Haftalık 1gb

Sponsorlu Bağlantılar

yakup6203

yakup6203

Üye
    Konu Sahibi
Haftalık 1gb
Selam arkadaşlar Türktelekom online uygulaması üzeri bana özel bölümünde
haftalık 1gb ücretsiz geçen hafta almıştım bu hafta yine aldım herkes alabilir çünkü 5 10 kişiye söyledim onlarda aldı inşallah sizde alırsınız

• Beğen
Tepkiler: mahmutdenir

yeumyang

yeumyang

Moderator
Veri işleme izni verenler alabiliyor reklam mesajları gelir

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Nasıl iptal ediliyor? Veri işleme izini. @yeumyang

Son düzenleme:
sinankoca60

sinankoca60

Üye
nasıl yapıyoruz arkadaşlar bende gözükmüyor

yeumyang

yeumyang

Moderator
Nasıl iptal ediliyor? Veri işleme izini. @yeumyang
FIRSAT IPTAL yazıp 5008’e sms gönderebilirsin eğer sms hatalı diye cevap gelirse iptal yazıp 8070’e sms gönderebilirsin yine hatalı derse online işlem uygulamasına girip ayarlardan en altta veri işleme izni var onu kapatabilirsin izin vermissen iptal olacaktır iptal edersen sil süpür yapamazsın

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: sinankoca60 ve TheNightMare.
sinankoca60

sinankoca60

Üye
izin verince yasal yoldan fişlenmeyi kabul ediyosun bir nevi. ben de gözükmüyor. galiba bana ve bu paketten yararlanamayan diğer herkese sorulmadan iznimiz daha önceden alınmış. izin vermeyince de dediğiniz gibi sil süpürden falan yararlanamıyoruz

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
İkinci defa yine 1 GB verdi dün. Hadi hayırlısı bakalım. Kimse karşılıksız bir şey vermez. Yakında çıkar kokusu
Mesaj birleştirildi:

FIRSAT IPTAL yazıp 5008’e sms gönderebilirsin eğer sms hatalı diye cevap gelirse iptal yazıp 8070’e sms gönderebilirsin yine hatalı derse online işlem uygulamasına girip ayarlardan en altta veri işleme izni var onu kapatabilirsin izin vermissen iptal olacaktır iptal edersen sil süpür yapamazsın
İptal edersem gelen hediye internet de silinir mi sence ☺

yeumyang

yeumyang

Moderator
Silinmez iptal edersen sil süpür yapmaya izin vermiyor

• Şaşırdım
Tepkiler: fatihmenteş
mkrts

mkrts

Üye

Üst Alt