Faturasız Hepsi bir arada paket lazım acil

Sponsorlu Bağlantılar

mert_ozcan

mert_ozcan

Üye
    Konu Sahibi
Hepsi bir arada paket lazım acil
Merhabalar..Freezone 25 tl ye 500 dk 5000 sms 2 gb kullanıyordum..Bugün son günümdü pakette hiç dakika kalmadı paketim akşam 19:00 gibi yenilenecekti malum bayram sağı solu aramak lazım diye bi saçmalık yaptım IPTAL yazıp 7000'e yolladım ve paketi iptal ettim maalesef:( sonra tekrar kayıt için mesaj attım olmuyor artık yeni üyelik yok sanırım :(

Önceden avea kullanırken hep böyle yapardım paketin yenileneceği gün yeni paket geç saatte yüklencekse gece 00:00 dan sonra bi iptal mesajı yolluyordum 1 dk sonra aynı paketi tekrar satın alıp kullanmaya başlıyordum işte bi düşüncesizlik ettim ve aynısını vodafone'da yaptım ve elimde kaldı açıkcası :(

Varmı şu an böyle bir tarife 25-30 tl civarlarında kullanılabilecek ..Freezone luyum ayrıca 25 yaş altı kullanıcı kayıtlı baktım ama hiç bişey bulamadım...Kafayı yicem sinirden yenide telefon sipariş verdim 2 gb bana yeter mi acaba derken şimdi hiç internetsiz kaldım :(şaka gibi yemin ediyorum tarife bulamıyorum 2 saattir tam altın tarifesini seçeyim dedim sadece son 30 gün içinde gelenlere oluyor diyor..
her yöne 1000 dakika 1 gb internet alayım diyorum buda son 30 günde gelenlere diyor nasıl bir iş arkadaş bu paramız var tarifeye geçemiyoruz

babacano99

Üye
Aynısından+++

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Cepten 7000 i ara paketlerden tam altına geç. Her ay dk sms ve internet paketi artar.

Üst Alt