"Handwave" s60v5 Mobil cihazınızı uzaktan el hareketlerinizle kontrol edin.

Sponsorlu Bağlantılar

eeig8184

Üye
teşekkür kardeş

buraking_26

Üye
ben denedim çalışıyor.

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşlar zoom nasıl yapılıyor acaba bilen varmı menülerde gezebiliyorum ama zoomu yapamadım.Müzikte değişmiyor

yeraz703

Üye
bende nokia 5800 ama calismadi ya bu proqram

nokia 5800 da deneyen var mi bunu ya arkadaslar yardimci olun lutfen ben azeriyim

oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür kardeş

Rica ederim :)

ben denedim çalışıyor.

Arkadaşlar zoom nasıl yapılıyor acaba bilen varmı menülerde gezebiliyorum ama zoomu yapamadım.Müzikte değişmiyor

Programı aç 'seçenek'e tıkla 'SET ZOOM FACTOR'U ARTIRIRSAN YAKINLAŞIR 'SET SENSİBİLİTY'İ ARTTIRIRSAN DUYARLILIK ARTAR :)

bende nokia 5800 ama calismadi ya bu proqram

nokia 5800 da deneyen var mi bunu ya arkadaslar yardimci olun lutfen ben azeriyim

Telefonunu hackleyip yükle :)

hilmikaya

Üye
kardes elıne sağlık n70 de denedim dosya bozuk dıyor. ne yapabılırız sence?

mumi_abi

mumi_abi

Üye
sadece sensör olan telefonlarda mı çalışıyo

KiRa-X

Üye
eline sağlık teşekkürler 5800xm e yükledim ama önce kendi sertifakımı gömdüm sonra yükledim sadece sorunsuz :)

oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
    Konu Sahibi
eline sağlık teşekkürler 5800xm e yükledim ama önce kendi sertifakımı gömdüm sonra yükledim sadece sorunsuz :)

Sen kendin sertifikalmayı tercih etmişsin bu da bir yöntem teşekkür ettiğin için de teşekkürler :D

SeKo_75

SeKo_75

Üye
çalisiyor lakin bulundugunuz yerde yeterli derecede isik olmasi gerekiyo aksi halde hiçbirsey olmuyor :-)

Resimlerde ve menude çalistigini farkettim lakin mp3 çalicida sarki degismiyor.

Saygilar

oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
    Konu Sahibi
çalisiyor lakin bulundugunuz yerde yeterli derecede isik olmasi gerekiyo aksi halde hiçbirsey olmuyor :-)

Resimlerde ve menude çalistigini farkettim lakin mp3 çalicida sarki degismiyor.

Saygilar

Işığa gerek duymasının sebebi ön kameranın megapixelinin düşük olması ve flashının bulunmamasıdır.N73 te müzik çalar bölümünde de çalışyıyordu ama 5800da denemedim :)

realdjferdy

realdjferdy

Üye
bende 5800 var dostum ya opda dan sertifika al yada benim gibi temelli hack yap yoksa zor yüklersin telin versiyonuna göre crackleme yöntemleri nette mevcut.

oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
    Konu Sahibi
bende 5800 var dostum ya opda dan sertifika al yada benim gibi temelli hack yap yoksa zor yüklersin telin versiyonuna göre leme yöntemleri nette mevcut.

Ben de son 5-10 yorumdur bundan bahsediyordum :D

yigitefe67

yigitefe67

Üye
saol eline sağlık

arsez

Üye
tam süpermis yükledim oldu n97 de sorunsuz...

ycinar4141

Üye
ellerine saglık kardeşim mükemmel pro

Qrsat_01

Qrsat_01

Üye
Ya 5800'da çalıştı ama müzik çalarda kullanamıyorum :nono:

Üst Alt