\\Her model cihaz için rom atma veya root,cwm işlemini buradan bana sorabilirsiniz//

Sponsorlu Bağlantılar

Konudan yararlandınız mı?

• Evet

Kullanılan: 36 76.6%
  • Elbette

Kullanılan: 9 19.1%
  • Tabiki

Kullanılan: 13 27.7%

• Kullanılan toplam oy
    47
ARM_TR

ARM_TR

Üye
Evet onu pc ne kur o tanıması için...Aynı kapıya denk geliyor sonuçta polypadKardeşim polypadı birazdaha araştırıyorumda sanırım bununla yükleniyor romlar

tıkla direk linkKardeşim polypadı birazdaha araştırıyorumda sanırım bununla yükleniyor romlar

tıkla direk linkiçinde driver de var hazır toplam 6 mb.

Kardeşim sana yanlış anlatmışım. Sorunum şu. Bende driver, vs. tüm rom yükleme sistemleri hazır. Ben yalnızca rom arıyordum.

CgtyKtk

CgtyKtk

Üye
Kardeş benim Samsung Galaxy Trend Plus telefon için root nasıl yapabilirim ? Yardımcı olursan sevinirim.

turkcellllll

Üye
Selamun Aleykum kardeşim benim telefonum Galaxy s 2 Şuan Android 4.1.2 mevcut Ama ben Telefonuma Android 4.3'ü Yüklemek istiyorum bunu nasıl yaparım ? Hiç Bir bilgim yokm Bana baştan anlatırmısın Rica etsem Telefonum Rootlu Yardım edermisin ?

genzu

genzu

Üye
htc desire s telefonu soff yapıp, root yaptım ama bir türlü recovery yukleyemedim yardımcı olurmusun:)

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
Benim dediğim model'de olmadı kardeş senin kingo dediğin program telefonu sürekli reset atıyor ama bişey olmuyor
Emin misin yanlış yapıyorsundur.
Usb hata ayıklamayı açtınmı?
Kardeş benim Samsung Galaxy Trend Plus telefon için root nasıl yapabilirim ? Yardımcı olursan sevinirim.
Selamun Aleykum kardeşim benim telefonum Galaxy s 2 Şuan Android 4.1.2 mevcut Ama ben Telefonuma Android 4.3'ü Yüklemek istiyorum bunu nasıl yaparım ? Hiç Bir bilgim yokm Bana baştan anlatırmısın Rica etsem Telefonum Rootlu Yardım edermisin ?

Öncelikle buradan driver dosyasını indirip pc mize kuruyoruz.
Ardından kingo android root programını resmi sitesinden indirip kuruyoruz.

Daha sonra Telefonumuzun Ayarlar-Geliştirici seçenekleri-usb hata ayıklama kısmına tik koyuyoruz.

Şimdi kingoyu açıp kabloyu bağlayıp bekliyoruz telefonumuzu algılayınca roota basıyoruz...
Telefonumuza herhangi izin isteği gelirse evet diyoruz.
İşlem tamamdır sakın fişi işlem tamamlanana kadar çekmeyin...
İşlem tamamlanınca telefon otomatik olarak yeniden başlar.Kingoyu buradan indirebilirsiniz Peki bu root ne işe yaradı?
Root telefona romu düzenleme yetkisini verir.
Bu sayede telefonun önü açılır geliştirilebilir hale gelir.Telefona root kurduktan sonra androidmarketten recovery... Adlı uygulamayı indirin simgesi yeşil bişe :)
Sonra flash recoverye basın.
Telefonumuza cwm kuracak.Artık telefonunuza istediğiniz uygulama veya romu kurabilirsiniz :oke:

• Beğen
Tepkiler: TrabLusGarP Samet2014
CgtyKtk

CgtyKtk

Üye
Dediklerinin hepsini yaptım. Programı kurdum. Usb hata ayıklama'yı etkinleştirdim. Program açılıyor. Telefonu algılıyor. Root tuşu geliyor.Tuşa basıyorum. Rootlanıyor falan diyor. Sonra hata veriyor. "Need root" diye bir yazı geliyor. Ya ben beceremedim yada telefon kabul etmiyor galiba :))

turkcellllll

Üye

Daha sonra Telefonumuzun Ayarlar-Geliştirici seçenekleri-usb hata ayıklama kısmına tik koyuyoruz.

Şimdi kingoyu açıp kabloyu bağlayıp bekliyoruz telefonumuzu algılayınca roota basıyoruz...
İşlem tamamlanınca telefon otomatik olarak yeniden başlar.Kingoyu buradan indirebilirsiniz Peki bu root ne işe yaradı?
Bu sayede telefonun önü açılır geliştirilebilir hale gelir.Telefona root kurduktan sonra androidmarketten recovery... Adlı uygulamayı indirin simgesi yeşil bişe :)
Telefonumuza cwm kuracak.Artık telefonunuza istediğiniz uygulama veya romu kurabilirsiniz :oke:

Benim telefonum zaten roootlu ben android 4.3 romunu nasil yukleyeceğim onh soruyorum.

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
Hata ayıklama açık olduğu halde reset atıyor

drfuchez

drfuchez

Üye
kardes s4 zoom için root veya 4.2.2 den kurtulma sansımız varmı birde su resimdeki android bayık çıkıyor tlf aldik recovery bakim dedim bu işaret çıktı hiç root olmamış cihaz bunu ne yapabiliriz

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
Benim telefonum zaten roootlu ben android 4.3 romunu nasil yukleyeceğim onh soruyorum.
Galaxy S II i9100 - WizzedKAT 2.0 S5 Style | Sayfa 2 - MaxiCep
Dediklerinin hepsini yaptım. Programı kurdum. Usb hata ayıklama'yı etkinleştirdim. Program açılıyor. Telefonu algılıyor. Root tuşu geliyor.Tuşa basıyorum. Rootlanıyor falan diyor. Sonra hata veriyor. "Need root" diye bir yazı geliyor. Ya ben beceremedim yada telefon kabul etmiyor galiba :))

Hangisinde need root yaziyor? Kingoda o yazmaz ki kingo zaten rootlamak icin bi daha kontrol edermisin
Rootlandigini menude supersu adli uygulama oluscak oradan anlayabilirsin
kardes s4 zoom için root veya 4.2.2 den kurtulma sansımız varmı birde su resimdeki android bayık çıkıyor tlf aldik recovery bakim dedim bu işaret çıktı hiç root olmamış cihaz bunu ne yapabiliriz

Boyle yapEnson boyle bise gelcek roota bascanhttp://
Hata ayıklama açık olduğu halde reset atıyor

Peki durum ne?
Zaten reset aticakda...
Menüde supersu varmi?

• Beğen
Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
Kardeşim dediğini yapıyorum hata ayıklama falanda açık cihaza bağlanıyor telefonun modeli yazıyor kingo programında bağlandıktan sonra root'a basıyorum telefon sürekli açılıp kapanıyor ama menüye supersu falan gelmiyorBuyur kardeşim böyle yazılar çıkıyor ve telefon sürekli reset atıyor menüye hiçbişey gelmiyor...

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
Telefonuna hiç izin geldimi işlem sırasında olması gerek doğru yapıyorsun çünkü ???waiting for deviceden sonra ilerliyor mu?
Yoksa sürekli kapanıp açılıyormu telefon ?Olmassa odin adlı programdan yapacaksın(herkezin yapt. Şekilde)
Ben kolay olsun diye kingo diyordum...

• Beğen
CgtyKtk

CgtyKtk

Üye
[/QUOTE] Bana da yukaridaki gibi geliyor oluyor ama sonunda dediğim gibi 'Need root' falan diyor. Menü ye supersu diye birşey de gelmiyor.

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
internet açık değil mi?
İnternet gerekiyor bide bazen antivirüsler englliyor.Ben tablette galaxy s3 te , s3 minide, s4 te denedim sorun olmadı.

• Beğen
CgtyKtk

CgtyKtk

Üye
Internet açık oluyor tabi

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
birçok kişi telefondan root atıyor benimde laptobum tamirde note 3 üme pc olmadan root atmak istiyorum ne yapmalıyım ?

Üst Alt