Her s60v5 telefonda olması gereken 18 uygulama

Sponsorlu Bağlantılar

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Her s60v5 telefonda olması gereken 18 uygulama
Merhaba. Bir haftadır bu programlarla uğraşıyorum. Aslında daha fazla uğraşacaktım da üşendim :ehe Biraz araştırma yaptım ve bu arşivi topladım. Biraz kendi kullandığım uygulamalardan, biraz arkadaşlarımın kullandığı uygulamalardan ve birazdan internetten bu programları topladım ve bu programı bilmeyenler ve yeni 5800 alanlar uzun süre uygulama aramasın diye bir arşiv haline getirdim. Görüyorsunuz ya ne kadar düşünceliyim :naughty: Bu arada sanki çok fazla uygulama varmış gibi oldu 18 tanecik işte :). Neyse sözü bu kadar uzatmayayım ve programların tanıtımına başlayayım.

Battery Extender

Çok harika bir programdır. Eğer ki telefonunuzun şarj süresi azaldıysa bu program sayesinde sorununuzu çözeceksiniz. :)

Battery Life

Bu program da battery extender programıyla yaklaşık olarak aynı işi görür. Biraz farklı olarak şarj süresi gösterir. Ha bir de ben bu programı kullanıyordum şarjım az gittiği için ama yaklaşık 4 ay sonra pek etkisi olmamaya başladı o yüzden battery extender'ı yükledim onun çok faydasını görüyorum. Siz isterseniz benim gibi 2 programı birden kullanın belki şarj süresini daha fazla uzatır.(İşte düz mantık :) )

Best Screen Snap

telefonunuzun ekranının fotoğrafını çekme programıdır. Özellikle cfw yapanların çok işine yarar.

Bright Light

Telefonunuzun flaşını el feneri gibi kullanamanızı sağlar.

BtSwitch

Tek dokunmayla bluetooth'u açıp kapatmanızı sağlar.

Divx Player

.divx uzantılı videoları izlemenizi sağlar.

Dr Web Antivirus

Kendim de kullandığım bir antivirüs programı... Bu programı nasıl sınırsız kullanacağınız programın olduğu klasörde yazıyor.

Nokia Handwriting Calculator

Kullanımı gayet kolaydır. İşlemi kendinizyazarak yapabileceğiniz uygulamadır.

Joikuspot

İştee benim en sevdiğim programlardan bir tanesi. Bunun sayesinde tlefonunuzu modem olarak kullanabilirsiniz. Özellikle avealı olanlar için... 1gb 9 tl ve 2gb 16 tl gibi bir paket olduğu sürece bu uygulama hep favorilerim arasında kalacaktır. :oke:

Nokia Battery Monitor

Ne kadar şarjınızın kaldığını gösteren uygulamadır. Ayrıca mesela salı günü telefonda genelde ne yapmışsınız yani P konuşma C mesajlaşma gibi şeyleri de gösterir.

Nokia Notifications

Daha çok ofw kullananların işine yarar. C6 fw lerde olan sohbetlerim uygulamasıdır.

Opera Mini

Nokia'nın kendi tarayıcısından daha hızlı ve güzel bir tarayıcıdır. Bence en önemli özelliklerinden biri bu tarayıcıda istediğiniz kadar sekme açabilirsiniz.:oke:

Nokia Photo Browser 3D

Fotoğraflarınız görebileceğiniz 3 boyutlu bir galeri uygulamasıdır.

RamBlow

Telefonunuzun ramini temizler.

Soundhound

Diyelim ki radyo dinlerken bir şarkı duydunuz ve çok hoşunuza gitti. Ama şarkının ortasından dinlemeye başladınız yani şarkının adını bilmiyorsunuz. Lütfen paniğe kapılmayın bu programı açın şarkıyı dinletmeye basın. Çok değil 10 saniye dinletin sonra artın şarkıyı ve bu harikulade program o şarkının adını kimin söylediğini hemen bulsun.:rock:

Swype

Telefonunuzun qwerty klavyesinden sıkıldıysanız ya da parmaklarınız biraz büyükse hiç vakit kaybetmeden hemen programı kurun. Artık yeni klavyenizde harfler arsında boşluk vardır ve bu klavye sizi sıkmaz. Programa nasıl türkçe dil ekleyeceğiniz uygulamanın olduğu klasörde yazıyor.

Wikipedia

Bildiğimiz vikipedinin telefon uygulamasıdır. Tarayıcıdan girmek yerine daha hızlı olan bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

X-plore

Çok iyi bir dosya yöneticisidir. Rar dosyaları açmanızı, bazı görünmeyen dosyaları görüntülemeyi ve buna benzer bir sürü işlevi olan bir uygulamadır.

Oyy... Sonunda bitti valla çok yoruldum acaba üşenmeyip daha fazla uygulama araştırsaydım nolcaktı? Neyse sonunda bitirdim ya ona bakalım. Umarım uygulamalar işinize yarar. İYİ FORUMLAR :oke:

İşte link

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993, eflatun987, bedas_07 ve 109 diğerleri

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
143 kisi bu konuya bakmis hickimse mesaj yazmamis konuya en azinda emegime saygi olarak kupkuru bi tesekkur edin ona da raziyim aranizda indiren de vardir ama tesekkur etmeyi veya su begene tiklamayi cok gormus vay be hepinize COK TESEKKUR EDERIM!!

• Beğen
Tepkiler: aliaslan21, szenke1905, codblackops2 ve 7 diğerleri
gobbels

gobbels

Üye
kardeşim keşke hepsinin altına ayrı link koysaydın paylaşım güzel sağol :oke:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim keşke hepsinin altına ayrı link koysaydın paylaşım güzel sağol :oke:

rica ederim sonunda biri mesaj yazdi konuya acaba ustteki mesaji yazmasam daha ne kadar beklicektim neyse bir daha arsiv toplarsam hepsi icin ayri link yaparim

devran_34

devran_34

Üye
çok saol konuyu açan :) :tşk:

combatantes

combatantes

Üye
eline sağlık dostum............

aates38

Üye
ayvallah dostum ugrasmisin baya ben erinirdim valla(:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
asil ben tesekkur ederim birkac tane de olsa mesaj yazdiginizi gormek ben mutlu ediyo

ts.61

ts.61

Üye
emeğine sağlık kardeş :)

cemkaya

cemkaya

Üye
süper saol

Mert045

Mert045

Üye
Teşekkürler :o

asigsasi

asigsasi

Üye
teşekkürler güzel paylaşım

srhnsvrn

Üye
güzel olmuş kardeş indirdim:)

smayt262

Üye
Hocam ellerine sağlık şimdi indirdim çok yararlı şeyler :) sogudugum telefona isiniyo insan.. :)

Üst Alt