Güvenlik Kodu Kırıcı Bomba!!!

Sponsorlu Bağlantılar

sezsizliq

Üye
kardeş senn dediğin şeyleri yaptım ama bi yararı olmadı bana lütfen yardımcı olurmusun ?

--------------- Ekleme ---------------

biri bana çok acil yardım etsın lütfen :( telefonun güvnlık kodu açılmıyor tuş kılıdını açarken gvnlık kodu istıo :( biri bana yardım etsın tel :nokıa 3500c

kugelhang2

Üye
Arkadaşlar Bir siteden alıntı yaptığım küçük bir yama telefonun kilit kodunu kırmaya yarıyordu
ama Xplore benzeri bir dosya yöneticisi kullanmayan arkadaşlar maalesef yapamadıkları için benden online yardım almak zorunda kaldılar, ama ben sizler için bu dosyayı sis formatına çevirdim, Pro yu yüklediğiniz anda şifreniz fabrika ayarlarındaki haline dönüyor (12345)
İşiniz bitince proyu silmeyi unutmayın aksi halde tel yeni şifreyi her açılışta unutur
Teşekkürü de ihmal Etmeyin...

Bu arada "Tel zaten kilitli diyenler İşte bir bomba daha;
İkinci dosyayı Hafıza kartında System/Recogs klasörüne atın (Recogs klasörü yoksa oluşturun)
Tel açık ama kilitliyken kartı tele takın ve İşte tamam
Ama işiniz bittiğinde dosyayı silin
Aksi halde tel şifre tutmaz

Saygılar...

Mobile Hacker Orhan

Her iki formül 6600 6670 6680 6681 6260 N70 ve N72 ge defalarca kere denendi çalıştıramayan arkadaşlar sorunu kendilerinde arasınlar lütfen

Saygılar

Kardeş bende c5 var şu anda.. Yükleme desteklenmiyor diyor.. Verdiğin programı açmıyor..

apo02

Üye
n70 telefonum yükleme güvenlik hatası yükleme yapılamıyor diyor lütfen orhan kardeş yardımmm nerde aradıysam bulamadım unlockme ımeı vs vs vs lütfen yardım et kardeş ([email protected])

cabbar65

cabbar65

Üye
süpersin tşkler

sııtkı

Üye
dediklerinizi yaptım telefonu acma tusuna bastım pini girdikten sonra kilit kodu istiyo 12345 deniyorum olmuyor

Phytion

Phytion

Üye
kardeşim bende samsung corby var denedim ama yapamadım :(( güvenlik şifresinden nefret ediyorum!

kutadg

Üye
e71 de deneyen varmı ark ?

yqthn

yqthn

Üye
Çok teşekkür ederm kardes. Telefoncuya kadar yürümekten kurtardın beni :)

dersler

Üye
eminim program calışıyodur ama cinmalı e71 yaramadı yinede ugraşışın elerine salık:allalla:

karkamış

Üye
yaw olmuyo tel kilitliii

ali0834

Üye
abi nasıl yaptınız ya bendeki 6288 de olmadı

tugora

Üye
bende nokia c3 var dosyaları attım ama 12345 guvenlık kodunuda gırdım yınede acılmadı

fiko1989

Üye
kardeş nokia 6230i var bende onda nasıl yapıcaz msj atarsan sevi irim

----------Eklendi @ 15:39:45 ---------- Yazıldı @ 15:38:18 ----------

kardeş nokia 6230i var bende onda nasıl yapıcaz.yardımcı olursan sevin iriz.

aytunc27

Üye
Bu formüller n97 mini de işe yarayabilrmi ???

freekays

freekays

Üye
teşekkürler n70 te oldu

estocan

Üye
kardeş emeğine salık teşekürler bir sorum olacak ikinci klasörü indirdim direk oşekildemi hafıza kartına atacam telefon açıkkende takacam yeniden başlatmaya gerek felan yokmu cvp yazarsanız sevinirim deneyen arkadaşlarda yazarsa sevinirim

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
arkadaş proyu yükleyin diyon da pro diye bi link yok lockhackerbymhorhan mi pro onu mu inderiyoruz. Inderdikten sonra karta mi yoksa tel hafızasına mı yüklüyoruz ? (n95 8gb de deniyen varmi)

1xxmesutxx1

Üye
Güsel paylaşım saol kardeş

Kiziltilki1

Kiziltilki1

Üye
tsk

Babashadow

Üye
Saqol kardeş denicem.

Üst Alt