Güngören'de iki otomobil kundaklandı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Güngören'de iki otomobil kundaklandı
Güngören'de park halinde olan iki otomobil kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce molotofkokteyli atılarak kundaklandı. Araçlar alev topuna döndü.

Failler olaydan sonra kaçmayı başarırken, iki araçta büyük hasar oluştu.

Olay Akıncılar Mahallesi Yavuz Sokak'ta saat 01.00 sıralarında meydana geldi. Kar maskeli saldırgan ya da saldırganlar, park halindeki Wolswagen Polo ve Renault Twingo marka araçlara molotofkokteylleri attı. Saldırı sonrası yanmaya başlayan otomobiller, bir anda alev topuna döndü.

Bu arada saldırganlar olay yerinden koşarak hızla uzaklaştı. Araçların yandığını gören mahalle sakinleri durumu polis ve itfaiye ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri araçlardaki yangını kısa sürede söndürdü. Konuyla ilgili araştırma yapan Olay Yeri İnceleme ekipleri, olay yerinde delil aradı. Saldırganların attığı molotof kokteylini bulan emniyet güçleri olay yerine şerit çekti. Sesi duyan mahalle halkı gecenin bir yarısında sokağa döküldü.
Evde uyuduğu sırada ufak bir patlama sesi ile uyandığını dile getiren Polo marka aracın sahibi Orkun Güneş, aracının tamamen kullanılamaz hale geldiğini belirtti.
Görgü tanığı Özkan Özcan ise olayı şöyle anlattı: "Kar maskeli bir kişi sokaktan koşarak uzaklaştı. Sokağın yanı başına geldiğimde araçların yandığını gördüm. Bunun üzerine ben de polis ve itfaiyeyi arayarak ihbarda bulundum"
Polis, konuyla ilgili soruşturma başlattı. (CİHAN)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...