Hafıza Yönetici Türkçe (Telefona ve Hafıza Kartında Yer Açma) BETA

Sponsorlu Bağlantılar

firegenius

Üye
    Konu Sahibi
Hafıza Yönetici Türkçe (Telefona ve Hafıza Kartında Yer Açma) BETA
Merhaba bu benim yeni uygulamam.

HY Mobile Beta 1.2.0

Şimdiye kadarki en performanslı Türkçe hafıza temizleme programını deneyin.
HY Mobile sayesinde hafıza kartı ve telefon hafızasından gereksiz verileri silerek yer açabilirsiniz.
RAM'ı sıkıştırarak uygulamaların daha performanslı çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Tamamen ücretsizdir.

Uygulama Pyhton ile yazılmıştır. Bu yüzden ilk önce telefonunuza uygun Pyhton sürümünü indirip kurmanız gereklidir. Bunun için programın indirme sayfasındaki linki takip edebilirsiniz.

NOT: Uygulama şu an beta aşamasındadır. Geliştirmeyi henüz bitirdim ve sizlere denemeniz ve geliştirmem konusunda yardımcı olmanız için sunuyorum.

Uygulamayı aşağıdan eklentiden indirebilir veya sitesinden çekebilirsiniz:

Şimdiye kadar N70 ve N72'de test ettim ve sorunsuz çalıştı.

İlginiz için teşekkür ederim. Sizin ilginiz sayesinde Türkçe cep telefonu ve bilgisayar yazılımlarının artacağını düşünüyorum.
Oğuz Kırat

Python Uygulaması
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ana Uygulama aşağıda;

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bahyettin, cort0303, özer1982 ve 16 diğerleri

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Teşekkür ederim arkadaşım.Ama bunu kullandıgımda hafıza kartındaki sistem dosyasına zarar verdi format atmak zorunda kaldım.emeğe saygı tekrar teşekkürler güzel paylaşım:)(tel 6680)

ayyıldız18

ayyıldız18

Üye
teşekkürler süper paylaşım

By_cepcep

Üye
Emeğine sağlik teşekkürler

yunuss.10

yunuss.10

Üye
Teşekkür ederim arkadaşım.Ama bunu kullandıgımda hafıza kartındaki sistem dosyasına zarar verdi format atmak zorunda kaldım.emeğe saygı tekrar teşekkürler güzel paylaşım:)(tel 6680)

arkadaslar eger yanı sonunda bizde format atmak zorunda kalacaksak bunun ne yarara war kı ben ındırıyorum bilgisayara once kartın tamamını kopyalıyorum onlem ıcın sonucunu yazarım paylasın ıcın saol:heyo:

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
paylaşım için sağol

NobLe

NobLe

Üye
arkadaslar eger yanı sonunda bizde format atmak zorunda kalacaksak bunun ne yarara war kı ben ındırıyorum bilgisayara once kartın tamamını kopyalıyorum onlem ıcın sonucunu yazarım paylasın ıcın saol:heyo:
ee hani sonuç bekliyoruz hala:)

olcay98

olcay98

Üye
Teşekkürler paylaşım için.

abdkd

Üye
hiç bişey olmadı ki kardeş

nemesisdal

nemesisdal

Üye
benimgülesim geldi.:kop::kop::kop:hem formt atmak zoruda kalmışın... hemde güzel paylaşım diyon :kop::kop::kop::kop:

kabasakalist

kabasakalist

Üye
emeğine sağlık teşekkür

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
teşekkürler güzel paylaşım

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Dikkat! Bu program ile hafızayı silerseniz telefonunuzun ön belleğini tamamen siliyor. Bu yüzden bazı satın aldığınız program ve oyunlar telefonu tanınıyor ve yeniden şifre istiyor. Ama ram ı sıkıştırmak için güzel program.

olivetti

olivetti

Üye
sağol.n73 ümde kullanmak isterdim ama uygulama s60 2rd.

sekinardi

sekinardi

Üye
yaa bu program açilmio :D

Salihyet

Salihyet

Üye
sus konuşma :@

calipso_anka

Üye
cok teşekkürler elinize salık:oke:

BarisOlsun