Harika Root Programi Üstelik Bedava

Sponsorlu Bağlantılar

tedirgin1111

tedirgin1111

Üye
Çok yararlı bir konu olmuş. Hangi cihazlarda uygulanabilir, listesi de olsaydı daha çok kişi yararlanırdı.

byl82

Kapalı Hesap
teşekkürler bi deneyelimTeşekkürler...s3mini oldu

yunusyusuf656

Üye
acaba telefonu brick edermi... s3 t mobile sgh-t999v

firostr

firostr

Üye
oldu poly ped 7108 teşekkürler

mgg44

mgg44

Üye
Ben yapamadım Telefon Note 3 İndirdim programı driverları yükledi kies 3 yüklüydü zaten usb hata modu açık ama root a bastığımda bir kaç dk sonra root failed hatası alıyorum altta açıklamada needroot yazıyor ben birşey anlamadım başka proglamla denediğimde ise usb hata ayıklama modunu açın diyor halbuki açık anasını satayım bilgisayar usb yi okumadamı yoksa telefonu tanımada mı zorlanıyor anlamadım ama normal birşekilde taktığımda note 3 olarak mtp görüyor anlamadım gittiOdinden download modda root yapmak istedim yine olmadı kafayı yicem ya yardımcı olur musunuz?odinden root yapayım dedim failed hatası verdi sayaç arttı fakat telefon brick oldu stock rom yüklenmiyor odinden ne yaptıysam failed hatası veriyor yardımcı olabilecek biri varmı ?

yassiino

yassiino

Üye
S3 denendi çalışıyor, teşekkürler!

yasarr35

Üye
Xperia arcda oldu sağolasın dostum :)

altunc

altunc

Üye
    Konu Sahibi
geçmiş olsun kardeşim yapmaniz gereken herseyi yukarida yazmıştım driveri düzgün yuklenmemistir mtp olarak açılıyorsa

serbest888

serbest888

Üye
S4 mini deneyen varmı

xdliler

xdliler

Üye
Öncelikle ellerine sağlık kardeşim . 2 dakika içerisinde cihazı rootladım :) unroot seçeneği var mı? bu arada cihazım s3 mini ve root işe yaradı

serbest888

serbest888

Üye
bağlanıyor yazıyor öylece bekliyor .olmadı

serbest888

serbest888

Üye
TAM 45 DAKİKA BEKLEDİM .ARADA BİR BAĞLANTI KOPTU VE USB DEBBUG MODE DİYE UYARI ÇIKIYOR GENE VE HALA OLMADI:sinir

xdliler

xdliler

Üye
yeni denedim o yüzden söyledim kardeşim tamda bir bilgim yok :)

zero1995

zero1995

Üye
rooot ne demek acaba

altunc

altunc

Üye
    Konu Sahibi
serbest888

serbest888

Üye
S4 mini yardım edecek yokmu