HAPPYWAKEUP 1.15 -- artık sabahları rahat uyanacaksınız :)

Sponsorlu Bağlantılar

cool_eagle

Üye
    Konu Sahibi
HAPPYWAKEUP 1.15 -- artık sabahları rahat uyanacaksınız :)
Symbian S60 platformu için geliştirilen HappyWakeUp yeni bir cep telefonu alarm uygulaması. En önemli özelliği ise ne zaman hafif uyku periyodunda olduğunuzu saptayarak sizi o zaman uyandırması.

Peki bu nasıl gerçekleşiyor? Computerworld’ün haberine göre HappyWakeUp cep telefonunun mikrofonunu kullanarak uyku alışkanlıklarınızı analiz ediyor. Bunu yaparken uyku halinde çıkardığınız seslerden yararlanıyor.

HappyWakeUp cep telefonunun normal alarmlı saati üzerinden çalışıyor ve sizin daha önceden kurduğunuz alarmlar üzerinde herhangi bir etkisi olmuyor. Yani kendinizin kurduğu alarmlar çalışmaya devam ediyor. Ancak kurduğunuz alarm saatine yakın zamanlarda sizin uyku durumunuzu saptayarak, eğer hafif bir uyku periyodundaysanız, sizi 15-20 dakika erken kaldırabiliyor. Bu da yataktan kalkmanızı daha da kolaylaştırıyor.

Bu programı daha yakından incelemek ve indirmek için

-SERTİFİKALANDIRMAYI UNUTMAYIN-

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bulent81, blgyvz, By_Vatan55 ve 44 diğerleri

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Teşekkürler.

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
çok ilginç deniyelim teşekkürler

BesTCooL

Üye
deneyen yazsın bakalım neymiş :)

rroyy

rroyy

Üye
Bana gelmez zaten geç yatıyoruz:D bide 15dakika erken uyandırırsa bu program beni 9uncu kattan aşğıya sallarım telefonu =)) üstüne de gider uyurum =))

• Beğen
Tepkiler: nmykmc

cool_eagle

Üye
    Konu Sahibi
deneyen yazsın bakalım neymiş :)

ben denedim uyandım fakat kapatıp geri yattım :D:D:D

--------------- Ekleme ---------------

normalde telefona uyanamıodum bununla uyandım ;) belkide psikoljiktir :D:D

sslayer

Üye
Bende denedim fakat pek işe yaradığını söyleyemem

Kontrol

Kontrol

Üye
Uyanmak istemeyince krali gelse uyandiramaz:)

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
İlginc bi pro.tesekkürler

sariha

Üye
teşekrü ederm kardesim ellerine saglık cokiiiiiiiiiiii

hull_ram

hull_ram

Üye
e50 de sorun oluyo mu denediniz mi arkadaşlar ben kurdum ikonu da göründü fakat pro açılmadı. sorun ne acaba fikri olanların yardımına muhtacım.açıkçası cok merak ettim. ilgincc!:))

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
şu sertifaka sorunu yüzünden bişey yükleyemiyorum yaa...

ism_71

Üye
horlayınca nolacak merak ediyorum:)

Cynical

Cynical

Üye
Geçen gün buraya bir yorum yazmıştım. Ancak her ne hikmetse, forumda imla kurallarından bihaber, başıboş "tşk" ":oke:" gibi mesajlar fink atarken benim yorumum silinmiş. Herneyse, programı kullanıyorum ve oldukça başarılı. Sabah uyanmakta ve yataktan kalkmakta zorluk çekenler için birebir. Sabah tam uyanmakla tekrar uyumak arasında kalmışken alarm birden çalıveriyor. Tabi 2 kusuru var. Birincisi sağlık açısından sakıncalı olabilir. Doktorlar gece cep telefonuyla aynı odada uyumayı bile sakıncalı görürken bu programın menzili 50 santim. Hatta horlayanlar telefonu yastık altında tutsunlar deniyor sitesinde. İkincisi de şarj problemi, özellikle benimki gibi şarjı bir gün zor dayanan bir telefonunuz varsa. Yine de programı bulan ve yükleyen arkadaşa teşekkürler. Beni sabahları büyük bir külfetten kurtardı.

_-_-_-ahmet-_-_

_-_-_-ahmet-_-_

Üye
güsel paylaşım olmuş teşekkürler

Cynical

Cynical

Üye
Önce telefonun kendi alarmını ayarlayıp sonra programı çalıştırman gerek.

forower

Üye
cok teşekkürler inşalah çalısır indirdiklerim hiç çalışmadı 15 fünlük sadece

GoDLoVe

GoDLoVe

Üye
paylaşım için sağol

c.lang

c.lang

Üye
İşe yaradı gibi sanki Teşekkürler emeğine sağlık kardeşim ;)

Üst Alt