Hamit'e dev öneri


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici


Yeni sezon transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, Avrupa'nın önde gelen kulüplerinin de peşinde olduğu Hamit Altıntop'u renklerine bağlamak için çarpıcı bir teklifte bulundu. Almanya'da Türk futboluyla ilgili haberler yapan gazetefutbol.com sitesi, geçen hafta Münih'te menajeri ve avukatı ile bir araya gelen Hamit'in; yöneticiler Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu'ndan hem transfer hem de kaptanlık teklifi aldığını yazdı.

Benim için büyük gurur

Site, sezon başından bu yana yaptığı flaş transferlerle dikkat çeken Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'in, Hamit Altıntop ile özel olarak ilgilendiğini ifade etti. Yöneticiler Adalı ve Zülfikaroğlu'nun, başkan Demirören'in talimatıyla Hamit'e yapılan teklifler arasında Beşiktaş'ın kaptanlığının da yer aldığı iddia edildi. 28 yaşındaki yıldızın teklife "Benim için bunu düşünmeniz gurur verici" yanıtını verdiği belirtildi.Kaynak: Pasfotomaç
 
MetQ7

MetQ7

Üye
Hamit iyi futbolcu inşallah gelir ancak Beşiktaş kaptanlığı bu kadar ucuz mu?Her transfer edilmek istenen adama gel kaptanımız ol diyoruz.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt