Handy Shell v.2.0 - Ve 09.02.10 V.2.01. EKLENDİ

Sponsorlu Bağlantılar

turla

turla

Üye
dostum n82 denedim seri numarası istiyor yardım

kuee

Üye
Tşklr seri numarası işe yaradı

InCo[Nn]U

InCo[Nn]U

Üye
5800 var ilk önce 2.1 i yükledim ***** dosyasıyla beraber signed yapıp ama program açılmıyor... bu sefer onu silip 2.0 versiyonu yükledim crackle beraber signedledikten sonra... Bu seferde açarken özeellik desteklenmiyor hatası alıyorum... Galiba 5800 için uyumlu değil bu versionu...

furkan5800

furkan5800

Üye
yha şu yüklediin ***** dosyasını nereden siliosunnn yardımmmm lütfennn

xxlaa

xxlaa

Üye
teşekkürler...

xxlaa

xxlaa

Üye
teşekkürler

tektonik1907

tektonik1907

Üye
emeğine sağlık kardeşim güzel paylaşım gerçekten denedim on numara çalışıyor sağol

• Beğen
Tepkiler: Samsunspor

OGUZ_-_HASAN

Üye
program nerden indiriliyo yaaawwww:off::off::off:

berk bilgin

berk bilgin

Üye
Teşekkür

sevki_tan

Üye
eline sağlık dostum ama n86 da hack ise yaramadı

ankarali6600

ankarali6600

Üye
kardeşim ellerine kollarına saglık.ben bayadır 7 senedir maxicep üyesiyim ve telefonuma en yakışan uygulama bu oldu sanki yeni telefon almış gibi hissettim kendimi bi an.ellerine saglık.harikasın kardeş ve dahada fazla uygulama istiyoruz SENDEN....teşekkür ederim....

• Beğen
Tepkiler: mercanmer ve Samsunspor
Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
kardeşim ellerine kollarına saglık.ben bayadır 7 senedir maxicep üyesiyim ve telefonuma en yakışan uygulama bu oldu sanki yeni telefon almış gibi hissettim kendimi bi an.ellerine saglık.harikasın kardeş ve dahada fazla uygulama istiyoruz SENDEN....teşekkür ederim....

ben de bu güzeL yorum için size teşekkür ederim , iyi günLerde kuLLanın

• Beğen
Tepkiler: ankarali6600

erhan1994

Üye
***** yüklenemiyor :((

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Teşekkürler :gul:

• Beğen
Tepkiler: Samsunspor

emre852852

Üye
kardesm cok saol emegine saglık :)

kuzeypoyraz_22

Üye
pro güzel tesekkurler ama clack olmadı sertifika hatası dedi bunun şifresini bilen yokmu arkadaşlar?

sefo

Üye
sagolasin

Mr.Trojan

Mr.Trojan

Üye
tşk

djbaha135

Üye
Selam Arkadaşlar.
Telefonum e71,hack falan yapılmadı,son sürüm.
Programı indirdim,kurdum. Çok beğendim. Maalesef verilen kod çalışmadı, dosyası sertifika hatası verdi. Araştırdım ve dosyayı sertifikalamayı başardım,bu sefer güvenilmeyen sağlayıcı hatası aldım. Forumumuzda arama yaparak birinin bu sorunu çözdüğünü gördüm. Olayı çok kötü anlatmıştı,anladığım kadarıyla uyguladım ve dosyasını yüklemeyi başardım. Maalesef işe yaramadı,hala trial 14 gün gözüküyor. Uygulama yöneticisinden çevrimiçi sertifika kontrolünü kapalı falan o ayarların hepsini yaptım. Hayırsefer bir arkadaş bana yardım ederse çok sevirinim,bilgisayarla aram iyidir,çabuk anlarım :)

Üst Alt