[GÜNCELLENDİ] N8 S^4 Xeon 3.5.1 - SaYKo Edition 111.040.1511 TÜRKÇE - 05.03.2013 (215MB BOŞ YER)

Sponsorlu Bağlantılar

cllmrrn

Üye
n8 hakkında bısey sorucam ya bırı yardım edebılırmı

emre.koc

emre.koc

Üye
sor kardeşim

ugurleyla

Üye
dostum bende belle refresh vardı downgrade yaptım sonrasında da bu sistemi kurmayı denedim ancak olmuyo phoenix sürekli hata veriyor nasıl çözebiliirm bu sorunu acaba

- - - Eklendi - - -

kardeş yükledim bir şekilde ancak ilk ekrandaki yazı yarım saat geçmesine rağmen gelmedi bir saıkıntı olur mu?

emre.koc

emre.koc

Üye
dostum bende belle refresh vardı downgrade yaptım sonrasında da bu sistemi kurmayı denedim ancak olmuyo phoenix sürekli hata veriyor nasıl çözebiliirm bu sorunu acaba

- - - Eklendi - - -

kardeş yükledim bir şekilde ancak ilk ekrandaki yazı yarım saat geçmesine rağmen gelmedi bir saıkıntı olur mu?

format attınız mi önceden telefona . Hangi yazı gelmedi ?

ugurleyla

Üye
ilk resimdeki kurulum başarılı yazısı varya o çıkmadı dostum. resimi gösterecektim ama link paylaşmam yasak olduğundan dolayı gösteremiyorum. konudaki ilk resim.

- - - Eklendi - - -

format attınız mi önceden telefona . Hangi yazı gelmedi ?

evet format attım önce yüklemedi sonra phoenix in son sürümünü indirip deneyince yükledi. ama dediğim gibi ilk resimdeki yazı çıkmadı bende halen :)

emre.koc

emre.koc

Üye
ilk resimdeki kurulum başarılı yazısı varya o çıkmadı dostum. resimi gösterecektim ama link paylaşmam yasak olduğundan dolayı gösteremiyorum. konudaki ilk resim.

- - - Eklendi - - -

evet format attım önce yüklemedi sonra phoenix in son sürümünü indirip deneyince yükledi. ama dediğim gibi ilk resimdeki yazı çıkmadı bende halen :)

Peki Bütün uygulamalar yüklüMü Şuan ? Yazı gelmemiş . Sürekli baktınmı Peki gelecekmi diye söyle yapın önce hard format sonra sw reset ile flash. Buda olmazsa ben ilgilenirim tekrar.

ugurleyla

Üye
uygulama listesi yok sanırım ama telefonda bi sıkıntı yok şu anda bence tıkır tıkır çalışıyo ben sadece sonradan sıkıntı çıkartır mi diye sormak istedim. Çünkü konuda özellikle belirtilmiş o yazının gelmesi gerektiği

emre.koc

emre.koc

Üye
o sadece uygulamaların tamamlandığını gösteren bir yazı . Eğer programlarda bir eksiklik Yoksa sorun Yok ilerde de hiçbir sıkıntı çıkarmaz .

kemal13uz

Üye
dostum eline saglık çok güzel olmuş ama ben bu karışık ekran işini yapmadım nasıl olacak acabb

emre.koc

emre.koc

Üye
dostum eline saglık çok güzel olmuş ama ben bu karışık ekran işini yapmadım nasıl olacak acabb

öncelikle ben sadece yardımcı olmak için yazıyorum kardeşim bu emek cyazıcı kardeşime ait . Mesaj kutun dolu galiba birde kardeş :)

kemal13uz

Üye
2 tanede doluyo kardeş de ben o dediğin dosyayı b ulamadım :)

Ag66

Üye
Çektiğim fotoğrafları Mms ile gönderemiyorum. Dosya boyutu yüksek diyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

salamsosis

salamsosis

Üye
kardeş emeğine sağlık. ancak bunda kilit kodu nedir acaba. kilit kodunu açtım ama kodun ne oldugunu bilmiyorum. ben koymadım. telefonu açamıyorum. bide hard reset te atılmıyor. hani menu ses kamera bide guc dugmesine basınca olan varya.. yardımcı olursan sevinirim

emre.koc

emre.koc

Üye
Çektiğim fotoğrafları Mms ile gönderemiyorum. Dosya boyutu yüksek diyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

300 kb tı geçmemeli kardeşim

- - - Eklendi - - -

kardeş emeğine sağlık. ancak bunda kilit kodu nedir acaba. kilit kodunu açtım ama kodun ne oldugunu bilmiyorum. ben koymadım. telefonu açamıyorum. bide hard reset te atılmıyor. hani menu ses kamera bide guc dugmesine basınca olan varya.. yardımcı olursan sevinirim
muhtemelen 12345 yada sen 2.el mi aldın ?

velat_onen

Üye
üstad eline sağlık bu telefon kilidi problemi bende de var. Aktif etmedigim halde 12345 değil. Yardımcı olursan sevinirim.

emre.koc

emre.koc

Üye
dead phone ile çözebilirsiniz arkadaşlar . forumda geniş bir konuya sahip .

kraldost

kraldost

Üye
kardeş telefon reset atıp duruyor neden olabilir eksik ne olabilir

polat-_

Üye
tesekkerler cok hızlı bir cfw olmuş güncelleme gelecek mi acaba ?

Onnurda

Onnurda

Üye
Çook teşekkürlerr(h)

pascha60

Üye
bunu nasıl kurcaz yardımcı olabilirmisiniz hackledim sadece telefonumu başkada bişi yapamıyorum nokia 603....

Üst Alt