Hangi Telefon Nasıl Fotoğraf Çekmiş ? Görüntüler .

Sponsorlu Bağlantılar

ibonline

ibonline

Üye
nega siteye baktım en iyi cekim sx1 de ama ben cekimni gördüm o boyut cok kücük 640*480 yapınca cok kötü bu tel böyle cekemez

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
640*480 e çevirmeyin, 640*480 için de kalitenin aynı olduğunu düşünün, resim piksel ufaltmaktaki mantık budur, yani resim boyutu ufalınca çok aşırı olmadığı sürece kalitesinden ödün vermez.

Yani orada gördüğünüz resimler her ne kadar küçülmüş olsa da, gerçekten çekildiğindeki pozlarla aynıdır ve gerçekliyor zira 2-3 telefonumla çektiğim görüntüler önümde ve burdakilerle karşılaştırıyorum hemen hemen aynı ( örn: SE K700i deki kimi zaman olan fazla parlaklık durumu )

®BiGDeViL®

Kapalı Hesap
keşke resmin birde yüksek çözünürlükte fotoğraf makinası ile çekilenini koysalardı daha iyi kıyas yapılırdı ama bana en iyi k700 ün çektiği fotoğraf geldi...

bozbek

Üye
evet guzel kaynak olmus

®BiGDeViL®

Kapalı Hesap
640*480 demi çekelim yoksa 1280*960 tamı negative tam anlamadım..
ama 1280*960 ta görüntü bozuluyo sanki sence hangisi daha iyi?sen hangisini kullanıyorsun?

tonichak

Üye
cok saol ellerine saglık

xANSIZINx

Üye
saol

xANSIZINx

Üye
çok saol kardeşim

egoksen

Üye
bende 6600 kullanıyorum sx1 güzel çekmiş ama ışığı ayarlanırsa 6600 da fena değil

mgvveli

Üye
Teşekkürler Negativ

leonardo72

Üye
6600 da photo acute var p cok kalıtesız cekıyor ben onu onermıyorum kalıteden odun verıyor oysakı camera fx daha guzel cejkıyor

leonardo72

Üye
bencedee kardes enıyı 6230

ufleleks

Üye
Çok iyi düşünmüşler.bence 6600 da olmalıydı.Sx1'in çektiği resimde bence çok güzel...

medal2005

Üye
samsung sgh-p777 en iyisi gibi geldi bana

Rainbow

Üye
goz var nizam var: en iyisi sx1 cıkmıs
ama her turlu ortam sartına gore degerlendirmek gerekir diye dusunuyorum

EXCOBAR

Üye
nega keşke 6600 ve 7610 olsaydı.O zaman farkı farkederdik.

Gokhan43

Gokhan43

Üye
7610'un 6600'dan kaliteli olduğunu farkedemeyecek ne var ki ?:)

abuvice

abuvice

Üye
bence 1 numara sx 2 numara k700i 3 numara samsung 4 numara nokia. aslında nokiyaya millet neden milyarlar döker anlamam..! zaten resimler ortada..! hele bazı milyarlık nokiaların rezil çekimlerini gördükçe dahada şaşırıyorum.. galiba millet güzel görünüyo die nokia alıo :) neyse görünen köy kılavuz istemez..!

hasank

Üye
k700i hic de fena diil valla

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
sx1,i olanlar niwe bu kadar ovunuyolar telefonlariyla anlamadim yaa orda bi suru telefon var sx1,i katlicak mesela turkiyedeki modellerden 5140 veya 7610 hayir nie kimse benim telefon cok iyi super demioda bitek sx1ciler :huh:

Üst Alt