\\Her model cihaz için rom atma veya root,cwm işlemini buradan bana sorabilirsiniz//

Sponsorlu Bağlantılar

Konudan yararlandınız mı?

• Evet

Kullanılan: 36 76.6%
  • Elbette

Kullanılan: 9 19.1%
  • Tabiki

Kullanılan: 13 27.7%

• Kullanılan toplam oy
    47
NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
Internet açık oluyor tabi

Oh be sonunda buldum
Telefonu kapat recovery modunda aç update...zip yazan yer var oraya gir bu dosyayı ordan seç tamamdır pcye grek yok hemde :” :) :) :)buyur link bu dosyayı direk hafıza kartına at
birçok kişi telefondan root atıyor benimde laptobum tamirde note 3 üme pc olmadan root atmak istiyorum ne yapmalıyım ?

Evet dediklerinde haklısın eskiden atılabiliyordu...
Fakat geliştirilen kernel ile açıklar kapatıldı....
Bu yüzden artık yapamıyoruz...
Bir tek General Mobile de oluyorrr halaa...
İstersen ara dene ismi framaroot indir..:oke: ama zannetmiyorum olacağını
htc desire s telefonu soff yapıp, root yaptım ama bir türlü recovery yukleyemedim yardımcı olurmusun:)

Seni atlamışım heralde kardeşim kusura bakma :)
Android markt. Ten recovery... adlı uygulamayı kur simgesi yeşil bişe ;)
Flash recoverye bas. Atar o...

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
O yazılar çıkmaya devam ediyor ve reset atmaya devam ediyor

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
3310 var rom atabiliyoz mu ? :sopa:

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
3310 var rom atabiliyoz mu ? :sopa:
Olmazmi :kop:
O yazılar çıkmaya devam ediyor ve reset atmaya devam ediyor[/QUOTE
]

Bunu indir dedim ya
Bak o dosyayi indir oldugu gibi hafiza kartina at
Sonra telefonu kapat
Ses acma+menu tusu+ guc tusuna basili tut
Ozel birbolum açılacak en basta update.zip ... diye bise yaziyor ona bas indirdigin dosyayi sec bukadar

TrabLusGarP Samet2014

Üye
kardeşim ben usb driverda kurdum ama göstermiyor bide livesuitte 00 da kalıyor ne yapmalıyım tableti görmesi için usb driverda indirdim?

TrabLusGarP Samet2014

Üye
ben bunu baya öncedende kurmuştum ama tabletin yazılımında sorun olmadın belki yablış kymuşlardı istiyosan ben upload sitesine yükliyim sana url adresini verim ?

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
ben bunu baya öncedende kurmuştum ama tabletin yazılımında sorun olmadın belki yablış kymuşlardı istiyosan ben upload sitesine yükliyim sana url adresini verim ?
Gerek yok bence kalsin o zamanXposed kurSimdilik isini gorur

TrabLusGarP Samet2014

Üye
bunu indir bu usb driver mı?tam ben google yazim Xposed indir diye sonra indirim.

genzu

genzu

Üye
bundan bahsediyon bununuda denedim yinede recovery yüklenmiyor +rom manager denedim yinede beceremedim acaba bir şeyleri eksik mi yapıyorum dersiniz yardımlarınızı bekliyorum

TrabLusGarP Samet2014

Üye
kardeş ben bunu araştırdımda 4.0.3 diyor bun android sürüm için benim tabletin 2.3 (gingerbrand) tı galiba olmazki bu.

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
uzgünüm maalesef başka yöntem yokseko yaptıysan haber ver diğer üyelerde yararlansın

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
Malesef kardeşim olmadı update.zip diye bi seçenek yok recovery modda

TrabLusGarP Samet2014

Üye
neyse kardeş sagol ben bu tabletten umudu kestim :D sana bu arada çok teşekkür ederim zamanını ayırdığın için.:tşk:

punisioner92

punisioner92

Üye
onclikle selamun aleykum benim simdi galaxy i9100 var elimde 4.1.2 surum yuklu kitkat yuklemek istedim pc olmadan ama rom 7. asamada kaliyor ne yapmam lazim romun adi " cm-11-20140407-NIGHTLY-i9100.zip " gapps paketi " gapps-kk-20131031.zip " simdi benim rom orjinal olmadigi icin mi yukleyemiyorum yoksa baska bi sebebten mi simdiden tesekkurler ayrica telefon orjinal olmasina ragmen cin mali Ayriyeten
ana bant surumu i9100xxls8
Kernel surumu 3.0.31-462349
se.infta@SEP-111 #3
SMP PREEMPT Tue Nov 6 02:42:23
KST 2012
Yapim numarasi JZO54K.I19100XWLSD

Son düzenleme:
NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
Malesef kardeşim olmadı update.zip diye bi seçenek yok recovery modda

Kardeşim uzun uğraşlar sonucu Al! :)

Bunu indir masaüstüne çıkar
Usb hata ayıklama açık olsun.
Programı aç
Sağ üstte usb var ona bas driver scana bas bekle...
Ardından starta bas tamamdır.
Telefona izin gelecek kabul et!!!
Yükleyince telefonu yeniden başlat.
Sonra google playdan supersu adlı programı indir kur.
Supersuyu bir kere çalıştır devam de. Sonra çık.
İşlem bitti iyi kullanımlar
onclikle selamun aleykum benim simdi galaxy i9100 var elimde 4.1.2 surum yuklu kitkat yuklemek istedim pc olmadan ama rom 7. asamada kaliyor ne yapmam lazim romun adi " cm-11-20140407-NIGHTLY-i9100.zip " gapps paketi " gapps-kk-20131031.zip " simdi benim rom orjinal olmadigi icin mi yukleyemiyorum yoksa baska bi sebebten mi simdiden tesekkurler ayrica telefon orjinal olmasina ragmen cin mali Ayriyeten
ana bant surumu i9100xxls8
Kernel surumu 3.0.31-462349
se.infta@SEP-111 #3
SMP PREEMPT Tue Nov 6 02:42:23
KST 2012
Yapim numarasi JZO54K.I19100XWLSD
Öncelikle ınstall zip gerektirenler yama gibi olduklarından orj. Romun daha önceden yüklü olması gerekir.
Ardından romu kur ondan sonrada gapps ı kur düzelir
neyse kardeş sagol ben bu tabletten umudu kestim :D sana bu arada çok teşekkür ederim zamanını ayırdığın için.:tşk:
Ne demek güzel Kardeşim keşke bi yardımım dokunabilseydi ;) :(

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
Hata ayıklama açık halde yaptım fakat bu hata çıktı 'no such device' ?Driver scan'a basınca öyle yazıyor o hatayı veriyor

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
ben buradan rüm root programlarını vereceğim olmassa artık yapcak bişe yok :)
Son yöntem bunun olmama şansı yok tarafımca denenmiştir
Olmassa ya bilgisayarda sıkıntı var yada beceremiyorsun :kop:

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
Bu işlemi nasıl yapçam bu attığın linklerde kiFarkındaysan Samsung Galaxy S3 Mini ''GT-I8200Q'' telefon benim bu modele uygun dosyalar yok koskoca sitelerde o yüzden kaynaklanıyor olabilir mi sence ?

drfuchez

drfuchez

Üye
Samsun 4 zoom rot oluyor mu olmuyor mu ? Birde 4.2.2 yada cyanogenmod kuruluyormu bi cevap olursa sevinirim iyi geceler

Üst Alt