Güvenlik Kodu Kırılsın Bomba!!!

Sponsorlu Bağlantılar

tugoş

Üye
turan

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşlar Bir siteden alıntı yaptığım küçük bir yama telefonun kilit kodunu kırmaya yarıyordu
ama Xplore benzeri bir dosya yöneticisi kullanmayan arkadaşlar maalesef yapamadıkları için benden online yardım almak zorunda kaldılar, ama ben sizler için bu dosyayı sis formatına çevirdim, Pro yu yüklediğiniz anda şifreniz fabrika ayarlarındaki haline dönüyor (12345)
İşiniz bitince proyu silmeyi unutmayın aksi halde tel yeni şifreyi her açılışta unutur
Teşekkürü de ihmal Etmeyin...

Bu arada "Tel zaten kilitli diyenler İşte bir bomba daha;

Bu dosyayı Hafıza kartında System/Recogs klasörüne atın (Recogs klasörü yoksa oluşturun)
Tel açık ama kilitliyken kartı tele takın ve İşte tamam
Ama işiniz bittiğinde dosyayı silin
Aksi halde tel şifre tutmaz

Nokia S60 içindir
6600 6630 6670 6680 6681 N70 N72 6260 da defalarca kere her iki formülün başarısı test edildi
Güle Güle Kullanın
Saygılar...

Aynı Paylaşımı iki defa yapmışım Arkadaşlarımdan özür diler moderatör ve Admin arkadaşlardan konuda değerlendirme yapıp ikisinden birini silmelerini bekiyorum
sagol

AYTAC52

Üye
tl kodunu unuttum nasıl kırarım bu kodu acaba

lordlook

lordlook

Üye
çokk teşekkürler arkadaşım emeğine,eline,zihnine sağlık..

ahm15

Üye
tşkler ellerine saglık ikincisini denedim 6630 da çalıştı.Tekrardan teşekkürler..

BY FATİH

Üye
çok teşekkürler 2 gündür şifreyi bulamamıştım saolasınız paylaşım için teşekkürler :oke:

jeshogh

jeshogh

Üye
Arkadaslar güzel paylasım ama 5 dk bekledikten sonra yine eski kodunu girersen veya 12345 nokıanın orjinal kodunu girersende olur

berelazx5353

berelazx5353

Üye
helal olsun dostum millet bu kodu kırmak için 15 lira falan istio hele 9.1 se bu fiyat daha da cıkıyor

celilcemre

celilcemre

Üye
sağol n72 dede çalıştı

nakolen

Üye
hacı baba bizdede lg war ark unutmuş şifresini nasıl çözebiliriz

senerler

Üye
Arkadaşlar Bir siteden alıntı yaptığım küçük bir yama telefonun kilit kodunu kırmaya yarıyordu
ama Xplore benzeri bir dosya yöneticisi kullanmayan arkadaşlar maalesef yapamadıkları için benden online yardım almak zorunda kaldılar, ama ben sizler için bu dosyayı sis formatına çevirdim, Pro yu yüklediğiniz anda şifreniz fabrika ayarlarındaki haline dönüyor (12345)
İşiniz bitince proyu silmeyi unutmayın aksi halde tel yeni şifreyi her açılışta unutur

Bu dosyayı Hafıza kartında System/Recogs klasörüne atın (Recogs klasörü yoksa oluşturun)

Nokia S60 içindir
6600 6630 6670 6680 6681 N70 N72 6260 da defalarca kere her iki formülün başarısı test edildi
Güle Güle Kullanın
Saygılar...

Aynı Paylaşımı iki defa yapmışım Arkadaşlarımdan özür diler moderatör ve Admin arkadaşlardan konuda değerlendirme yapıp ikisinden birini silmelerini bekiyorum
arkadaslar bu programi soylediginiz klasore koydum fakat nasil calistiracagimi bilemiyorum yardimci olurmusunuz

fubuonur

fubuonur

Üye
2009-06-25 Found nothing
2009-06-25 SymbOS.Hacktool.Unlocker.A
2009-06-25 Riskware.RiskTool.SymbOS.Unlock!IK
2009-06-25 not-a-virus:RiskTool.SymbOS.Unlock
2009-06-25 Found nothing
2009-06-25 not-a-virus:RiskTool.SymbOS.Unlock.a
2009-06-25 Found nothing
2009-06-25 SymbOS/Unlock.A
2009-06-25 SYMBOS/Unlock
2009-06-25 SymbOS/Unlocker.A
2009-06-25 SymbOS.Hacktool.Unlocker.A
2009-06-25 Found nothing
2009-06-25 Found nothing
2009-06-25 Found nothing
2009-06-25 Found nothing
2009-06-25 Found nothing
2009-06-25 Found nothing
2009-06-24 Found nothing
2009-06-25 Found nothing
2009-06-25 Found nothing
2009-06-25 not-a-virus:RiskTool.SymbOS.Unlock.a

PROGRAmı açar açmaz antivir uyarı verdi jotti.org da arattım muhtemelen virüs şçerikli bence sonuçlar yukarıda

ouzhan75

ouzhan75

Üye
paylasım için tşkkler kardesim

mertkurtalan

Üye
6210 ıcın ne yapmam lazımm guvenlık kodunu bulmuyoee

46kahraman

Üye
tşkrler

fmnmfn

Üye
çok saol kardeşim eline emeğine sağlık süper oldu...

çok saol eline emeğine sağlık...

hotbord_34

Üye
İşiniz bitince proyu silmeyi unutmayın aksi halde tel yeni kodu her açılışta unutur

Nokia S60 içindir
Güle Güle Kullanın
Saygılar...

siteye dırek yukle rapit ve zipsiz olsun ok

Eklenen dosyada vırus hatası verdı antıvır vırus programı vırus uyarısı verdı forumda vıruslu programı ne den kontrol etmeden yulenıyor 2 gunde zor duzeltım kendı telefonumu

hotbord_34

Üye
Neden kac gundur kimse aciklama yapmiyor viruslu programin forumda ne is var benim telefonum hala dogru duzgun calismiyor yukardaki arkadastan sikayetciyim ben?

salaqmanyaq

Üye
Kardeşim eline koluna aklına fikrine harcadığın emeğe sağlık ::oke::)

hamza5858

Üye
ben indiremedim hata verdi rapide ne yapmalıyım paylaşım için tşk

bjudas91

Üye
5664161

Üst Alt