Hepsine nispet Android hızla yükseliyor!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Hepsine nispet Android hızla yükseliyor!

Apple, yeni cep telefonu modeli iPhone 4'ten 3 milyon adet sattı. Bu gerçekten inanılmaz bir başarı; ancak yine de tek başına iOS'un Android karşısında yenilmesini durduramayacak.

Her gün 130.000 iPhone 4 satışına denk gelen bu sayının karşısında, her gün satılan 160.000 Android cep telefonu var. Farklı marka ve modellerden zengin Android çeşitleri her gün 30.000 cep telefonu fark atıyor.

Üstelik Apple'ın hızının ilk satışlardan sonra düşeceği, Android'in ise gün geçtikçe artacağı hesaplanıyor. 2010 yılının sonunda Android'in herkese fark atması bekleniyor.

• Beğen
Tepkiler: snapdroid ve mehmet_arısoy

cercix

cercix

Üye
bence güzel bi işletim yıllarca symbian kullandım yerini tutarmı bilmiyorum ama

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
maemoda var sanırım symbianda sona geldik artık.

bmw_64

Üye
arkadasim bu android iphone karsilasmasi degil misal diyelim sen htc nin sahibisin o günlük yada aylik 160000 satista senin kac telefonun satilmis ona bak iphone tek bir firma 130000 satiyor senin dedigin 8 yada 10 firma 160000 satmis sana faydasi ne misalen 8 firma olsa firma basina 20000 tel düsüyor simdi sana soruyorum htc 20000 satmis iphone 130000 satmis sence 2010 sonunda hangisi köseyi dönecek 8 firmanin ne kazandigi degil hangi firmanin cebine ne kadar girdigine bak

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
arkadasim bu android iphone karsilasmasi degil misal diyelim sen htc nin sahibisin o günlük yada aylik 160000 satista senin kac telefonun satilmis ona bak iphone tek bir firma 130000 satiyor senin dedigin 8 yada 10 firma 160000 satmis sana faydasi ne misalen 8 firma olsa firma basina 20000 tel düsüyor simdi sana soruyorum htc 20000 satmis iphone 130000 satmis sence 2010 sonunda hangisi köseyi dönecek 8 firmanin ne kazandigi degil hangi firmanin cebine ne kadar girdigine bak

firmaların ne kadar kazandığı pek umrumda değil:)

önemli olan cihazların ne verdiği.

Progressivity

Progressivity

Üye
diğer firmalarda yılda sadece 1 telefon modeli üretseler diğer firmalarda satar hatta LG bile iphone kadar satar adam gibi sadece 1 tane model üretse bu kadar abartmayın bu satış rakamlarını cep telefonu alınır satılır önemli olan müşteri memnuniyetidir

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
diğer firmalarda yılda sadece 1 telefon modeli üretseler diğer firmalarda satar hatta LG bile iphone kadar satar adam gibi sadece 1 tane model üretse bu kadar abartmayın bu satış rakamlarını cep telefonu alınır satılır önemli olan müşteri memnuniyetidir

:oke: Aynen mümin:evet:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt