hack yapamayan arkadaşlara tüm dosyaları ekliyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fos4luiandeyson

fos4luiandeyson

Üye
eline sağlık

Akw13

Akw13

Üye
arkadaşlar linki indirin içinde önce explore 1.22yi kurun exploreri acın explorer ayrlarına girin (kısayol tuşu 0 ) ayarlarda system klasörünü gösteri seçin zaten dört kutu var dördünüde işaretleyin ok deyin çıkın exploreri acın menü tuşuna basarak cıkın program arka planda acık kalacak şekilde ınstaler serverin içinde instaler exe var onu hafıza kartına attın (not instal server1 n73 için) sonra hello carbideyi kurun hello carbideyi açın size 18 soru soracak tümüne yes diyin programdan çıkacak menü tuşuna basılı tutun acık olan exploreri açın hafıza kartına attıgımız instaler exeyi alıp
C:sys/bin klasörünün içine atın. telefonu kapatıp acın artık ne tarihi geri alma ne sertifika hatası hepsini unutun artık istediğiniz herşeyi yükleyebilirsiniz.....

Merhaba
Nokia e71 kullanıyorum v500.21.009.
x-plore kurmaya çalıştığımda sertifika süresi geçmiş hatası veriyor.
Ayrıca sertifika olayında tümü seçili durumda.
Yardımcı olursanız sevinirim.

kosezade

kosezade

Üye
ya kardes benim n79 da olmadı ben menu 1 dedim soru fln gelmedi direk çıkıyor uygulamadan xploreyi yukluyorum 2 . gund eyeni versiyon yukleme ... fln filan diyor ozmda guncellenirke direk herseyden cıkıyor

--------------- Ekleme ---------------

abi 2008 tarihine al xploreyi kur tamamdır

sabri04x

sabri04x

Üye
    Konu Sahibi
telefonun tarihini geri al 2008 yada 2007

nh_yzc

Üye
link kırık

sabri04x

sabri04x

Üye
    Konu Sahibi
yoooo çalışıyo

inalp

Üye
nokıa e 63 olurmu buna

ismail57

ismail57

Üye
benm telefonum N82 ama hellocardibe yi kurduğum zaman herhangi bi soru sormadan kendi kendine kapanıyor ve sertifika hack i yapamadım yardımcı olurmusunuz acaba?

sabri04x

sabri04x

Üye
    Konu Sahibi
dostum sen programı kurarkenmi tel kapanıyor yoksa açarkenmi ama kursanda acsanda tel kapanmaması lazım telde sorun var. Tavsiyem rehberini kopyala eyer galeride önemli resim vs. Varsa mmcye at şu şekil bir format at *#7370# sonra dene

arkadaşlar n79 tarzı son cıkan cihazlarda calısmaya bilir

m542tf

m542tf

Üye
n95 v35.002 de çalışmiyor ve sys klasörü açılmıyor

Eisoptrofobik

Eisoptrofobik

Üye
Hack isteyenler bana danışsın

Hack isteyen gelsin :box

alican_3

Üye
güzel paylaşım

badboydm

badboydm

Üye
carbideyi açıyom soruları soruyo tamam diyom hepsine ama sys klasörüne rişim yok yav bi yardımm install serveri atamıyom...

sabri04x

sabri04x

Üye
    Konu Sahibi
model ne yazarmısın

johnny_bravo

johnny_bravo

Üye
carbideyi açıyom soruları soruyo tamam diyom hepsine ama sys klasörüne rişim yok yav bi yardımm install serveri atamıyom...
bendede ayni sorun arkadas carbide islevini yapmiyo model nokia n81

sabri04x

sabri04x

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar yeni yöntemler var bu carbide eski modellerde işe yarıyo

johnny_bravo

johnny_bravo

Üye
ben telimi hellox 2 ile heckledim daha kolay ve bende calisti arkadaslar

dericia

Üye
bende N85 var. HelloCarbide de menu1 i seçiyorum program hiç birşey sormadan kapanıyor. Menu1 i seçmezsem de öylece duruyor :(

sabri04x

sabri04x

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bu eski modeller için yeni cihazlarda işe yaramaz hellox 2 deneyin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt