Hediye Çarkı Vodafone 25 TL Yükleme Şartı İle

Sponsorlu Bağlantılar

Baydırman

Baydırman

Moderator
    Konu Sahibi
Hediye Çarkı Vodafone 25 TL Yükleme Şartı İle
Yanımda uygulamasının bana ne var kısmında görebileceğiniz çark.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Kampaya ile ilgili hiç birşey anlamadık, biraz açar mısın? @Genc007

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Bugün internetimi paylaşıma açıp, arkadaşım benim telefon ile play storeye ye girip Vodafone Yanımda uygulamasını indirip açtı, çarkı çevirmek isterken bir ay içinde 25 tl ve üzeri uyarısını aldı.

Çarkın içine şey edebilm... :kop:pardon yani çevirebilmek için malesef aylık en az 25 lira şartı mevcuttur.:(

• Beğen
Tepkiler: Baydırman ve TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Bugün internetimi paylaşıma açıp, arkadaşım benim telefon ile play storeye ye girip Vodafone Yanımda uygulamasını indirip açtı, çarkı çevirmek isterken bir ay içinde 25 tl ve üzeri uyarısını aldı.

Çarkın içine şey edebilm... :kop:pardon yani çevirebilmek için malesef aylık en az 25 lira şartı mevcuttur.:(
Vodafone işin tadını iyice kaçırdı. Yakın zamanda TürkTelekom Selfy e geçmeyi düşünüyorum. [Aynı paraya daha çok GB] :spr

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Vodafone işin tadını iyice kaçırdı. Yakın zamanda TürkTelekom Selfy e geçmeyi düşünüyorum. Aynı paraya daha çok GB :spr

Bu çark olayı doğrusu kendi adıma konuşmam gerekirse çok hoşuma gitti. önceleri haftalık 100 mb yi bir günlük veriyordu. geçen pazartesi çevirmemiştim çarkı, dün çevirdim bana 1 gb verdi üstelik 1 hafta geçerli. bugün yine aynı. Büyük ihtimal ile çarktan hiç çıkmasa 500 MB çıkıyor şu anda.

• Beğen
Tepkiler: Baydırman ve TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Bu çark olayı doğrusu kendi adıma konuşmam gerekirse çok hoşuma gitti. önceleri haftalık 100 mb yi bir günlük veriyordu. geçen pazartesi çevirmemiştim çarkı, dün çevirdim bana 1 gb verdi üstelik 1 hafta geçerli. bugün yine aynı. Büyük ihtimal ile çarktan hiç çıkmasa 500 MB çıkıyor şu anda.
Evet az önce 500MB verdi :oke:

Baydırman

Baydırman

Moderator
    Konu Sahibi
1000 dk verdi 1 haftalık hayretler içerisindeyim.

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut ve TheNightMare.
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
iki tane seçenekte Süpriz yazıyor, onlarda ne var? doğrusu çok merak ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve Baydırman
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
  • Beğen
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Haftalık 2GB verdi şimdi de 25 tl yükle uyarısı bendede var

• Beğen
ibrother

ibrother

Üye
Para dolabı bunlar hep... Ben aylık 25tl yükleyip 3gb internet dakika vs alsam Vodafone nın çarkı umrumda olur mu? Olmaz tabi ki de Vodafone bu karar ile ergenlerimizi üzmüş türktelekom un kollarına itmiştir.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.

Üst Alt