"Handwave" Mobil cihazınızı uzaktan el hareketlerinizle kontrol edin.

Sponsorlu Bağlantılar

oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
    Konu Sahibi
Bozuk, yüklenmiyor diyen arkadaşlar hiç mi okumadınız konuyu? Bağırarak söylüyorum program İMZASIZ! Ya programı imzalayın ya da Secman türü program kullanın dedim!

By_Engin

Üye
Teşekkürler :bigstar:

hacim12

Üye
helal kardşm sanaaa

saybatli2010

saybatli2010

Üye
ben çalıştırdım ama sadece aşağı yukarı hareketi var. sağ sola gitmiyor

metem11

metem11

Üye
abi süpermiş bu..tşkler :oke:

enesbabags

Üye
Teşekkürler .

mshat

Üye
ben yaptım sertifika hatası diooooo

emrecey

Üye
sertifika hatası verdi

STaT!C

STaT!C

Üye
güzel çalışma teşekkürler :oke: arkadaş yazmış imzasız diye imzalayıp yükleyin..Hata veriyormu bakalım ?

T3rM1N4t0rs

T3rM1N4t0rs

Üye
iyi

yzbey

Üye
saol

osmantaner44

Üye
tşk elinize saqlık.e71 denendi.çalışıyor qüzel :D:D

kendal_47

kendal_47

Üye
teşekkürler denemek lazım

amerty95

amerty95

Üye
müthiş program çok saol

polis56

Üye
yav bşy sorcm sertifikası geçmiş diyor...

nis1903

nis1903

Üye
n73te sertifika hatası veriyo yüklenmiyo

ugur.diker

Üye
çok güzel bi uygulama teşekkürler n86 da sorunsuz çalışıyo sadece seltifikalandırma gerekiyo

ktysn

Üye
Mobil cihazlar artık bir sihirbaz edasında gelişimlerini sürdürüyor. Tabi yaptıkları işlerin mantıklı açıklamaları mevcut.

Handwave de son derece keyifli bir uygulama. Symbian cihazınızı uzaktan kontrol etmenizi sağlıyor. Tek bir el hareketiyle değişen şarkılar, slayt gösterileri sunmak istiyorsanız program sizi fazlasıyla memnun edecektir.

Uygulama bu işlemler için ön kamerayı kullanarak yön tuşlarının vazifesini yerine getirme amacı güdüyor. Zaten videoda herşey açık ve net bir şekilde görülüyor.

Program ikinci beta olsa da son derece başarılı. İk betadaki hataların tamamı giderilmiş neredeyse hiç hatasız çalışıyor.
Uygulama zoom özelliği, hassas algı, yatay ekran desteği özellikleriyle de göz dolduruyor.

NOT: Program tüm s60 3 sürüm cihazlar ve 5. sürüm dokunmatik ekran cihazlarla sorunsuz çalışıyor.N73'te denenmiştir.

Program unsigned önce imzalayın sonra telefona yükleyin

VİDEOSUNU İZLEYİN SONRA KARAR VERİN.

Program unsigned dir.Ama bunu ^^Secman^^ programıyla yenebilirsiniz.(Forumda mevcut bulunca yorumları okuyun orada anlatılıyor.)

Ben kullanıyorum şarkılarda telefonu sallayınca şarkı değişiyor :)Menü ve resimlerde de geçerli.Videoyu izlerseniz çalıştığını görürsünüz. (Son derece memnunum)

Forumda bu konu vardı ama içeriği bulamadım.Onun için paylaşan arkadaşlardan özür dilerim.
Bir TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYİN.

Teşkr.

mahsun çolpo

mahsun çolpo

Üye
kardeş sertifi hatası veriyor secman ile nasıl hallediliyor

Üst Alt