[HER MARKA] Bulamadığınız Tablet ROM'ları

Sponsorlu Bağlantılar

bLnmz

bLnmz

Üye
    Konu Sahibi

geographerr

geographerr

Üye
Piranha ice tab 9'' için rom var mı acaba?

hanzoV

Üye
Kameran için tripod kullanabilirsin. Telefonda ne kullanırsın bilmiyorum :ehe[/QUOTE]

ÇOK ALEMSİN BE ABİ :D

• Beğen
Tepkiler: bLnmz
nerossa

nerossa

Üye
Arkadaşım çalışman için öncelikle teşekkür ederim.Benim tabletten tek sıkıntım yetersiz disk alanı uyarısı vermesi.Bu nedenle orjinal yerine elden geçirilmiş stabil rom veya siz ne diyorsanız ondan bakıyorum.Tablet Asus Memo Pad Hd 7 (K00U- 2 mp ön kameralı olan)

mkdoktor

Üye
merhaba hacam quantum Qwave70w tabletın ne rotunu bulabılıyorum nede ses acma kapaması var nasıl yapıldıgını bılıosun yada yardımcı olursan cok sevinirim

firostr

firostr

Üye
Polypad 7108 Wifi

hasi

hasi

Üye
Arkadaşım çalışman için öncelikle teşekkür ederim.Benim tabletten tek sıkıntım yetersiz disk alanı uyarısı vermesi.Bu nedenle orjinal yerine elden geçirilmiş stabil rom veya siz ne diyorsanız ondan bakıyorum.Tablet Asus Memo Pad Hd 7 (K00U- 2 mp ön kameralı olan)
-Öncelikle Menüden Ayarlar/Depolama/CD kart seçin
-Tableti la ve kullanmadığın sistem dosyaları sil (Haritalar-Asus Artist-BuddyBuzz-Story vb.)

ASUS MeMo PAD HD 7 Rehber için tıkla
ASUS MeMo PAD HD 7 (ME173X) Stock (Orjinal) ROM - ROOT Anlatım - MaxiCep

Son düzenleme:
bLnmz

bLnmz

Üye
    Konu Sahibi
@hasi arkadaşın bahsettiği yöntemi uygulayıp ROM dosyasını kurarsan sorunun hallolmuş olur :)

(1)
(G)
1 ve G nedir diye sorarsan açıkçası cevabı bende bilmiyorum. Cihazının ayarlarında "Tablet Hakkında" kısmını bir incele, sonra işleme başla istersen.
Polypad 7108 Wifi

Pad Product Tool klasörü içerisindeki setup.exe dosyasını çalıştırarak uygulamamızı kuruyoruz.
Kurulum tamamlandığında uygulamayı açıyoruz. İlk açılışta sizden firmware dosyasını seçmenizi isteyecektir, dosyayı seçmeniz gereken pencere açılmazsa pencerenin orta alt bölümünde büyük gri DOWN butonunun üst kısmında bulunan dönüşümlü okların bulunduğu butona basarak pencereyi açabilirsiniz.
Bu pencerede indirdiğimiz ve klasöre çıkardığım firmware klasörü içerisinden hudian_tp_double_camera.fw dosyasını seçin. (Sürümler güncellendikçe dosya adı değişiklik gösterebilir. Genel olarak .fw uzantılı dosyayı seçmemiz gerekmektedir.)
Firmware dosyasını seçtikten sonra pencere üzerindeki Replace butonuna basın.
Şimdi tableti kapalı iken bilgisayara bağlayın. Eğer otomatik olarak açılmaz ve şarj ikonu çıkarsa açma düğmesine basarak cihazı açabilirsiniz.
Cihaz açıldığında program üzerindeki büyük gri DOWN butonu yeşile dönecektir. Buton yeşile döndüğünde DOWN butonuna basın, bu butona bastığında cihaz yazılım yükleme hazır formata geçecektir ve bu süreçte ekranda herhangi bir görüntü olmayacaktır.
Bu aşamada sizden sürücü istemesi gerekmektedir. Eğer sizden sürücü istemezse Aygıt Yöneticisinden bilinmeyen aygıtın sürücüsünü yükleyin. İndirdiğiniz ve klasöre çıkardığınız Pad Product Tool klasöründeki Driver klasörü içerisinde sürücüleri bulabilirsiniz.
Yazılım yükleme işlemi tamamlandığında tabletinizi kablodan çıkararak reset butonuna bir kere bastığınızda ya da açma kapama tuşuna bir süre basılı tuttuğunuzda cihazınız açılacaktır.
ALINTIDIR ve yapacağınız tüm işlemlerden Maxicep.com ve beni sorumlu tutamazsınız. Bu kurallar dahilinde işlem yapmanızı ve yapmadan önce verilerinizi yedeklemenizi öneririm.
merhaba hacam quantum Qwave70w tabletın ne rotunu bulabılıyorum nede ses acma kapaması var nasıl yapıldıgını bılıosun yada yardımcı olursan cok sevinirim
Cihazı fabrika ayarlarına döndür. Daha sonra;
  1. Bilgisayarınıza adlı yazılımı yükleyin. Install Now demeniz yeterli.

2. Yükleme bitince tableti bilgisayarınıza USB kablosu ile bağlayın. Mobogenie, tablete otomatik olarak bağlanmaya çalışacaktır:

Bu işlem 5 dakika sürebilir, sabırlı olmanızda fayda var.
  3. Bağlantı gerçekleştiğinde programın ana ekranından My Phone seçeneğine tıklayın. Sonrasında da Oneclick Root > Root Nowdiyerek root işlemini başlatın: (Bu işlem için bazı dosyalar internetten indirilecek)

4. Rooted yazdığında işlem bitmiş ve cihazın artık başarıyla root edilmiş demektir. Artık Google Play Store'dan Set DNS gibi uygulamalar indirerek kolayca DNS adresinizi değiştirebilirsiniz.
Anlatım alıntıdır. E-Tab 4 içindir. Ancak diğer tabletlerde de iş görmektedir. Kolay gelsin.

tusam

tusam

Üye
Tabletin adi vs. Herhangi birsey cikmiyor mu aygit yoneticisinde?
üstad bi şekilde bağladım tableti. ilk verdiğin rom benim daha önce yüklediğim rom.
ikinci verdiğin rom ise vestelin orjinal romu bilgin olsun diye söylüyorum.
rom stabilmiş benim wifi de sorun var orjinal romu yükledim yine wifide sorun yaşadım.
ilgilendiğin için teşekkürler tableti garantiye göndericem geldiğinde tekrar verdiğin ilk romu yükleyip yeniden sana bilgi vericem kolay gelsin

bLnmz

bLnmz

Üye
    Konu Sahibi
üstad bi şekilde bağladım tableti. ilk verdiğin rom benim daha önce yüklediğim rom.
ikinci verdiğin rom ise vestelin orjinal romu bilgin olsun diye söylüyorum.
rom stabilmiş benim wifi de sorun var orjinal romu yükledim yine wifide sorun yaşadım.
ilgilendiğin için teşekkürler tableti garantiye göndericem geldiğinde tekrar verdiğin ilk romu yükleyip yeniden sana bilgi vericem kolay gelsin
Eyvallah nasil istersen :) Sana da kolay gelsin diyelim o zaman :)

Cenqizhan.

Cenqizhan.

Üye
Casper Cta e07 11a icin rom varmidir peki ?

bLnmz

bLnmz

Üye
    Konu Sahibi
Casper Cta e07 11a icin rom varmidir peki ?
Cevap yazdığın konuda ki ROM dosyasını yükle. ROM'u kurduktan sonra cihazına Recovery Mod'da Wipe Data ve Wipe Cache yap. Dokunmatik sorunun çözülür.

Cenqizhan.

Cenqizhan.

Üye
Recovery modda islem yapamiyorsun. Secme tusu yok.otg vb.bisi lazim

atakan00100

Üye
crane a106 tablet rom lazım yardımcı olabilirmisiniz
buradaki tabletin aynısı

iboatay04

Üye
general mobile e tab 4 rom ? 4.2.2.

atakan00100

Üye
ilgilendiğin için teşekkürler pek anlamam tabletlerden ama bana romu düzenleyebileceğim romdaki gereksiz olan proğramları silip yerine devamlı kullanabileğim proğramları yükleyip romu yedekleyebileceğim bir proğram varmı apk uzantılı olarak bilgisayara tanıtmakta sorun yaşıyorum tableti proğram ismini verebilirsen işime yarayacagını umuyorum
şimdiden çok sağol hocam ilgine

halletim sorunu yabancı uyruklu bir siteden indirdiğim romu yükleyerek

Son düzenleme:

Üst Alt