HelloOX v2.11 ile Tüm S60v3, S60v5 ve S^3 Cihazlarını Hackleme Anlatımı by Reis-i Eagles

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
onbası46

onbası46

Üye
HellooX v2.11 i singned yaptım telefona yükleyemiyorum..SERTİFİKA TARAFINDAN KISITLANIYOR uyarısı alıyorum.. yardımlarınızı bekliyorum.. teşekkürler. Buarada telefon n86 8mp

cezaci32

cezaci32

Üye
HellooX v2.11 i singned yaptım telefona yükleyemiyorum..SERTİFİKA TARAFINDAN KISITLANIYOR uyarısı alıyorum.. yardımlarınızı bekliyorum.. teşekkürler. Buarada telefon n86 8mp
Arkadaşım öncelikle telefonunun IMI nosuna özel sertifika alacaksın ve onunla sertifikalayacaksın ozaman sorun olmaz bede sonunda teli hackledim 6700slide sonunda teli f..uckladım...

ugur5292

Üye
HelloOX2 kurulumu sırasında "Moving installserver" bölümünde bekliyor sürekli? Takılırsa iptal edip yeniden kurun demişsiniz ama yeniden kurarken de aynı yerde bekliyor? (Telefonum C6-01)

Aynı hatayı bende alıyorum...Eğer çözümünü biliyorsan yardımcı olabilirmisin..Telefonum c5-03

cezaci32

cezaci32

Üye
Aynı hatayı bende alıyorum...Eğer çözümünü biliyorsan yardımcı olabilirmisin..Telefonum c5-03
Sorun yaşayan tüm arkadaşlar bu sorunları bende yaşadım hafıza kartını biçimledim telefona hard format attım sonra helloOX2 kurdum sorun düzeldi sizde aynısını yapın yoksa mümkün değil düzelmiyor....

SleepYou54

Üye
Moving installserver bölümünde takılıp kalıyor yardım edin

----------Eklendi @ 20:27:54 ---------- Yazıldı @ 20:15:00 ----------

Olmuyor Kardeşim Yalandan Yere Hard Format Attım Tele Kartıda Biçimlendirdim Nasıl Yapcaz Bunu

onbası46

onbası46

Üye
Arkadaşım öncelikle telefonunun IMI nosuna özel sertifika alacaksın ve onunla sertifikalayacaksın ozaman sorun olmaz bede sonunda teli hackledim 6700slide sonunda teli f..uckladım...

kardeş sonunda hellox ile hackledim..Hacked phone :) yazısını gördüm bu seferde rompacther problemi var..LDD not found yazısı çıkıyo ınstallserver RP+ ve Open4allRP+ bunları aaktif hale getiremiyorum..bu sorunu nasıl çözeriz bilemiyorum..

cezaci32

cezaci32

Üye
Aynısı bende de oldu eğer helloOX2yi başka yerden .sis uzantılı olarak alırsanız problem olur asla hack edemezsiniz burada verilen programla kendi IMInize özel aldığınız cer ve k.ey dosyanız ile imzalayın ve programın size üreteceği helloOX2 yi yükleyin ama yüklemeden önce tekrar telefona hard format atın sonra yükleyin rompatcher görünecektir...

ekorotti

ekorotti

Üye
beyler benim tel e72 yazılım v71 bu yontem ile hackliyemedim rompatcher cıkmıyor başka yerden rom patcher iindirdim ondada .ldd hatası veriyor açılırken sys klasorune erişemiyorum yardım edermisiniz...

özproman

özproman

Üye
Aynısı bende de oldu. Konuya cevap yazanda yok. Böylece konu badem oldu !!!

karargah918

Üye
Sertifikasız-Flashsız En Basit ve Sorunsuz
Hackleme
mıdıfıkasyon knsundakı bu knya bakın hacklenyr telefon

kadikoy

kadikoy

Üye
*****süper anlatım****
yukarda anlatılanlar göre oldu.telefonum v35.0.002 dolayı hiç bir haklama ise yaramadı fakat bu yöntem yaradı.
not:yapamayan arkadşlar sd kart çıkartın.Hard reset yapın.

tohonour_77

Üye
aynı hata bendede var nokia n8 var bende

----------Eklendi @ 18:19:43 ---------- Yazıldı @ 18:16:38 ----------

ben n8 için .cer ve . dosyalarını aldım. HelloOX v2.11'i N8'e yükledim fakat çalıştırdığım zaman sonsuz döngüye giriyor.Maalesef N8'i hac*kleyemedim.
aynı sorun bendede var birtürlü olmuyor

Cuska

Üye
eyv hocam

uluenis3

uluenis3

Üye
İstenilen uygulama erişimine izin verilmedi

Hatasını veriyor yardımcı olabilecek var mı ?

----------Eklendi @ 19:21:08 ---------- Yazıldı @ 19:19:31 ----------

uygulamayı telefona yüklerken veriyor u hatayı

<zxc

<zxc

Üye
5800 v60 ta işe yarıyor mu bu program?

karadolap

Üye
süper ya kurtuldk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt