Hafıza Kartı Şifre Kırma Yöntemi 14-12-2011 %100 garantili çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

BU YÖNTEM SORUNUNUZU ÇÖZDÜMÜ.?

• EVET VERİLERİMİ KURTARDIM

Kullanılan: 8 33.3%
  • HAYIR VERİLERİMİ KURTARAMADIM

Kullanılan: 16 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    24

badboy94

Üye
Çok teşekkür ederim yardımcı oldu.

0MG90

0MG90

Üye
:tşk:

Ferzan

Ferzan

Üye
Teşekkürler

03-ŞAHİN

03-ŞAHİN

Üye
Teşekkürler bilgi için

Hasand.

Hasand.

Üye
hafıza kartını bıçımlendırce veya telefona takınca boyut eskısı gıbı olur hafıza kartı boyut artırma pro:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
adresi:
adresi:

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
sakın bu programı yüklemeyin flash bellekler bozuluyormuş hasand video linki kaldır istersen bu videonun yorumlarına bak millet paso küfür etmiş videonun sahibine

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Faydalı

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
Tüm Cep Telefonlarının HAFIZA KARTLARI ve Diğer Cihazların HAFIZA KARTLARI İçin geçerlidir. Kesin çözümdür.

Evet arkadaşlar herkesin başını ağrıtan ve sorununa cevap bulamayan arkadaşlarıma yardımcı olmak istedim

LÜTFEN YAZDIKLARIMI DİKKATLİCE OKUYUN ACELE ETMEYİN ŞİMDİ YAPMAMIZ GEREKENLERİ MADDEYLE ANLATICAM

ÖNEMLİ
ÖNCELİKLE OKUYUNUZ

Alttaki işlemi yapmaktan çekinen arkadaşlarım için tavsiyeler vereyim çok önemli bilgilerinizin bulunduğu hafıza kartınızı riske atmak istemiyormusunuz çok basit bir yöntemi var nedir o tabiki deneme yanılma yöntemi şimdi biryerden hafıza kartı bulalım 512mb olur 1gb olur 2gb olur farketmez yada satın alın 5-10 tl bişi zaten içine 3 tane klasör açın örnek: MÜZİK klasörü RESİM klasörü VE VİDEO klasörü şimdi bunların içine birer tane ilgili dosya atalım örnek:müzik'e müzik resim'e resim video'ya video daha sonra kartı şifreleyelim ve aşşağıdaki adımları uygulayalım ki bu yöntemin işe yarayıp yaramadığını görelim

1-HAFIZA KARTINIZI TELEFONUNUZDA BİÇİMLENDİRİN

2-EĞER TELEFONUNUZ ŞİFRELİ KARTI BİÇİMLENDİRMEYİ DESTEKLEMİYORSA BAŞKA TELEFONLARDA DENEYEBİLİRSİNİZ (Bu kesin bir çözümdür.Olmadı diyerek pes etmeyim başka telefonlardada deneyin mutlaka birinde olacaktır.)

3-EGER KENDİ TELEFONUNUZ BİÇİMLENDİRME YAPTIYSA HERHANGİ BİR KART OKUYUCU İLE BİLGİSAYARA BAĞLAYIN

4-EĞER BAŞKA TELEFON İLE BİÇİMLENDİRME YAPTIYSANIZ HAFIZA KARTINI ŞİMDİDE KENDİ TELEFONUNUZDA BİÇİMLENDİRME YAPIN VE HERHANGİ BİR KART OKUYUCU İLE BİLGİSAYARA BAĞLAYIN

5-İŞTE CAN ALICI NOKTA BURASI HERHANGİ BİR VERİ KURTARMA PROGRAMI İLE HAFIZA KARTINIZI TARATARAK İÇİNDEKİ BİLGİLERİNİZİ GERİ GETİREBİLİR VE YEDEGİNİ ALABİLİRSİNİZ NEDEN CAN ALICI NOKTA DEDİM BURADA EN ÖNEMLİ OLAN GERİ GETİRME KURTARMA PROGRAMININ İYİ OLMASI VE ( FAT - FAT32 GİBİ SİSTEMLERİ GÖRMESİ VE TANIMASIDIR.)
İŞTE BENDE SİZE KENDİ KULLANDIGIM BİR PROGRAMIN ADINI VERECEĞİM PROGRAMIN ADI ( MMCARD Recovery VE R-Sudio ) PROGRAMLARIDIR. BU PROGRAMLAR ÇOK RAHAT İŞİNİZİ GÖRECEKTİR. YALNIZ BU PROGRAMLARIN TAM VERSİYON VE GÜNCEL OLANINI BULMALISINIZ TAM VERSİYON OLMAZSA VERİYİ BULACAK AMA GERİ GETİRMEYECEKTİR GÜNCEL OLMASIDA HATALARIN GİDERİLMESİ VE DESTEK AÇISINDAN İYİ OLACAKTIR.

PEKİ BEN BAŞKA PROGRAM KULLANMAK İSTİYORUM OLMAZMI DERSENİZ TABİKİDE OLUR.YALNIZ DİKKAT ETMENİZ GEREKEN KURTARMA PROGRAMININ (FAT VE FAT32 SİSTEMLERİNİ DESTEKLEMESİ) VE TAM VERSİYON OLMASIDIR.BÖYLELİKLE VERİLERİNİZİ GERİ GETİREBİLİRSİNİZ.

ÇOĞU KİŞİNİN SORUNU OLAN UNUTULAN HAFIZA KARTI ŞİFRESİNİ BÖYLELİKLE ÇÖZMÜŞ OLDUK HADİ KOLAY GELSİN.....!!!

güncel versiyonu varmı link eklermisin ?
-peki biçimlendirince veriler silinmiyormu?
-bu programla tüm verilerimiz geri geliyormu?

Üst Alt