Telefon Tavsiyesi Hem bataryasıyla hem güncelliğiyle bir telefon

Sponsorlu Bağlantılar

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Batarya ömrü istiyosan note serilerini öneririm note 2 artık son demlerine geldi fakat note 3 olabilir her yönden tatmin eder ama bütçeni belirtmediğin için bilemiyorum :D piyasada o kadar çok seçenek varki son zamanlar g2 ve g3 oldukça moda

anebus

anebus

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada ne zaman düşer piyasaya bu telefon ya, nereye baksam yok. 32 GB siyah arıyorum.
Batarya ömrü istiyosan note serilerini öneririm note 2 artık son demlerine geldi fakat note 3 olabilir her yönden tatmin eder ama bütçeni belirtmediğin için bilemiyorum :D piyasada o kadar çok seçenek varki son zamanlar g2 ve g3 oldukça moda

Abi bütçe 1500 - 2000 arası olacak ya. o kadar kazanabildim bu yaz.Nexus 5'ten Xperia Z1'e kayıyorum arkadaşlar 3 gün içinde sipariş vermeyi düşünüyorum. Ne düşünürsünüz bu konuda?

fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
Bu arada ne zaman düşer piyasaya bu telefon ya, nereye baksam yok. 32 GB siyah arıyorum.

Abi bütçe 1500 - 2000 arası olacak ya. o kadar kazanabildim bu yaz.Nexus 5'ten Xperia Z1'e kayıyorum arkadaşlar 3 gün içinde sipariş vermeyi düşünüyorum. Ne düşünürsünüz bu konuda?
Z1 alma bence ekrani o telefona gore cok vasat olmuş

man20

man20

Üye
Abi bütçe 1500 - 2000 arası olacak ya. o kadar kazanabildim bu yaz. Nexus 5'ten Xperia Z1'e kayıyorum arkadaşlar 3 gün içinde sipariş vermeyi düşünüyorum. Ne düşünürsünüz bu konuda?
tatlım eğer 2.000 tl'ye kadar çıkabiliyorsan kesinlikle Xperia z2 al. normalde z2 2.200tl ama teknosa da 220 tl hediye çeki var. hediye çekini de buna kullanırsın 1.980tl ye sahip olmuş olursun z2'ye.
iyi düşün, kararını ver, seçim senin.

0MG90

0MG90

Üye
Sony Centerlarda nakit alımda indirim var zaten

anebus

anebus

Üye
    Konu Sahibi
tatlım eğer 2.000 tl'ye kadar çıkabiliyorsan kesinlikle Xperia z2 al. normalde z2 2.200tl ama teknosa da 220 tl hediye çeki var. hediye çekini de buna kullanırsın 1.980tl ye sahip olmuş olursun z2'ye.
iyi düşün, kararını ver, seçim senin.
sen de alacaksın sanırsam :) şimdiden hayırlı olsun. 3 GB ram olması ve ekranın IPS olması sanırsam 400 lira gibi bir fiyat ekliyor z2'ye. onun harici pek fazla bir farkları yok çünkü. biraz daha düşüneyim de finansal durumda bir güzellik oluşursa z2 alabilirim. 2 GB ram'i bile şişirebileceğimi sanmıyorum o yüzden yüzümü z1'e çevirdim efenim.

wwwhmz

wwwhmz

Üye
Bence Türkiye'ye yakında gelecek olan Htc One e8'i bekle derim, Htc'nin cihazlarına verdiği desteği google nexuslara vermiyor. e8 m8'in plastik kasalı olanı ve kamerasında ultrapixel yerine 13 mp kullanılmış, ses kalitesine diyecek yok, pil ömrüde aklında kalan nexus 5 ten daha uzun olur çünkü 2600 mAh bataryası var. Birde aklında bulunsun G2 ve Nexus 5'e hafıza kartı takılamıyor.

Son düzenleme:

Üst Alt