HelloOX v2.10 ile Tüm S60v3, S60v5 ve S^3 Cihazlarını Hackleme Anlatımı by Reis-i Eagles

Sponsorlu Bağlantılar

yilan53

Üye
bende de hiç bişe olmadı n8 rompacker filan hiç bişe çıkmadı

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Moving İnstallserver Kısmında Kalıyor İlerlemiyor

haliloz95

Üye
hackledikten sonra nasıl eski haline döndüreceğiz

waycell

waycell

Üye
hacklendi diyor ama sertifikasız program kurulmuyor

okancicek

Üye
moving installserver takılı kaldı ne yapmaliyim ?

ypinar

ypinar

Üye
Moving İnstallserver Kısmında Kalıyor İlerlemiyor

najanaja

najanaja

Üye
aynen Moving İnstallserver da kalıyor bunu kuran nasıl kuruyo acaba. Ben sırf sistem klasörlerine erişebilmek için yapayım demiştim o kısımlarda bi kaç işim vardı vazgeçtim onlan uğraşamıcam sertifikam war zaten.

tektonik1907

tektonik1907

Üye
.cer ve . dosyalarını indiremeyenler bana özelden opda kullanıcı adınızı ve şifrenizi gönderin bende içinde sizin telefonunuza ait içinde .cer ve . dosyalarını bulunduğu hotfile linkini size geri göndereyim

HÜSOLİNE

HÜSOLİNE

Üye
Teşekkürler emeğiniz için yalnız ben nekadar dediklerinizi harfiyyen yaptıysamda maalesef imzalanmış bir hellox elde edemedim.
: aynen bende öyle cer ve gösteriyorum masa üstünü gösteriyorum ama olmuyor

najanaja

najanaja

Üye
Ben başka bi yerden bulmuştum yaptım sorun yok haclendi rom patcher da var. Acaba tekrar helloox u çalıştırınca hacki geri alıyormu s60v3 lerdeki gibi şimdi onu deniycem. Gizli klasörlerde işim vardı ondan hacklemiştim. işim bitti bakalım kaldıracakmı hacki...

najanaja

najanaja

Üye
Ewet unhack özelliği bunda da war. Eski haline dönebiliyosun Walla hack konusunda Helloox un üstüne yok gerçekten.

TurcpoweR

Üye
kurdum hersey bitti yazısı geldi ama ne rom patcher geldi ne de sistem dosyalarına ulaşabiliyorum :( lütfen bi yardım

TurcpoweR

Üye
tmmdr forumdan rom patcher 3.00 UNSİGNED i bulup indirdim sistem dosyalarına girebiliyorum bi sorun yok :)

serkantitxxx

serkantitxxx

Üye
siteden alamadIM cer i i ne olacak şimdi yardım

CyberTecH

Üye
programı telefona kurdum açtim son aşamaya kadar geliyor moving installserver diye bir yazı çıkıyor öyle bekliyor ne yapmalıyım

Turan

Turan

Üye
ne diyem ᒢ

Umut

Umut

Üye
24 Haziran 2011'den sonra alınan sertifikalarla çoğu program imzalanamıyor. Bu programlara HelloOX 2.10 ve 2.11 versiyonları da dahil. Moving Installserver kısmında takılıp kalmasının sebebi de tam olarak imzalanmamış olması. Henüz bir çözüm bulunabilmiş değil.

hsn6262

hsn6262

Üye
aynen hiçbir usngined programı imzalayıp yükleyemiyorum. cer ve ?eyi opda harici bi siteden aldım acaba ondan mı.

Üst Alt