsiz indirin ve zahmetsiz şehir gezintisinin keyfini çıkarın:

- Otomobil, bisiklet, taksi, toplu ulaşım, otomobil kulübü ve daha fazlası için rotalar arasından seçim yapın
- En iyi kararı vermek için mesafe, hız veya fiyata göre tüm seçenekleri karşılaştırın
- Seçtiğiniz seyahat modu için adım adım sesli ve görsel navigasyon ile yolunuzu bulun
- Trafik ve toplu ulaşım aksaklıklarından kaçınmak için canlı güncellemeler alın
- Gerçek çevrimdışı haritalar, sinyal olmayan bölgelerde bile yolunuzu bulmanızı sağlar.

Mod:
Hızlı yükleme için optimize edilmiş grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
Reklamlar Kaldırıldı;
Analytics devre dışı;

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
:tşk:

Üst Alt