Hack Hakkinda Yardim Allah Rizasi Icin

Sponsorlu Bağlantılar

kaanustunbas123

kaanustunbas123

Üye
    Konu Sahibi
Hack Hakkinda Yardim Allah Rizasi Icin
Merhaba Beyler Nokia 500 Nasil Hackleniyor Allah Rizasi Icin Yardim Edin Bana Telefona Hic Birsey Yukleyemiyorum Lutfen Yardim . Tesekkurler

kaanustunbas123

kaanustunbas123

Üye
    Konu Sahibi
oncelikle tskkurler ben dosyalati dizine nasi birakicagimi bilmiyorum yardimci olumusun

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Öncelikle x-plore u türkçeleştir, bunun için x-plor u çalıştırıp sırayla Menu> tools > configuration seçeneklerini tıkla, açılan sayfadan üstteki dört kutucuğu işaretleyip aşağı doğru in ve language yazan yerden dili türkçe yap.

Taşıma işlemine gelince, taşıyacağın dosya zip arşivinde ise x-plore ile zip dosyasını aç ve seçeneklerden çıkar ı seç ve hedef olarak taşıman gereken dosyayı seç, normal bir klasörde ise yine menü > düzenle > kopyala veya taşı seçeneklerinden birini seç, yine hedef olarak taşıyacağın klasörü seç tamamdır..

kaanustunbas123

kaanustunbas123

Üye
    Konu Sahibi
Cok tesekkur ederim sonunda hackledim telefonumu cok saol un :) :) :) :)

- - - Eklendi - - -

Bide Bisey Soracaktim Ben Asphalt 6 Arkadasimin Telefonunda Aciliyor Benim Telefonumda Acilmiyor Telefonlar Ayni. Yardimci Olurmusunuz ?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
En son surumu yukle açılır 1.6.2 olmasi lazim sitede mevcut

kaanustunbas123

kaanustunbas123

Üye
    Konu Sahibi
linkini atarmisin lutfen

- - - Eklendi - - -

TELEFONLAR NOKIA 500 BELLE REFRESH

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Nokia 500 bazi oyunlarda sorun cikarabiliyor o yuzden ovi storedan oyunu bulup oyun surumune bak ve ona gore yukleme yap

kaanustunbas123

kaanustunbas123

Üye
    Konu Sahibi
rica etsem nokia 500 icin asphalt 5 veya 6 oyununu bulurmusunuz ben pek anlamiyorum hack i bile zoru zoruna yaptim valla tesekkurler .

asigsasi

asigsasi

Üye
mağazaya gir oyunun sürüm numarasına bak buraya yaz

kaanustunbas123

kaanustunbas123

Üye
    Konu Sahibi
asphalt 6 v1.2.4

asigsasi

asigsasi

Üye