Harita problemi

Sponsorlu Bağlantılar

OzgurSMO

OzgurSMO

Üye
    Konu Sahibi
Harita problemi
Merhaba Nokia Lumia 820 kullanıyorum.
Sürüm 1703 - 10.0.15063.728
Harita sürümü 5.1708.2764.0
Windows haritalarda aşağıdaki resimde de görebileceğiniz üzere sokak görüntüleri kaybolmuş vaziyette.
Yüklü haritaları silip yeniden yükledim ama herhangi bir değişiklik olmadı sizde de buna benzer sıkıntı var mı ?
Cevaplarınız için teşekkürler

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Merhaba Nokia Lumia 820 kullanıyorum.
Sürüm 1703 - 10.0.15063.728
Harita sürümü 5.1708.2764.0
Windows haritalarda aşağıdaki resimde de görebileceğiniz üzere sokak görüntüleri kaybolmuş vaziyette.
Yüklü haritaları silip yeniden yükledim ama herhangi bir değişiklik olmadı sizde de buna benzer sıkıntı var mı ?
Cevaplarınız için teşekkürler
Harita uygulamasını son zamanlarda pek kullanmadım ama senin sorununu okuyunca açtım haritaları senin haritalar gibi değil sokaklar var ama bazı sokak isimleri yazmıyor ve hatıralar zaten pekte stabil değil sanırım, bir sıkıntı var yani.

OzgurSMO

OzgurSMO

Üye
    Konu Sahibi
Sorunu bildirdim ( geri bildirim merkezine ) ama dönüş olmayınca acaba dedim , sadece bende mi ?

serinaga

serinaga

Üye
Ne yazık ki 14xxx sürümde normalken, 15xxx sürüme geçildiğinde desteklenmeyen modellerde mi sadece bu merak ettim doğrusu. L1520'de de aynı sorun mevcut. Daha birkaç gün önce resmi stabil sürümde iken (14xxx) normal sokak görünümü varken, 15xxx sürüme güncelleyince bozuldu. Acaba bu sorun L950, L950 XL'de var mı ?

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
L950 (10.0.15254.12) haritalar stabil çalışıyor bir sorun yok.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
serinaga

serinaga

Üye
L950 (10.0.15254.12) haritalar stabil çalışıyor bir sorun yok.
Normal olarak bizde de sorun yok ama sokak görünümü olarak 3 boyutlu binaların kimi var kimi yok oldu, yani 3 boyutlu binalar kısmen görünüyor ...

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt