HelloOX2 - Kolay Yoldan Tüm Telefonlara Hack Symbian S60 3rd & 5th

Sponsorlu Bağlantılar

Ediz Yiğit

Ediz Yiğit

Üye
    Konu Sahibi

HelloOX2 Nedir?

HelloOX2 tek adımda Symbian S60 3rd ve 5th tüm telefonlar için Hack aracıdır.

HelloOX2 ile telefonunuzun sistem klasör ve dosyalarına tam erişim sağlayıp,kök sertifikalar ile üreticilerin uygulamalarını yükleyebilirsiniz.Tamamen sertifika hatalarından kurtulabilirsiniz.

Örneğin: ROMPatcher+ ile bir programı sertifika gerektirmeden installserver yama kullanarak yükleme yapabileceksiniz,ama tüm uygulamaları yüklemek için bir kereliğine hack aracını imzalamanız gerekir.

HelloOX2 herşey için ihtiyaç duyulabilir.Hack işlemi için sadece çalıştırın ve tek adımda sizin için herşeyi yapsın.

İndirin

Unsigned Sürümünü Ücretsiz İndirmek İçin
Tıklayın ->(İNDİR). Kurulumdan önce 17 kapasiteli gelişmiş sertifika ile imzlayıp yüklemelisiniz.(OPDA ve benzeri sertifika dağıtan sitelerden yararlanarak imzalamayı yapınız.)
(Sertifika alma ve imzalama işlemi için tıklayın.)

Nasıl Kullanılır?

Hacking: (Hack'lemek)
Telefonunuza yükledikten sonra çalıştırın daha sonra bekleyip görün tüm adımları otomatik olarak kendisi yapacaktır.

UnHacking: (Hack iptal etme,kaldırma)
HelloOX2'yi tekrar çalıştırdığınızda karışınıza UnHack kısmını seçtiğinizde tüm araçları otomatik olarak kaldırır.

HelloOX2 Ne Yapar?

1-Sanal sürücü oluşturur.

2-Hack dosyalarını sanal sürücüye çıkartır.

3-Dosya sistemini aktifleştirir.

4-Sanal sürücüyü kapatır.

5-Kök sertifikaları yükler.

6-ROMPatcher+ yükler.

7-İşlem tamamlanır.

Not:ROMPatcher+ sadece HelloOX2'ye dahil olan bir paket uygulamadır ve destek vermemektedir.

HelloOX2 v2.03 Çıktı!

Neler Yeni?

v2.03 Güncelleme

Hacked - UnHacked
RP+

- Yeni özellik UnHack! Hack'li telefonlarda HelloOX2'yi tekrar çalıştırdığınızda karışınıza 2 adet seçenek çıkacaktır bunlar; Hack işlemini tekrar yapmak isteyenler ve hack işlemini kaldırmak için seçenekleridir.

- ROMPatcher+ v2.2 güncel sürümü eklendi.

- Modo kaldırıldı çünkü open4all tüm telefonlarda çalıştığı için ihtiyaç kalmadı.

- 5700,6110,6120,E61,E61i,E65 telefonları için uyumluluk düzeltmesi yapıldı.

Tüm kullanıcılar için not:

Önemli: HelloOX2 gurubu bundan sonra çıkacak yeni nesil telefonların versiyonları için hack işleminin zorlaşacağını belirtmiş bu yüzden telefonlarınıza artık versiyon güncellemesi yapmamanız belirtilmiştir.HelloOX2 v2.03 versiyonu şimdilik tüm versiyonları hack'leyebiliyor fakat bundan sonra çıkacak versiyonlar için beklemenizi önermişlerdir.

Not: Bu yeni sürümdeki UnHack işlemini yani hack kaldırma işlemini yeni versiyon atınca yapmayınız tekrar hacklenebilen mevcut versiyon için önerilir. Çünkü yeni versiyonda tekrar hack yapamayabilirsiniz.

- Fabrika ayarlarına alma işlemi yada hard format işlemide yeni nesil telefonların versiyonları için yapılmamalıdır yoksa telefonu hackleme durumu ortadan kalkar.

Hackable: Hacklenebiliyor
Unhackable: Hacklenemiyor

Haber ve Yenilikler

13 Nisan: E63/E66/E71 410.21.010 sürümleri hacklenebiliyor!
7 Mart 2010: Satio R2AK006 hack yapılamamaktadır.
Uyarı: 5800 XpressMusic v40-50.x yazılım versiyonu hack yapılamamaktadır.
21.12.2009: N82/N95/N95 8GB v35 son sürümleri hacklenebiliyor.
17.12.2009: Satio R1CA037 ve 5530 XpressMusic 20.0.080 Hacklenebiliyor.(HelloOX2 v2.03)
05.12.2009: Nokia 5230 hack desteği sağlandı.
01.12.2009: Nokia X6 hack desteği sağlandı.(
11.0.077 - HelloOX v2.03)
Sony Ericsson Satio U1 Hack Desteği Sağlandı. (
1218-9500_R1BB041 - HelloOX v2.03)
E66/E71 (400.21.013) Hacklenebiliyor.
N86: 20.115 - Hacklenemiyor
N97: 20.0.019 -
Hacklenemiyor
E52: 022.009 - Hacklenemiyor

Emeği Geçenler ve Destek Verenler:

FCA00000, leftup, Zorn, DeltaFoX, wadowice, SWmail, abgnokia, Il.Socio, @ndy, GANG's brothers, bunu mümkün kılan tüm insanlara teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: meteoflaz, aykantaner, AZADE27 ve 102 diğerleri

Ozan

Ozan

Admin
Teşekkürler umarım tüm telefonlarda dediginiz gibi işe yarıyordur ..

GkHnZn

Üye
N79 v30 da çalışıyor mu?

gizlikral35

Üye
n96 son sürümd işe yarıyor fakat sertifikasız program yine yükletmiyor ama yüklediği modo programıyla sys bin klaösrüne girip birşeyler kopyalayabiliyorum sitedeki installserver.exe leri denedim onları attığımda sis dosyaları için bozuk dosya diyor.

--------------- Ekleme ---------------

pardon pardon oldu rompacter den installserver i aktif edince unsigned yazılım yükleyebiliyorum gerçekten işe yaradı tşkler.

Ediz Yiğit

Ediz Yiğit

Üye
    Konu Sahibi
n96 son sürümd işe yarıyor fakat sertifikasız program yine yükletmiyor ama yüklediği modo programıyla sys bin klaösrüne girip birşeyler kopyalayabiliyorum sitedeki installserver.exe leri denedim onları attığımda sis dosyaları için bozuk dosya diyor.

pardon pardon oldu rompacter den installserver i aktif edince unsigned yazılım yükleyebiliyorum gerçekten işe yaradı tşkler.

Yorum için sağol.Deneyen arkadaşlar denedikleri telefon model ve versiyonu yazarlarsa ilk mesajı sık sık güncel tutacağım.

-hasangun-

-hasangun-

Üye
e51 de çalışmıyo arkadaşlar haberiniz ola.

mustif

mustif

Üye
E71 gecen hafta update yapmistim son version denedim calisiyor.

Nokia E71 300.21.012 RM-346

Cok tesekkurler

loko34

loko34

Üye
Paralı olarak satın aldım ancak bunu nasıl download edeceğim..?

caganalp

Üye
bende paralı aldım. 24 saat sonra sanırım mail adresimize gelecek ? Umarım gelir..
Seninki geldiyse bilgi verir misin ?

trojan21

Üye
arkadaşlar ben yükledim,rompatcher dan da installserver ı seçip apply patch dedim ama yinede setifika kısıtlaması hatası veriyo ne yapmam gerek lütfen yardımcı olun..

oguzhane

oguzhane

Üye
bende paralı aldım yardım

lider

Üye
arkadaşım dediklerini yaptım ama bende şöyle bi uyarı geliyor programı signed yapıyor fakat yüklerken yüklenemiyor sertifika tarafından kısıtlanıyor uyarısı geliyor. ne yapmam gerekir bilgisi olan varmı lütfen yardım. telefon 6120c versiyon maalesef 6.01

oguzhane

oguzhane

Üye
arkadaslar bunlar bizim imei lara bişi yapmasınlar ???

atarcam

Üye
Nokia E66 300.21.012
işe yaramıyor:((

emirsari

emirsari

Üye
nokia 6220 classic v.05.15'te işe yaradı.Teşekkürler.

kalplerinprensi

kalplerinprensi

Üye
n95 8gb de uygulama için gerekli izinler verilmedi falan diyor yüklenmiyor.
:agla

bunu yapanlar bi zahmet tel ile telin versiyonunu yazarsanız iyi olacak :sn:

rainbowrainb

Üye
Nokia N85 V.30.019 çalışıyor. Eline sağlık, teşekkürler

Raıd

Üye
Programı sertıfıkandırıp calıstırdım ama unpackıng fıles yazıyor 40 dk bekledım ıcraat yok.olmadı yani

Üst Alt