HelloOX2 - Kolay Yoldan Tüm Telefonlara Hack Symbian S60 3rd & 5th

Sponsorlu Bağlantılar

öömmeerrr

Üye
Ya arkadaşlar benim E65 im var onu hack li yemiyorum bana biri yardım ede bilirmi şimdiden teşekkürler...

secen01

Üye
5800 da olmyr mu

Kingmortall

Kingmortall

Üye
teşekkürler kardeş

crazy_sersery

crazy_sersery

Üye
kardeşim tele format attıktan sonra v.1.03 olan sürümünü yükle forumda var bu sürüm reis-i eagles kardeşimiz yüklemiş sağolsun ben opda.net sitesinden aldığım programla sertifikalandırdım.
sertifikalama programın paylaşırsan sevinirim hala hackleyemedim telefonu

altese

Üye
sertifikalama programın paylaşırsan sevinirim hala hackleyemedim telefonu
kardeşim paylaşayım ama senin işine yaramaz her sertifika imei numarana özel başkasında çalışmıyor kendinin yapman lazım ya da onu bırak hellox2 forumda var hack programı onu kur telini hackle bence.

OğuzcanAbi

Üye
ya bu beş dolar nerden gidiyor yani internet faturasına falen mı geliyor

zodjac

Üye
arkadaşım bende sertifika hatası weriyor yorumları okudumda nasıl çzöeceğimi tam olarak anlayamadım yardımcı olurmusun açık bi şekilde telefon e72

altese

Üye
arkadaşım bende sertifika hatası weriyor yorumları okudumda nasıl çzöeceğimi tam olarak anlayamadım yardımcı olurmusun açık bi şekilde telefon e72
Kardeşim,arkadaş burada açıkça anlatmış önce serifika alman lazım http://www.maxicep.com/s60-3rd-sist...in-14-05-10-jrvalantin3-farki-ile-349138.html buradaki adımları aynen uygula resimleri sırası ile yap sertfikanı aldıktan sonra da(anında olmaz ama 1 güne kadar belki de daha kısa sürede alabilirsin sertika yapma programını) 1.mesajdaki arkadaşın dediklerini uygula programı indir sertifikala ve ardından da yükle en uzun kısmı işte sertifika programını alabilmek gerisi o kadar uzun ve karmaşık değil dediğim gibi açıklayıcı resimlere bakarak kolayca yapabilirsin sağolsun arkadaş yapmış hepsini.

crazy_sersery

crazy_sersery

Üye
kardeşim paylaşayım ama senin işine yaramaz her sertifika imei numarana özel başkasında çalışmıyor kendinin yapman lazım ya da onu bırak hellox2 forumda var hack programı onu kur telini hackle bence.

Kardes yanlıs anladın ben sana kendı sertıfıkalarını paylas demıyorum,benım zaten opda dan aldıgım guncel sertıfıkalarım var,ben senden bılgısayarda hangı programla veya nasıl sertıfıkaladın helox u,bu programın butun surumlerını denedım 1.0 dan basladım 2.0 a kadar ama bı turlu ıse yaramadı programı kuruyom,calıstırıyom,ınstall root cert yazsı geldımıydı orda takılıp kalıor,sen nasıl hackledın walla helal olsun,hack yaparken yaptıgın ıslemlerı detaylı bırsekılde yazarmısın belkı atladıgım bırseyler vardır,bu arada telefonun versıyonunun 410.21.010 oldugundan emın mısın eskı versıyon olmasın,eskı versıyonu hacklemısdım ben daha once,canını sıkıyorum ama ıdare et

vdere

vdere

Üye
selamlar. sizin gibi bende programı sertifikalandırıp yükledim pro yu ilk çalıştırdığımda telefonda bir değişiklik olmadı sertifika sorunu devam etti ikinci kaz çalıştırdığımda ise unhack'ı seçtim ve bu işlem yaklaşık 1 saat sürmesine rağmen bitmedi iptal ettikten sonrada telefon çalışmaz hale geldi çöktü açılıyo ama işlem hiçişlem yapmıyor tel: samsung i8510
bu sorun nasıl çözülür soruyorum

fight28

Üye
ınstalling root certs de takılıkalıyo yav neyi yanlıs yaptım!

parlamentt

parlamentt

Üye
N97 de çalışırmi ?

wrath

Üye
installing root cent yazıyor kalıyor, öyle bekliyorum, yrm saat oldu:( e71 malesef işye yaramadı

crazy_sersery

crazy_sersery

Üye
installing root cent yazıyor kalıyor, öyle bekliyorum, yrm saat oldu:( e71 malesef işye yaramadı
kardeş *#0000# yapıp telefonun versiyonunu yazarmısın yardımcı olmaya çalışcam

hgure35

hgure35

Üye
bende 5800 xm sahibiyim ama installing root cert. die yükleme yaparken takılı kalıyoo we dewam etmio... ne yapmalıyım__??
5800 xm rm356 s60 v5 son sürüm kullanıyorum.

Ediz Yiğit

Ediz Yiğit

Üye
    Konu Sahibi
bende 5800 xm sahibiyim ama installing root cert. die yükleme yaparken takılı kalıyoo we dewam etmio... ne yapmalıyım__??
5800 xm rm356 s60 v5 son sürüm kullanıyorum.

5800'da çalışmaz...

asder_fs

asder_fs

Üye
sağol

Üst Alt