[HER MARKA] Bulamadığınız Tablet ROM'ları

Sponsorlu Bağlantılar

ebusya18

Üye
general mobile discovery tab8 3 g acıl stock rom lazım

umittinmaz

Üye
Merhaba Gigaset QV830 marka tabletim için sdcard la yazabileceğim rom ihtiyacım var.
yardımcı olursanız sevinirim.
Merhaba Gigaset QV830 marka tabletim için sdcard la yazabileceğim rom ihtiyacım var.
yardımcı olursanız sevinirim.

turancen

turancen

Üye
Samsung T210 lite, android 5 varsa çok iyi olur, teşekkür ederim :)

tumet

Üye
E-tab 5 için güzel ROM var mı?
Yada discovery elite için güzel ROM var mı?

braunx07

Üye
merhaba blaupunkt endeavour 1000HD model : 10BPE0H Android Ver : 4.1.1 rom arıyorum bulabilirsenız çok sevinirim. teşekkürler

vhlcan

Üye
Merhaba, Lenovo S6000 Tab. 10.1 için ROM bulabilir miyiz acaba ?
Tabletime nalet bir virus bulaştı wipe ettiğim halde kullanamıyorum. ekrana sürekli ''secren lock durduruldu'' uyarısı geliyor. ve tablette hiçbir şekilde bir işlem yapamıyorum.
Registeri ekranından sd kart üzerinden rom yüklesem çözülürmü?
Yada başka bir çözümü var mı?
Root olmadan söylediğim şekilde rom yükleyebili rmiyim?
Tabletim Vodafoneun vermiş oduğu Lenova smart tab 10.1 S6000

Biraz fazla soru sordum biliyorum ama acayip muzdaribim yardımcı olursanız sevinrim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
jojo_va

jojo_va

Üye
E-tab 5 için güzel ROM var mı?
Yada discovery elite için güzel ROM var mı?
Sistemi zaten sağlam,Root atmanı tavsiye ederim.Sistem ağırlaşmaya başladımı yaparsın.

jojo_va

jojo_va

Üye
Rowel tablet için öneriniz nedir?

by-hedir

by-hedir

Üye
Gosmart gs-t703 orjinl rom lazım acil bir tane buldum fakat dokunmatik calismiyor.

EgeOgmen

EgeOgmen

Üye
kolay gelsin kardeşim bana lenovo A3300-GV Türkçe rom lazım nereden bulabiliriz?

turancen

turancen

Üye
Samsung galaxy Tab 3 T210 Lite için custom android 5 sürümü mevcutmu, ben bulamadım, bulursan makbule buradan geçecek :D

silivriserdar

silivriserdar

Üye

cakacan1907

Üye
syrox syx-t704 rom arıyorum

eymenaras

Üye
vestel v tab 10 için rom var mı vbeyler ya bılen goren duyan ?v15011228 modeli

xaurus

Üye
Lenovo IdeaTab S6000-F model tablete ait orjinal rom lazım. Tablet Lenovo logosuna geliyor ve reset atıyor ve kısır döngü halinde bu işlem devam ediyor. Taki şarj bitene kadar. Çok acil bu tablete ait rom varsa rica ediyorum.

randycate

Üye
Merhaba sunny sn10001 10.1 inçlik tabletime rom bulamıyorum virüs bulaştı sunny servisindende vermediler romu
bulabilirseniz çok sevinirim

Üst Alt