[GÜNCELLENDİ] N8 S^4 Xeon 3.5.1 - SaYKo Edition 111.040.1511 TÜRKÇE - 05.03.2013 (215MB BOŞ YER)

Sponsorlu Bağlantılar

Snr_xl_20

Üye
kardeş bunu nasıl yüklüyecez

brokendown

Üye
EDIT: Sorunu hallettim, haritaları tamamen kaldırdım, kalan dosyaları sildim, ovi suite ile güncelleme yaptım, sonrasında sorun halloldu. Tekrar teşekkürler ilgilendiğin için.

haritaları nasıl siliyoruz aynı sorunu ben de yaşadım. Yardım lütfen.

emre.koc

emre.koc

Üye
haritaların sisx halini bul yükle depo hafızaya, sonra kaldır .

cyazici

cyazici

Üye
    Konu Sahibi
haritaların sisx halini bul yükle depo hafızaya, sonra kaldır .

Belirli bir süre forumla ilgilenemedim. Yokluğumda kendiniz çözüm ürettiğiniz için teşekkür ederim.

Ancak ben yine tüm sorunun konumlama yöntemlerinden kaynaklandığını zannediyorum.

Kullandğım konumlama yöntemleri ayarları ve kullandığım programların uydulara bağlandğını gösteren ekran görüntüleri yukarıdadır.
Bulunduğum yer ise bodrum kat fakat pencereye yakındım.

emre.koc

emre.koc

Üye
ilgin için sağol kardeşim . birşeyi sormayı unutmuşum flashdan sonra ilk açtığımda test falan yaptı sistemi o ne için ?

cyazici

cyazici

Üye
    Konu Sahibi
ilgin için sağol kardeşim . birşeyi sormayı unutmuşum flashdan sonra ilk açtığımda test falan yaptı sistemi o ne için ?

Microsoft apps falan flashtan sonra kuruluyor. Giriş ekranlarında lync için yer bırakmadığım için 1. giriş ekranının düzenini değiştirmeye çalışıyor. Bundan sonraki sürümde müzik çaları iptal edip lync için yer ayırmayı düşünüyorum.

emre.koc

emre.koc

Üye
yanlış anladın :) benim demek istediğim açılış ekranı yerine çıkan sistem taraması ram falan yazıyor .. bide orjinali gibi programsız bulamazmıyız bu cfw yi . music stop u da anlamadım :)

cyazici

cyazici

Üye
    Konu Sahibi
yanlış anladın :) benim demek istediğim açılış ekranı yerine çıkan sistem taraması ram falan yazıyor .. bide orjinali gibi programsız bulamazmıyız bu cfw yi . music stop u da anlamadım :)

Kusura bakma ben yanlış anlamışım :)
Sadece bir gif dosyası :) C:\Animations\Startup.gif dosyasını değiştirebilirsin.

Kurulumda sonradan Microsoft apps, Colorozit ve Televizyon uygulamaları kuruluyor, onları da yüklemelerden kaldırabilirsin zaten.
Diğer uygulamaları tek tek temizlemek lazım, ki bence gerek yok çünkü hepsi z sürücüsüne kuruluyor.

emre.koc

emre.koc

Üye
Kusura bakma ben yanlış anlamışım :)
Sadece bir gif dosyası :) C:\Animations\Startup.gif dosyasını değiştirebilirsin.

Kurulumda sonradan Microsoft apps, Colorozit ve Televizyon uygulamaları kuruluyor, onları da yüklemelerden kaldırabilirsin zaten.
Diğer uygulamaları tek tek temizlemek lazım, ki bence gerek yok çünkü hepsi z sürücüsüne kuruluyor.

yok önemli değil :) SayKo kurulum tamamlandı diyor ya her açılışta onuda yeni farkettim :)
emeğine sağlık kardeşim. ben splashscreen , startup , mesaj baloncukları , microsoft apps , kamera modu , S^4 Teması , efektler , sonradan kurulu tüm uygulamaları kaldırıcam , avkon2 mif , müzik çalar widget Bunlarda düzenleme yapacağım çünkü orjinal görünüm çok önemli benim için ekstra şu yüklendi bu yüklendi değince çıldırıyorum açılışta :) ayrıca lync , music stop da kalkacak ..

- - - Eklendi - - -

açılışta çalışan uygulamaların kapanması lazım birde :) çok şey yazdım kusura bakma ama bunların olması lazım ben bunları yaptığım zaman hafızam 230 Mb dan fazla açılıyor :)

rosmisal

Üye
kardeş,benim tel yurt dışı pc suiteden yükledi belleyi şuan dilim İNGİLİZCCE oldu,bunu yüklemek istiyorum ama dili TÜRKÇE olur mu ve phoenixten firmware updataden yazılım falan görmüyor nasıl edecem yardım edermisiniz ACİLLLL

- - - Eklendi - - -

phonenixten firmware uptaden tıkladığımda product code tıkladığımda bişey görünmüyor otomatik bulmuyor ve yandaki bulmaya tıkladığımda changing product code diye hata veriyor ne yapmam lazım,telefonunm ingilizce oldu kullanamıyorum acil yardım edebilirmisiniz

cyazici

cyazici

Üye
    Konu Sahibi
yok önemli değil :) SayKo kurulum tamamlandı diyor ya her açılışta onuda yeni farkettim :)
emeğine sağlık kardeşim. ben splashscreen , startup , mesaj baloncukları , microsoft apps , kamera modu , S^4 Teması , efektler , sonradan kurulu tüm uygulamaları kaldırıcam , avkon2 mif , müzik çalar widget Bunlarda düzenleme yapacağım çünkü orjinal görünüm çok önemli benim için ekstra şu yüklendi bu yüklendi değince çıldırıyorum açılışta :) ayrıca lync , music stop da kalkacak ..

- - - Eklendi - - -

açılışta çalışan uygulamaların kapanması lazım birde :) çok şey yazdım kusura bakma ama bunların olması lazım ben bunları yaptığım zaman hafızam 230 Mb dan fazla açılıyor :)

Kusur değil aksine paylaşımların hoşuma gidiyor. Ancak yüklenen uygulamaların büyük kısmı "Z" sürücüne yükleniyor yani kullanıcının sonradan müdahele edemediği bir yere. Sonradan güncelleme yapıldığında ya da program yüklendiğine bunların büyük çoğunluğu "C" sürücüsünde yer kaplayacak. Yoksa kurulumdan sonra hard ve soft format atıp yer kazancı zaten sağlanabilir. Güncelleme, nokia'nn kendi programlarından hiçbir şey kullanılmayacaksa orjinal sürüm kurulup format atılabilir.

Tema, avkon2, splashscreen, vb. zevk işidir. Özellikle bunlarla ilgili herkes istediğini yapmakta özgürdür :)

Musicstop uygulamasına gelince; müzik dinlenen uygulamadan (internet radyosu veya müzik çalar gibi) istenen saat-dakika sonra çıkılmasını sağlar. Ben severek kullanıyorum.

Kurulumdan sonraki ilk açılşta yeterli süre (yaklaşk 5 dakika) beklenirse eğer her açılışta "Kurulum başarılı" uyarısı çıkmaz.

kardeş,benim tel yurt dışı pc suiteden yükledi belleyi şuan dilim İNGİLİZCCE oldu,bunu yüklemek istiyorum ama dili TÜRKÇE olur mu ve phoenixten firmware updataden yazılım falan görmüyor nasıl edecem yardım edermisiniz ACİLLLL

- - - Eklendi - - -

phonenixten firmware uptaden tıkladığımda product code tıkladığımda bişey görünmüyor otomatik bulmuyor ve yandaki bulmaya tıkladığımda changing product code diye hata veriyor ne yapmam lazım,telefonunm ingilizce oldu kullanamıyorum acil yardım edebilirmisiniz

Buradan indirdiğiniz dosyaların tamamını "C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\Rm-596" klasörü içine atın.

Telefonunuzu kapatıp aşağıdaki işlemleri takip edin. (USB kablosu telefona bağlı olmayacak)

Son ekranda gelen uyarı mesajında "Tamam"a tıklamadan telefonunuza USB kablosunu bağlayın ve "Tamam"a tıklayın.

Umarım başarılı bir şekilde kurulum tamamlanır.

emre.koc

emre.koc

Üye
kardeşim zaten benim sorunum yer kaplayıp kaplamamasi değil :) onların z - ye atıldığını da biliyorum . Elbetteki biraz zevk meselesi . Bu iş . Sakın yanlış anlama beni kardeşim :) ellerine emeğine yüreğine sağlık eğer yardım edebileceğim bir şey olursa buradayım . Orjinal yazılımın eksikleri çok ışte o eksikleri giderincede cfw oluyor zaten :)

-Fight-

-Fight-

Üye
Çok güzel olmuş Valla N8 alasım geldi :)

• Beğen
Tepkiler: cyazici
emre.koc

emre.koc

Üye
kardeş alacak çok telefon var :)

n82-123

Üye
Türk bayrağı da çok güzel olmuş. şimdi indiriyorum.Telefon mesajlarda hızlı olursa daha çok hoşuma gidecek

• Beğen
-Fight-

-Fight-

Üye
Bende memnunum telefonumdan bide ekranı az büyük olaydı eydi Nokia 700 ün hediye geldiği için seçme fırsatım olmadı :) bunu Nokia 700 e uyarlanamz mı

BABACAN3466

Üye
Şimdiye kadar 3 cfw denedim. Tüm cfw lerdeki çalışmalar için emeği geçenlere bir kez daha teşekkürler. Fakat bu cfw daha iyisi çıkana kadar bence en iyisi... Emeğine ve eline sağlık. Teşekkürler.

• Beğen
cyazici

cyazici

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim zaten benim sorunum yer kaplayıp kaplamamasi değil :) onların z - ye atıldığını da biliyorum . Elbetteki biraz zevk meselesi . Bu iş . Sakın yanlış anlama beni kardeşim :) ellerine emeğine yüreğine sağlık eğer yardım edebileceğim bir şey olursa buradayım . Orjinal yazılımın eksikleri çok ışte o eksikleri giderincede cfw oluyor zaten :)

Yanlış anlayacak bir şey yok :) Ben uzun bir süre kurtuluş40'ın CFW'sini kullandım, son olarak yusuf_bey'in CFW'sini kullandım. Lüzumsuz dil dosyalarını temizlemek için CFW derlemeye başladım, başlamışken de benim bildiğim en çok kullanılan CFWleri hazırlayan Xeon'unkini Türkçeye çevirdim. Bir önceki sürümünü 1-1,5 ay ben ve benim için test eden arkadaşlarımla kullandım sadece. Şimdi kararlı hale geldiği kanısına vardım ve yeni sürüm çıkmasıyla forumla paylaştım.
Olumlu-olumsuz (tutar yanı olanlar) yorum yapanlardan Allah razı olsun.

Çok güzel olmuş Valla N8 alasım geldi :)

Beğendiğiniz için teşekkürler.

Türk bayrağı da çok güzel olmuş. şimdi indiriyorum.Telefon mesajlarda hızlı olursa daha çok hoşuma gidecek

Umarım memnun kalırsınız.

Şimdiye kadar 3 cfw denedim. Tüm cfw lerdeki çalışmalar için emeği geçenlere bir kez daha teşekkürler. Fakat bu cfw daha iyisi çıkana kadar bence en iyisi... Emeğine ve eline sağlık. Teşekkürler.

Güle güle kullanın. Olumlu-olumsuz yorumlarınızı paylaştığınız için teşekkürler.

sazcılık

Üye
Bir şey soracagım bende office mobile programı falan yok yani yüklemede gelmesi gerekmiyor mu

Üst Alt