"Handwave" s60v5 Mobil cihazınızı uzaktan el hareketlerinizle kontrol edin.

Sponsorlu Bağlantılar

muratvemine

muratvemine

Üye
saol aynştayn gibi adamsın buluş yapıyon :DDD

bjk__murat

Üye
ya arkadasım bızde yapıcaz da dedıklerını telefona at dedıgın uygulamalar sertıfıka hatası werıor dewamı gelmıor kı .:S:S o uygulamaları bı yklesek tele gerısı zaten gelır.. onları kayıt ettırıp werseydın ya

oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
    Konu Sahibi
ya arkadasım bızde yapıcaz da dedıklerını telefona at dedıgın uygulamalar sertıfıka hatası werıor dewamı gelmıor kı .:S:S o uygulamaları bı yklesek tele gerısı zaten gelır.. onları kayıt ettırıp werseydın ya

Sen teli hacklersen daha rahat edersin :pro:

bjk__murat

Üye
Sen teli hacklersen daha rahat edersin :pro:
nası hacklıcez warmı forumda konu bıde hackleınce garantıden cıkıomus felan dıe duydm doru mu
?? bı zararı warmı ımeı konusunda felan bıseler geldı kulaıma da.. aydınlatırsan..

bozic

Üye
ben sensör uygulamalarının çalışması için olan eklentiyi yükledim ve bu programı sertifikalayıp yükledim ama hiçbir şekilde çalıştıramadadım 5800 ...

oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
    Konu Sahibi
ben sensör uygulamalarının çalışması için olan eklentiyi yükledim ve bu programı sertifikalayıp yükledim ama hiçbir şekilde çalıştıramadadım 5800 ...

Çalıştıran kişiler yorum olarak yazmış :allalla:

nası hacklıcez warmı forumda konu bıde hackleınce garantıden cıkıomus felan dıe duydm doru mu
?? bı zararı warmı ımeı konusunda felan bıseler geldı kulaıma da.. aydınlatırsan..

Garantiden felan çıkmaz telin.İmei nosuyla da alakan yok sadece telefona sertifikalanmamış programları yüklemeni sağlıyor:oke:

bozic

Üye
evet zaten bende bişey demedim ama yapmam gereken başka bişeymi vardır acaba çünkü çok denedim ama 5800 da çalıştıramadım biyerde bi hata mı yapıyorum acaba

oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
    Konu Sahibi
evet zaten bende bişey demedim ama yapmam gereken başka bişeymi vardır acaba çünkü çok denedim ama 5800 da çalıştıramadım biyerde bi hata mı yapıyorum acaba

Telin hackli mi yoksa programı mı sertifikaladın ?:allalla:

bozic

Üye
Telin hackli mi yoksa programı mı sertifikaladın ?:allalla:
tel hackli de denedim hacksiz sertifikalayıp da denedim mesela sensor kullanan mykeylock calısıyo bu ve shakesms programını calıstıramadım :S

oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
    Konu Sahibi
tel hackli de denedim hacksiz sertifikalayıp da denedim mesela sensor kullanan mykeylock calısıyo bu ve shakesms programını calıstıramadım :S

Arkadaşım bunun öyle sensörle alakası yok bu ön kamera üzzerinden çalışıyor.Anlatımdan anlamadın mı ?:allalla:

mert007

Üye
Uygulamayı serfikalandırıp denemiş bulunmaktayım gayet güzel çalışıyor Singsis adlı program ile serfikalandırabilirsiniz serfika içinde opda.cn sitesinden serfitika alabilirsiniz serfitikanız en geç 1 gün içinde geliyor.

oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
    Konu Sahibi
Uygulamayı serfikalandırıp denemiş bulunmaktayım gayet güzel çalışıyor Singsis adlı program ile serfikalandırabilirsiniz serfika içinde opda.cn sitesinden serfitika alabilirsiniz serfitikanız en geç 1 gün içinde geliyor.

Beğendiğine ve son derece kaliteli bir yorum yaptığına sevindim :)

corpse_269

Üye
harika bi prog. çok teş.

amiriliyaz

Üye
benim telefonum sertifikali opda dan, hellox, ama bende de hata veri. lutfen halledin bunu,cok begendim bu programi

--------------- Ekleme ---------------

bende hicbir sey degistirmiyor lutfen yardim, mumkunse resimli anlatim 5800

oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
    Konu Sahibi
harika bi prog. çok teş.

Beğendiğine sevindim arkadaşım :)

benim telefonum sertifikali opda dan, hellox, ama bende de hata veri. lutfen halledin bunu,cok begendim bu programi

--------------- Ekleme ---------------

bende hicbir sey degistirmiyor lutfen yardim, mumkunse resimli anlatim 5800

Arkadaşım ben n73 kullanıcısıyım 5800 olmadığından sana resimli anlatım yapamam ama çalıştıran kişiler var :)

ilkayyy17

ilkayyy17

Üye
yükledim nasıl çalışacağını bilmiyorum yardım edin lütfen!!!!!!

progaramı ilk iki maddeyi deactivite ediyosun bunlar kameranın çektiği görüntüyü ekrandan kaldırıyo yani ekranda hiç bişey görünmüyo ki zaten kırmızıya basıp çıktığında program çalışır vaziyette alta atıyo kendini resimlerini açıp deneyebilirsin

futbol123

futbol123

Üye
sağolasın

murad54

murad54

Üye
Eline Sağlık kardeş çok güsel bi pro böyle ilginç programlar ilgimi çekiyor daha bulabilirsen sevinirim...

nopri

Üye
teşekkürler

vesairee

Üye
Arkadaşlar 5800 XM e bizzat yükledim direk çalıştı hiç bir sorun vermedi ekleyen arkadaşa teşekkür ederim
Tek sorun kullanmada zorluk çekiyorum biraz ama alışıcam sanırım :)

Üst Alt