Harald Meyer Audio Recorder Pro v1.01(0) S^3 Anna Belle Signed

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Harald Meyer Audio Recorder Pro v1.01(0) S^3 Anna Belle Signed

Sesli kayıt Pro sıkıştırılmamış, yüksek kaliteli ses destekleyen, yüksek kaliteli bir ses kayıt makinesi içine akıllı döner.

Özellikler:
- Stereo 96kHz kadar ile Sıkıştırılmamış kayıt!
- Nokia 808 PureView için optimize edilmiştir (ama çok diğer cihazlar üzerinde iyi çalışıyor!)
- Codec: sıkıştırılmamış PCM ses, AAC, AMR
- Biçimleri: WAV, 3GP, MP4
- Ayarları: mono, stereo, bit hızları, depolama yeri, giriş (mikrofon, ses, FM oranı (sadece FP1), vb)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Taycan5, rowidrou, darklife123 ve 1 kişi daha

Teom@n

Teom@n

Üye
Tesekkurler :oke:

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

MaxipmaN

Üye
:tşk:

xyakuzax

Üye
program güzel kayıt yapıyor ama birini arayınca bende hata veriyor kayıt yapmıyor formatı falan değiştiriyorum yine olmadı

darklife123

Üye
Güzel program çok sağ ol dostum. Benim şöyle bir sorunum var: fm radyodan kayıt yaparken program kitleniyor, değişik formatları ve kaliteleri denedim olmadı. Sitede bulunan farklı bir sürümü denedim onda kitlenme olmuyor ama fm radyodan kayıt yaparken radyonun sesi kapanıyor kendiliğinden onun da çözümünü bulamadım. =) Bir çözüm yolu varsa yazarsanız sevinirim. Teşekkür ederim şimdiden.

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Güzel program çok sağ ol dostum. Benim şöyle bir sorunum var: fm radyodan kayıt yaparken program kitleniyor, değişik formatları ve kaliteleri denedim olmadı. Sitede bulunan farklı bir sürümü denedim onda kitlenme olmuyor ama fm radyodan kayıt yaparken radyonun sesi kapanıyor kendiliğinden onun da çözümünü bulamadım. =) Bir çözüm yolu varsa yazarsanız sevinirim. Teşekkür ederim şimdiden.
defalarca denedim programı fm radyo açıkken kayıt tuşuna bastığım zaman kaydetmeye devam ediyor.
acaba sen sesi dışarımı veriyorsun hoparlörümü açıyorsun ?

darklife123

Üye
defalarca denedim programı fm radyo açıkken kayıt tuşuna bastığım zaman kaydetmeye devam ediyor.
acaba sen sesi dışarımı veriyorsun hoparlörümü açıyorsun ?
şimdi bu şekilde denedim mesajını görünce ama aynı starta basıyorum kayıta başlar gibi yapıyor ama kayıt süresi görünmüyor daha sonra stop a bastığımda ya da pause ye kitleniyor hatta radyo da kitleniyor kapanmıyor telefona reset atıyorum =) benim telefona gelmedi sanırım sağ olasın dostum ilgin için teşekkür ederim

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
şimdi bu şekilde denedim mesajını görünce ama aynı starta basıyorum kayıta başlar gibi yapıyor ama kayıt süresi görünmüyor daha sonra stop a bastığımda ya da pause ye kitleniyor hatta radyo da kitleniyor kapanmıyor telefona reset atıyorum =) benim telefona gelmedi sanırım sağ olasın dostum ilgin için teşekkür ederim
belki telefon daki kalıntı dosyalar nedeni ile böyle bir sorun teşkil etmiş olabilir ileride hard format atarsan bu programı tekrar dene derim :)

• Beğen
Tepkiler: darklife123

darklife123

Üye
belki telefon daki kalıntı dosyalar nedeni ile böyle bir sorun teşkil etmiş olabilir ileride hard format atarsan bu programı tekrar dene derim :)
aynen arşivime aldım dostum radyoda özellikle adını bilmediğim bir şarkı çıkınca neden kayıt özelliği koymuyorlar ki diye hep içimden geçirmiştim tesadüfen gördüm bende iki tane ses kayıt programı var belki onlarla uyumsuzluk yaratıyordur onları bir kaldırıp bunu deneyeceğim eğer olumlu sonuç alırsam yazarım buradan belki aynı sıkıntı ile karşılaşacak olanlar olur.

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
aynen arşivime aldım dostum radyoda özellikle adını bilmediğim bir şarkı çıkınca neden kayıt özelliği koymuyorlar ki diye hep içimden geçirmiştim tesadüfen gördüm bende iki tane ses kayıt programı var belki onlarla uyumsuzluk yaratıyordur onları bir kaldırıp bunu deneyeceğim eğer olumlu sonuç alırsam yazarım buradan belki aynı sıkıntı ile karşılaşacak olanlar olur.
tamam dostum dene bakalım program bende hiç hata vermeden çalışıyor

Raso66

Raso66

Üye
Teşekkürler

ringofdie

ringofdie

Üye
en güncel sürüm bu mudur mağazada(applist) 2.00 gözüküyorda?

celilcemre

celilcemre

Üye
Bütùn programları denedim. Radyodan kayıt yapılmıyor. Telefondan kaynaklanıyor sorun. Radyonun sesi otomatik kesiliyor.

Üst Alt